108.1434

СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА: Бошкан пресудио Перлежанима

27.10.2024. 15:31 15:35
кабел

Фудбалери Кабела савладали су Војводину у Перлезу са 1:0 у 11. колу Српске лиге Војводина.

У првом полувремену су обе екипе играле отворено, нападачки, али без реализације у завршници. Терен је био веома лош, па је лопта често мењала правац при одскоку и то је свакако утицало на течност игре.

Гости су одлучно кренули у другом делу и повели су голом Вука Бошкана у 63. минуту. Након неуспеле акције домаћих гости су кренули у контру, а Бошкан је најпре преварио чувара, потом му је први шут одбранио Савић, али му се лопта вратила и потом ју је закуцао у мрежу.

В. Гвозденовић

Војводина - Кабел 0:1 (0:0)

ПЕРЛЕЗ: Игралиште Војводине, гледалаца: 300. Судија: И. Репчек. Стрелац: Бошкан у 63. минуту за Кабел. Жути картони: Арсић (Војводина), Поповић, Димитријевић (Кабел).

ВОЈВОДИНА: Савић, Јанковић 6 (Марковић), Јешић 6,5, Терзић 6 (Видовић), П. Чижик 6,5, Чучак 6,5 (Момчиловић), Малбашки 6 (Сланкаменац), Милошевић 6,5, Арсић, Г. Чижик 6,5, Ковачевић 6,5.

КАБЕЛ: Славковић 7, Павић 7, Димитријевић 7 (Новаковић), Сукачев 7 (Вујошевић), Гајић 7, Бутраковић 6 (Пиваш), Поповић 7, Петровић 6,5 (Бошкан 7,5), Милисављевић 7 (Гргић), Радивојевић 7, Поњевић 6,5.