Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Futsal spektakl u Areni

21.03.2016. 21:59 13:33
Piše:

Reprezentativci Srbije u futsalu u utorak od 20.15 u beogradskoj Areni dočekuju selekciju Portigala, u okviru prve utakmice baraža za plasman na Svetsko prvenstvo u Kolumbiji. To će biti prilika

 da ljubitelji futsala uživaju u majstorijama fenomenalnog Portugalca Rikardinja, ali igrači iz Srbije će probati da steknu što bolji reziltat pred revanš, kako bi se našli na svetskoj smotri sve popularnijeg sporta.

Srspki reprezentativac Miloš Simić smatra da naša selekcija može da pobedi vrsnog protivnika.

- Naš kvalitet je baziran na tismkoj igri, ali često bljesne neki pojedinac. Jednom smo ih pobedili, verujem da možemo ponovo – rekao je Simić.

Srbija je u Areni, na Evropskom prvenstvu nedavno održanom u Beogradu, savladala Portugal i ostvarila veliki uspeh plasiravši se u polufinale, iako je Portugalcima u tom meču bio dovoljan remi za prolaz. Gosti u svojim redovima imaju jednog od najboljih svetskih futsal igrača, naši momci timski kvalitet, pa sve obećava interesantan meč.



D. Kn.

 

Program



Belorusija - Rusija  (16.30)

Poljska - Kazahstan  (18)

Mađarska - Italija  (18)

Slovačka - Ukrajina  (19)

Slovenija - Španija  (20)

Holandija - Azerbajyan  (20)

Srbija - Portugalija  (20.15)

Revanši se igraju 12. i 13. aprila.

Piše:
Pošaljite komentar