ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ИСТОК Убедљиви Елемирци

28.09.2021. 16:01 16:06
Извор: pixabay.com

Нафтагас - Црвена звезда (ВС) 4:1 (2:0)

ЕЛЕМИР: Стадион Нафтагаса, гледалаца 150, судија: Бунмчић (Панчево), стрелци: Видић у 15. Попов у 18. Панић у 48. и Грбан у 50. за Нафтагас, а Секереш у 81. минуту за Црвену звезду.

НАФТАГАС: Мијатов 7, Петров 7 (Кенђа), Грбић 7,5, Грбан 8 (Јелача), Попов 7,5, Јанков 7,5 (Стевановић), Милошевић 7,5, Самарџић 7, Видић 7,5, Козловачки 7, Панић 8.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Јонић 6, Комненовић 6, Кубуровић 7, Ковачевић 6,5, Вукоје 7, Нешић 6, Прошић 6, Секереш 7, Јефтенић 6, Томин 6,5 (Брајић 6,5), Утржан 6.

Елемирци су повели голом Милана Видића на центаршут Александра Петрова. Искусни Лазар Попов после дуплог паса са Милошем Милошевићем удвостручио је предност. Само што је почео други део, Александар Панић је после одличног продора нациљао за 3:0. Два минута касније одлични Александар Грбан после дуплог паса са Милошевићем избио је испред младог Јованића за 4:0. Почасни гол Степчана дело је Шандора Секереша.

С. Ж.

Слобода - Јединство (В) 2:1 (1:1)

НОВИ КОЗАРЦИ: Стадион „Илија Пантелић”, гледалаца 150, судија: Д. Стојановић (Зрењанин), стрелци: Врбачки у 23. и Тошић у 55. (аутогол) за Слободу, а Богдановић у 29. минуту за Јединство.

СЛОБОДА: Живков, Мијатовић 7 (Умићчевић 7), Ђурђевић 7,5, Врбачки 7,5, Русић 7,5 (Кебић 6), Рељић 7, Влатковић 7, Спахић 7, Шанто 7 (Поповић), Козић 7, Мајкић 7,5.

ЈЕДИНСТВО: Радовановић 7, Савић 7, Шушњар 6,5, Ћирка 7, Богдановић6,5, Живанов 6,5, Тошић 6, Јанковић 6, Дробњак 6,5, Тешић 6, Вукајловић 6,5.

Новокозарчани наставили су успешну јесен. Лако су стигли до победе, мада то резултат не казује. У финишу утакмице Кебић је промашио пенал.

П. Трнић

Пролетер - Козара 0:0

БАНАТСКИ КАРЛОВАЦ: Игралиште Пролетера, гледалаца 200, судија: С. Радуловић (Елемир).

ПРОЛЕТЕР: Илкић 7, Петковић 7,5, Лака 7, Блажу 7 (Караклић 7), Ивковић 7, Ђорђевић 7, Малиџан 7, Ракић 7 (Грбић 6,5), Гетејанц 7, Р. Војнов 7, Јевтић 7.

КОЗАРА: Ђаковић 7,5, Кнежевић 6,5, Т. Бјелановић 7, Бунић 7 (Вукић 7), Терзин 7 (Башић 6,5), Мишић 6,5, Д. Бјелановић 6,5, Петровић 7, Јовандић 7, Делић 6,5 (Детари 6).

Играчи Пролетера пропустили у току сусрета, имали су безброј прилика, али нису успели да постигну погодак. Голман гостију Ђаковић је одлично бранио.

Бегеј - БАК 1:1 (0:0)

ЖИТИШТЕ: Игралиште Бегеја, гледалаца 100, судија: Б. Миливојев (Алибунар), стрелци: Мијатовић у 90+2. за Бегеј, а Милковић у 90+4. минуту за БАК.

БЕГЕЈ: Тривуновић 6, Кондић 5 (Грбић 6), Магда 6, Бојанић 5, Ердељан 6, Лисица 6 (Умићевић), Косовић 6, Влаучин 6, Понорац 5 (Николић 5), Мирковић 5 (Мијатовић 6), овак 6.

БАК: Андрејић 6, Јожић 5 (Л. Бекировски 6), Митревски 6, Старовић 6, Мандић 6, Милковић 6, Јовановић 6, Стајић 6, Михајловић 5 (Васиљевић 5), Анђелић 5 (Дудовски 5), Секуловић 5 (С. Бекировски 6).

После шута Влаучина, голман је одбио лопту, а Мијатовић погодио за вођство. Голман домаћина у последњим тренуцима непотребно је истрчао у намери да избије лопту, али створио је прилику Милковићу да изједначи.

Д. Милићев

Војводина - Јединство (БК) 0:1 (0:1)

ПЕРЛЕЗ: Игралиште Војводине, гледалаца 250, судија: Н. Бунчић (Панчево), стрелац: Митић у 3. минуту. Црвени картон: Магда (Јединство).

ВОЈВОДИНА: Младеновић 7, Живанов 6,5, Богдановић 7 (Јованов 6,5), Јефтић 6, Калајџија 6,5, О. Кнежевић 6,5, Попов 6,5, Малбашки 7, Михаиловић 6,5, Бошковић 6,5 (М. Кнежевић), Џајски 7.

ЈЕДИНСТВО: Магда, Земунски 7, Кораћ 7, Ковачевић 7, Радишић 7,5, Вукоје (Томић 7), Зекановић 7, Татић 7, Ановић 7, Ђокић 7 (Шаренац 7), Матић 7 (Кујунџић).

Жарко Матић је из полуокрета шутирао и погодио за вођство гостију. Мало касније голман Магда је због  неспортског старта ван ан шеснаестерца зарадио искључење, али ни са играчем више Перлежани нису успели да постигну погодак.

И. Л.

Омладинац ФАМ - Борац (СТ) 5:0 (1:0)

БОТОШ: Стадион Омладинца, гледалаца 250, судија: Н. Раковић (Вршац), стрелци: Кондић у 28. Маљукан у 47. Новковић у 79. (из пенала) и 84, Шемић у 88. минуту. Црвени картон: Радуловић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Мишков 7, Радуловић 7, Мишић 7 (Маљукин 7,5), Тањга (Стојковић 7,5), Новковић 8,5 (Јованов), Голијанин 7 (Квргић ), Кубуровић 7,5, Тркуља 7,5, Кондић 8, Шемић 8, Вукоје 7,5 (Делић).

БОРАЦ: Томић 5, Радовић 5 (Вјештица), Јоковић 5, Ивановић 6, Недучић 6, Граовац 5, Вуковић 6 (Ђурђев), Ђукић 5 (Регоја), Арсенијевић 6 (Сарић 5,5), Бајић 5, Адамовић 5 (Петровић 5,5).

У рапсодији Ботошани су маштовитом и ефикасном игром напунили мрежу гостију из Старчева.