Zvezda u Antaliji savladala nemačkog niželigaša (video)

28.01.2019. 19:26 19:29
Izvor: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Antaliji na pripremama  rezultatom 2:0 (2:0) nemački nižerazredni klub Vaker Nordhauzen.

Crvena zvezda je povela u 3. minutu kada je Jirka dobro probio u sredinu, pokušao je da uposli Bena, jedan igrač nemačkog tima je presekao pas, lopta je stigla do Hajdina koji je šutirao a lopta je na putu ka golu zakačila odbranu i završila u mreži.

Zvezda je prednost duplirala u 28. minutu kada je Rodić vratio loptu do Jovičića, ovaj tukao iz trka sa distance i posle loše intervencije golmana Uliga kome je lopta prošla kroz noge i završila u mreži za 2:0.

Narednu utakmicu u sklopu priprema crveno-beli će odigrati u sredu, kada će im od 15 sati rival biti bečka Austrija.

Crvena Zvezda – Nordhauzen 2:0 (2:0)

ANTALIJA: Stadion: Regnum, strelci: Hajdin u 3. i Jovičić u 28. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Hajdin, Savić, Babić, Rodić, Jovičić, Jovančić, Ben, Marin, Jirka, Pavkov.

Igrali su još: Popović, Gobeljić, Stojković, Milunović, Terzić, Milijaš, Čaušić, Jevtović, Ebisilio, Simić, Joveljić.

NORDHAUZEN: Ulig, Hajdinger, Ezdorf, Beker, Mikels, Pičinot, Miler, Bejl, Kamlot, Gebel, Andačić.

Igrali su još: Jokanović, Čaftar, Genauš, Šol, Koreš, Sobota, Učar, Šnajder.