VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK Ubedljivi Elemirci

28.09.2021. 16:01 16:06
Izvor: pixabay.com

Naftagas - Crvena zvezda (VS) 4:1 (2:0)

ELEMIR: Stadion Naftagasa, gledalaca 150, sudija: Bunmčić (Pančevo), strelci: Vidić u 15. Popov u 18. Panić u 48. i Grban u 50. za Naftagas, a Sekereš u 81. minutu za Crvenu zvezdu.

NAFTAGAS: Mijatov 7, Petrov 7 (Kenđa), Grbić 7,5, Grban 8 (Jelača), Popov 7,5, Jankov 7,5 (Stevanović), Milošević 7,5, Samardžić 7, Vidić 7,5, Kozlovački 7, Panić 8.

CRVENA ZVEZDA: Jonić 6, Komnenović 6, Kuburović 7, Kovačević 6,5, Vukoje 7, Nešić 6, Prošić 6, Sekereš 7, Jeftenić 6, Tomin 6,5 (Brajić 6,5), Utržan 6.

Elemirci su poveli golom Milana Vidića na centaršut Aleksandra Petrova. Iskusni Lazar Popov posle duplog pasa sa Milošem Miloševićem udvostručio je prednost. Samo što je počeo drugi deo, Aleksandar Panić je posle odličnog prodora naciljao za 3:0. Dva minuta kasnije odlični Aleksandar Grban posle duplog pasa sa Miloševićem izbio je ispred mladog Jovanića za 4:0. Počasni gol Stepčana delo je Šandora Sekereša.

S. Ž.

Sloboda - Jedinstvo (V) 2:1 (1:1)

NOVI KOZARCI: Stadion „Ilija Pantelić”, gledalaca 150, sudija: D. Stojanović (Zrenjanin), strelci: Vrbački u 23. i Tošić u 55. (autogol) za Slobodu, a Bogdanović u 29. minutu za Jedinstvo.

SLOBODA: Živkov, Mijatović 7 (Umićčević 7), Đurđević 7,5, Vrbački 7,5, Rusić 7,5 (Kebić 6), Reljić 7, Vlatković 7, Spahić 7, Šanto 7 (Popović), Kozić 7, Majkić 7,5.

JEDINSTVO: Radovanović 7, Savić 7, Šušnjar 6,5, Ćirka 7, Bogdanović6,5, Živanov 6,5, Tošić 6, Janković 6, Drobnjak 6,5, Tešić 6, Vukajlović 6,5.

Novokozarčani nastavili su uspešnu jesen. Lako su stigli do pobede, mada to rezultat ne kazuje. U finišu utakmice Kebić je promašio penal.

P. Trnić

Proleter - Kozara 0:0

BANATSKI KARLOVAC: Igralište Proletera, gledalaca 200, sudija: S. Radulović (Elemir).

PROLETER: Ilkić 7, Petković 7,5, Laka 7, Blažu 7 (Karaklić 7), Ivković 7, Đorđević 7, Malidžan 7, Rakić 7 (Grbić 6,5), Getejanc 7, R. Vojnov 7, Jevtić 7.

KOZARA: Đaković 7,5, Knežević 6,5, T. Bjelanović 7, Bunić 7 (Vukić 7), Terzin 7 (Bašić 6,5), Mišić 6,5, D. Bjelanović 6,5, Petrović 7, Jovandić 7, Delić 6,5 (Detari 6).

Igrači Proletera propustili u toku susreta, imali su bezbroj prilika, ali nisu uspeli da postignu pogodak. Golman gostiju Đaković je odlično branio.

Begej - BAK 1:1 (0:0)

ŽITIŠTE: Igralište Begeja, gledalaca 100, sudija: B. Milivojev (Alibunar), strelci: Mijatović u 90 2. za Begej, a Milković u 90 4. minutu za BAK.

BEGEJ: Trivunović 6, Kondić 5 (Grbić 6), Magda 6, Bojanić 5, Erdeljan 6, Lisica 6 (Umićević), Kosović 6, Vlaučin 6, Ponorac 5 (Nikolić 5), Mirković 5 (Mijatović 6), ovak 6.

BAK: Andrejić 6, Jožić 5 (L. Bekirovski 6), Mitrevski 6, Starović 6, Mandić 6, Milković 6, Jovanović 6, Stajić 6, Mihajlović 5 (Vasiljević 5), Anđelić 5 (Dudovski 5), Sekulović 5 (S. Bekirovski 6).

Posle šuta Vlaučina, golman je odbio loptu, a Mijatović pogodio za vođstvo. Golman domaćina u poslednjim trenucima nepotrebno je istrčao u nameri da izbije loptu, ali stvorio je priliku Milkoviću da izjednači.

D. Milićev

Vojvodina - Jedinstvo (BK) 0:1 (0:1)

PERLEZ: Igralište Vojvodine, gledalaca 250, sudija: N. Bunčić (Pančevo), strelac: Mitić u 3. minutu. Crveni karton: Magda (Jedinstvo).

VOJVODINA: Mladenović 7, Živanov 6,5, Bogdanović 7 (Jovanov 6,5), Jeftić 6, Kalajdžija 6,5, O. Knežević 6,5, Popov 6,5, Malbaški 7, Mihailović 6,5, Bošković 6,5 (M. Knežević), Džajski 7.

JEDINSTVO: Magda, Zemunski 7, Korać 7, Kovačević 7, Radišić 7,5, Vukoje (Tomić 7), Zekanović 7, Tatić 7, Anović 7, Đokić 7 (Šarenac 7), Matić 7 (Kujundžić).

Žarko Matić je iz poluokreta šutirao i pogodio za vođstvo gostiju. Malo kasnije golman Magda je zbog  nesportskog starta van an šesnaesterca zaradio isključenje, ali ni sa igračem više Perležani nisu uspeli da postignu pogodak.

I. L.

Omladinac FAM - Borac (ST) 5:0 (1:0)

BOTOŠ: Stadion Omladinca, gledalaca 250, sudija: N. Raković (Vršac), strelci: Kondić u 28. Maljukan u 47. Novković u 79. (iz penala) i 84, Šemić u 88. minutu. Crveni karton: Radulović (Omladinac).

OMLADINAC: Miškov 7, Radulović 7, Mišić 7 (Maljukin 7,5), Tanjga (Stojković 7,5), Novković 8,5 (Jovanov), Golijanin 7 (Kvrgić ), Kuburović 7,5, Trkulja 7,5, Kondić 8, Šemić 8, Vukoje 7,5 (Delić).

BORAC: Tomić 5, Radović 5 (Vještica), Joković 5, Ivanović 6, Nedučić 6, Graovac 5, Vuković 6 (Đurđev), Đukić 5 (Regoja), Arsenijević 6 (Sarić 5,5), Bajić 5, Adamović 5 (Petrović 5,5).

U rapsodiji Botošani su maštovitom i efikasnom igrom napunili mrežu gostiju iz Starčeva.