Superliga Srbije: Radnički pobedio Vojvodinu u Nišu (1:0)

14.09.2018. 18:18 21:32
Izvor: Ilustracija, J. Grlić

Fudbaleri Vojvodine u Nišu izgubili su od domaćeg Radničkog u premijernoj utakmici osmog kola Superlige Srbije.

95` Posle pet minuta nadoknade utakmica je završena.

90` Radnički iskusno troši vreme ii privodi utakmicu kraju.

84` GOOL Radnički vodi. Strelac je Bondarenko. Natrčao je na loptu koju je nakon slobodnog udarca odbio Rockov i žestoko zatresao mrežu.

77` I treća izmena i u timu Vojvodine. Izašao je Lazar Arsić, a ušao Nemanja Milojević.

68` Stojanović je imao sjajnu šansu za Nišlije. Hteo je da plasira loptu u donji desni ugao gola Emila Rockova, ali se tu našao Saničanin koji je izbio loptu iz peterca.

63` Ranđelović tuče iz trka sa oko 18 metara, ali je Rockov bio priseban i sigurno uhvatio loptu.

58` Izmena i u timu Radničkog, izašao je Siniša Babić, a ušao Lazar Ranđelović.

55` Huhumis izlazi iz igre, Okuka na teren šalje Mirkova.

50` Uvodni minuti drugog poluvremena pripadaju Radničkom koji je žestoko pritisnuo Vojvodinu.

Kraj prvog poluvremena

39` Ponovo je Bondarenko imao šansu. Nakon dobrog proboja napadača Radničkog, Bondarenko je tukao sa oko 18 metara, ali pravo u noge odbrane Vojvodine.

36` Nakon duela sa protivnicima povredio se Fofana koji ne može da nastavi utakmicu. Umesto njeha na terenu je Bjedov.

32` Najbolja šansa za Radnički. Bondarenko je uputio bombu sa 25 metara. Bio je to strašan šut Ukrajinca, ali se istakao Emil Rockov.

28` Šutirao je sa distance Babić. Lopta je išla po zemlji i bila je lak plen za Rockova.

23` Opasan napad Vojvodine. Đuričin je dobro probio po desnoj strani i dodao loptu Đuriću koji je sa 16 metara šutirao jako, ali je lopta otišla tik preko prečke.

20` Đuričin je posle dobrog ubacivanja izašao sam pred golmana Ristića koji je ipak bio brži i prvi stigao do lopte.

15` Faul na ivici šesnaesterca nad Đuričinom. Tukao je Arsić, ali pravo u živi zid.

13` Fofana je pokušao glavom nakon centaršuta, ali je to bio slab udarac.

11` Haskić je pokušao da pronađe Stanisavljevića pred golom Vojvodine, ali je Rockov to sprečio.

9` Drinčić je centrirao iz slobodnog udarca, ali je Pankov izbacio loptu u gol-aut.

6` I dalje bez izglednijih prilika. Sredina terena je mesto gde se dešava sva akcija.

3` Početak utakmice obeležili su dueli na sredini terena. Pomalo gruba igra na obe strane.