RUKOMETAŠICE VOJVODINE PRAZNIH ŠAKA U BEOGRADU: Tamara Novosel i društvo bez uspeha u drugom kolu

22.09.2024. 16:29 16:52
2
Izvor: SRL

Rukometašice Vojvodine poražene su od ORK Beograda sa 33:37 u drugom kolu B Superlige.

Beograđanke su nešto slabije krenule, pa su Novosađanke imale prednost i uspešno je održavale u prvih 20 minuta. Usledio je period dobre igre domaćih čija je prednost polako rasla. U poslednjem napadu u prvom delu crveno-bele su iz veoma dobro izgrađene akcije postigle pogodak i nagovestili bolju igru u nastavku. Nakon prvih 30 minuta Beograđanke su vodile sa 19:15.

U drugom delu Beograđanke su bile konstantne i odbranile su domaći teren. Istina konstantno uz pretnju od eventualnog egala, ali su na kraju ipak slavile i upisale novu pobedu. U pobedničkom sastavu istakle su se Milica Momčilović 11 i Aleksandra Miletić sa jedni manje. Kod gošći glavnu reč je vodila Tamara Novosels a 10 poodaka, a pratile su je Pena Gramatova, Nevena Todorovski i Lana Mijailović.