SUBOTIČKA LIGA Sigurni Bajšani

18.04.2018. 13:40 13:56

Bajša je deklasirala ekipu Njegoša rezultatom 4:0 (2:0).

Fudbaleri Bajše nastavljaju sa pobedama a ovoga puta su savladali ekipu Njegoša i čuvaju čelnu poziciju. Seriju golova je započeo Tresiglavić u 29. minutu lepim golom na asistenciju Žmukića. U završnici prvog poluvremena Latak je postigao pogodak sa nekih 16 metara za 2:0.

U nastavku igre moćna ekipa Bajše postigla još dva gola, Najpre preko Mihaleca u 74. i u 75 minutu preko Majoroša.

Sve u svemu dobra utakmica, bolja ekipa Bajše je zasluženo je na prvom mestu.

BAJŠA: Stanion Bajše, gledalaca 250, sudija: Relić (Vrbas), strelci: Tresiglavić u 29. Latak u 45. Mihalec u 74. i Majoroš u 75. minutu.

BAJŠA: Damnjanović, Žemberi 7, Krivokapić 7, Tot 7, Tresiglavić 8, Boroš 7, Latak 8 (Drašković 7), Horvat 7 (Kočiš 6), Mihalec 6 (Matez 6), Majoroš 7. Žmukić 8.

NJEGOŠ: Roganović 6, Major 6 (Vince 6), Radovanović 6 (Nikić 6), Bracanović 7, Lagator 6, Pejović 6, Mrvaljević 6 (Vicković 6), Savović 6, Miljanović 6, Kosović 7, Žmukić 7.

S. St.

Vinogradar - Horgoš 2:1 (1:1)

Vinogradar je postigao pogodak u 15. minutu preko Paunovića na asistenciju Zavišića, da bi gosti u 38. minutu preko Puljajia izjednačili rezultat.  U drugom delu igre Vinogradar je napadao, stavrao šanse i to je urodilo plodom u 83. minutu,  Paunović je postigao pogodak.

HAJDUKOVO: Stadion Vinogradara, gledalaca 120, sudija: Marijanov (Senta), strelci: Paunović u 15. i 83. za Vinogradar, a Puljaji u 38. minutu za Horgoš.

VINOGRADAR: Zarić 7, B. Kujundžić 6 (D. Vojnić 6), Paunović 8, Kaposta 6 (Todorović 6), Z. Haško 7, Glogovac 8, B. Vojnić 7, Č. Nagel 7. Zavišić 7, Davidović 7, Gavrić 7.

HORGOŠ: Bende 6, G. Bohota 6, Sabo 6, D. Makra 6, E. Bohata 6, Veselinov 7, Bate 6 (N. Makra 6), Fodor 7, Puljaji 7, Dobo 6, Kolompar 7.

S. St.

Obilić – Sutjeska  5:0 (2:0)

Domaća ekipa je bila nadmoćnija od samog početka utakmice, a odbrana gostiju iz Bačkog Dobrog Polja odolevala je sve do 36.minuta kada je Ratko Radulović postigao retko lep efektan gol, sa 25 metara izvanredno preciznim šutom pogodio je same rašnje. Dva minuta kasnije Stanislav Sarapa je sa 20 metara pouvisoko pogodio desni ugao.

U 59.minutu mladi Rastko Vuković se hitro ubacio po desnoj strani u loptu preko golmana Ilije Lukića poslao u duži ugao. Na 4:0 povisio je Sarapa, iz solo prodora sa 16 metara pogađa cilj. Najveći doe posla Sarapa je odradio i kod petog gola.

NOVI KNEŽEVAC: Stadion Obilića, gledalaca 60. Sudija: A. Marović (Lovćenac). Strelci: Radulović u 36, Sarapa u 38. i 70, R. Vuković u 59. i Dimitrov u 82. minutu. Žuti karton: Dabevski (Obilić).

OBILIĆ: Sabo 7, Živkov 7, Lazić 7, Zivlak 7, Ostrogonac 7 (Lagundžin -), Radulović 8, Dabevski 7, Jevtić 8, Romić 7 (Dimitrov 7), Sarapa 8, R. Vuković 7 (S. Vuković -).

SUTJESKA: Lukić 6, Z. Bajić 6, M. Bajić 6, Drinčić 7, Kostić 6, Delić 6, Jakić7, Peković 7, I. Bajić 6, Pejić 7, Glumac 7.

M. Mitrović

Bajša - Njegoš 4:0, Jadran - Iskra 1:0, Vinogradar - Horgoš 2:1, Panonija - Napredak 4:0, Senta - Radnički 2:1, Obilić - Sutjeska 5:0, Proleter (RS) - Proleter (NJ) 2:1. Slobodan je bio Vrbas.