SRPSKA LIGA VOJVODINA: Boškan presudio Perležanima

27.10.2024. 15:31 15:35
кабел

Fudbaleri Kabela savladali su Vojvodinu u Perlezu sa 1:0 u 11. kolu Srpske lige Vojvodina.

U prvom poluvremenu su obe ekipe igrale otvoreno, napadački, ali bez realizacije u završnici. Teren je bio veoma loš, pa je lopta često menjala pravac pri odskoku i to je svakako uticalo na tečnost igre.

Gosti su odlučno krenuli u drugom delu i poveli su golom Vuka Boškana u 63. minutu. Nakon neuspele akcije domaćih gosti su krenuli u kontru, a Boškan je najpre prevario čuvara, potom mu je prvi šut odbranio Savić, ali mu se lopta vratila i potom ju je zakucao u mrežu.

V. Gvozdenović

Vojvodina - Kabel 0:1 (0:0)

PERLEZ: Igralište Vojvodine, gledalaca: 300. Sudija: I. Repček. Strelac: Boškan u 63. minutu za Kabel. Žuti kartoni: Arsić (Vojvodina), Popović, Dimitrijević (Kabel).

VOJVODINA: Savić, Janković 6 (Marković), Ješić 6,5, Terzić 6 (Vidović), P. Čižik 6,5, Čučak 6,5 (Momčilović), Malbaški 6 (Slankamenac), Milošević 6,5, Arsić, G. Čižik 6,5, Kovačević 6,5.

KABEL: Slavković 7, Pavić 7, Dimitrijević 7 (Novaković), Sukačev 7 (Vujošević), Gajić 7, Butraković 6 (Pivaš), Popović 7, Petrović 6,5 (Boškan 7,5), Milisavljević 7 (Grgić), Radivojević 7, Ponjević 6,5.