Zrenjaninska liga: Krajišnici protutnjali Bašaidom

31.10.2017. 12:33 12:35
Izvor: Dnevnik.rs

Gosti iz Krajišnika postigli su u prvom delu četiri pogotka i tako iz Bašaida odneli tri planirana boda koja su im bila dovoljna da se nađu na čelu tabele.

Vojvodina - Krajina 0:4 (0:4)

BAŠAID: Stadion Vojvodine, gledalaca 100, sudija: Ristić (Zrenjanin), strelci: A. Martinović u 9. Kovačević u 24. i 45. Vučkiović u 31. minutu. Žuti kartoni: G. Popov (Vojvodina), Stojić (Krajina).

VOJVODINA: Stevanov, D. Popov, Mali, Šošić, M. Gavrić, Selaković, Grujić, Du. Popov, Dokman, Armacki, Gligić (G. Popov).

KRAJINA: Rodić, Ferenči, Kasalović (Markovljević), Stupar, Stojisavljević, Kovačević, Vučković, A. Martinović, Stojić (Božović), Aleksandrić, Stojačić.

U ovom susretu istakao se dvostruki strelac Kovačević, a mrežu domaćeg golmana Stevanova prvi je načeo Aleksandar Martinović.

M. Se.

Crvena zvezda - Lehel 7:1 (1:1)

RUSKO SELO: Stadion Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: Nedović (Banatski Dvor). Strelci: Marjanović u 2. (iz penala) i 65. Bećagul u 49. Kryalin u 69. Petrović 71. Stoisavljević u 76. i Ilić u 87. za Crvenu zvezdu, a Katalin u 5. minutu za Lehel. Žuti kartoni: Bogdan, Soleša (Crvena zvezda).

CRVENA ZVEZDA: Oljača 7, Spahić 7, Bogdan 7, Marjanović 8, Petrović 7, Čudanov 7 (Ilić 7), Bećagul 8, Stoisavljević 7, Uzelac 7 (Ćeran 7), Kryalin 7, Soleša 7.

LEHEL: Stanković 7, Aslani 6, Katalin 7 (Trklja 6), Đorđević 6, Bajić 6, Demir 6, Pruginić 6, Berbarkov 6, Mihajlov 6, Kujunyić 6, Nasradi 6.

Po kišovitom vremenu fudbaleri Crvene zvezde odigrali su najzad odličnu utakmicu na domaćem terenu protiv skromne ekipe Lehela iz Mužlje koja je uspela samo u prvom poluvremenu da parira četi novog trener Crvene zvezde Branislava Bjelića. U drugom delu igre Crvena zvezda je iskoristila šansu za goleadu isprativši sa sedam golova u mreži dobrog golmana Stankovića koji je spasao svoj tim od još težeg poraza.

M. Račić

Naftagas (B) - Vojvodina (NM) 0:2, Naftagas (E) - Banat 0:2, Vojvodina (B) - Krajina 0:4, Crvena zvezda (VS) - Mladost (BD) 2:0, Crvena zvezda (RS) - Lehel 7:1, Omladinac - Bilećanin 1:1, Mladost (L) - Borac 1:1, Proleter - Rusanda 4:0.