Somborska liga, prvi razred: Prazne mreže u Brestovcu

19.10.2022. 10:25 10:27
Izvor: V. Janković/ Pešić postiže drugi gol na utakmici

Domaći napadači kao da su se takmičili ko će više šansi da promaši.

BSK - Omladinac 0:0

BAČKI BRESTOVAC: Igralište BSK-a, gledalaca 200, sudija: Kuzmanović (Kula). Žuti kartoni: Korać, Radaković, Agbaba (BSK), Stanisavljević, Lazić (Omladinac).

BSK: Lagundžin 7, Nikolić 6 (Sa. Đurđević), Agbaba 7, S. Stanković 6 (D. Stanković), Korać 6 (Ćuk 6), Nedić 6 (Vukelić 6), Zelenović 7, St. Đurđević 7, Radaković 7, Beljanski 7, Divjak 7.

OMLADINAC: Marković 8, Stanisavljević 7, Seljakov 6 (Milić 7), Savin 7, Gojić 6 (Dimić), Ognjenović 7, S. Milutinov 6 (A. Milutinov), Pajić 7, Lazić 6, Nikić 7, Savić 6.

Uz dve prečke koje je pogodio Agbaba, promašeno je još pet prilika. U finišu i gostu su pogodili prečku. Domaćin ima za čime da žali u ovoj fer i korektnoj utakmici.

A. Čičić

Radnički (S) - Dinamo (BB) 0:6 (0:3)

KUPUSINA: Igralište Partizana, gledalaca 60. Sudija: Vračar (Sombor)  Strelci: Dubajić u 29. Pešić u 34. Vidaković u 39. Liščević u  58. Radičev u. 73 i Bogunović u 81. minutu. Žuti kartoni: Josić (Radnički) i Liščević (Dinamo)

RADNIČKI: Bunčić 6, Risteski 6, Đurđev 7 (Zorica), Vukadinović 6, Kokrhelj 6, Piplica 6, Lujić 7, Turkić 6, Lukić 6, Vučković 6 (Josić) 6, Đenić 6.

DINAMO: Molnar -, Vukadinović 7, Delija 7, Lakić 7 (Krizmanić), Dubajić 7, Radičev 8, Bogunović 7, Pešić 7, Vidaković 7 (Šapić ) 7, Liščević 8, Šimon 7.

Samo pola sata su odolevali mladi fudbaleri domaćina, a onda u finišu prvog dela i u nastavku igre iskusni gosti iz Bačkog Brega su rutinski završili posao.

V. Janković

Aleksa Šantić - Mladost (K) 6:0 (1:0)

ALEKSA ŠANTIĆ: Igralište u sportskom centru, gledalaca 50. Sudija: Nikolić (Svilojevo). Strelci: Jurić u 34. i 78. Sjeran u 52. Babić  u 54. Miličić u 68. i 90. minutu.

ALEKSA ŠANTIĆ: Drašković -, Branežac, U. Bibić (Sjeran) 7, Maričić 6, N. Tomić 7, M. Tomić 7, M. Bibić 7 (Kolak), Pajić 7, Babić 7 (Matković), Miličić 8, Jurić 8.

MLADOST: Popović 6, Hančar 6, M. Kilić 6, D, Kilić 6,  Bartoš 6, Sobek 6, Kalezić 6, Šuković 6, Fekete 7, Jokić 6, Janjić 6.

Gosti su nastupili bez nekolicine standardnih prvotimaca, što su iskoristili raspucani igrači domaćina i izrešetali mrežu Popovića.

V. J.

Rezultati:

BSK - Omladinac (D) 0:0, Omladinac (B) - Odžaci 4:3, Aleksa Šantić - Mladost 6:0, Telečka - Polet (S) 1:5, Polet (R) - Terekveš 2:2, Kula - Zadrugar 2:0, Radnički (S) - Dinamo 0:6.