DERBI SAMO NA PAPIRU: Odbojkaši Vojvodine nadigrali Spartak i napravili lepu uvertiru pred Kup Srbije

25.10.2024. 19:00 20:39
odbojka

Odbojkaši Vojvodine dotukli su subotički Spartak u 4. kolu Superlige na Spensu.

3. set 25:21

Voša dobila i treći set za pobedu

2. set 25:16

Novosađani lako do 2:0

1. set 25:17

Voša dominantno do vođstva

Utakmica je samo na papiru bila vojvođanski derbi jer su crveno-beli u dominantnom stilu stigli do pobede 3:0 (25:17, 25:16, 25:21) i ostali su neporaženi u prvenstvu, sa samo jednim izgubljenim setom.

Izabranici Marka Narančića su bili bolji od „golubova“ u svim elementima, pružili su odličnu partiju i zasluženo su slavili maksimalnim rezultatom. Spartak je sada na skoru 2-2 i ovog puta nije mogao da pruži jači otpor Novosađanima, osim u trećem setu.

odbojka

Vojvodina je napravila odličnu uvertiru pred prvu utakmicu četvrtfinala Kupa Srbije koja je očekuje u sredu u Topoli protiv Karađorđa.

Dominirali su crveno-beli u prva dva seta, bili su u naletu, odlično servirali, a gosti nikako nisu uspevali da im pariraju. To su učinili u trećem setu kada su i poveli prvi put u utakmici, ali nisu istrajali do kraja i Voša je ipak preokrenula i dobila i tu deonicu

U sledećem kolu Superlige Vojvodina gostuje Dubočici, dok će Spartak dočekati Jedinstvo iz Stare Pazove.

odbojka

UOČI UTAKMICE

Odbojkaši Vojvodine od 19 časova u maloj sali Spensa dočekuju subotički Spartak.

Novosađani su bez poraza u domaćem prvenstvu, sa samo jednim izgubljenim setom i žele da nastave pobednički niz.

S druge strane, „golubovi” su, takođe, u dobrom ritmu, imaju dve pobede i poraz i polako se uigravaju.