Premijer: Tadić strelac u pobedi Sautemptona
Srpski reprezentativac Dušan Tadić postigao je prvi gol za Sautempton u pobedi od 4:1 (1:1) protiv Evertona.
U 18. minutu Bertrand je izbacio Tadića loptom, on u naletu prevario svog protivnika ali i golmana i po zemlji pogodio mrežu.
Gosti su izjednačili u 45. minutu prelepim pogotkom Sigurdsona koji je šutirao sa 18 metara od gola pod prečku.
Ostin je postigao sledeća dva gola glavom u 52. i 58. minutu nakon centaršuteva Bertranda i Tadića. Konačan rezultat postavio je Dejvis u 87. minutu.
U drugoj utakmici Premijer lige Arsenal je savladao Barnlija u gostima sa 0:1 (0:0).
Gol je postignut u 90 2. minutu iz penala a strelac je bio Aleksis Sančes.
U poslednjoj današnjoj utakmici Mančester siti bio je bolji u gostima od Hadersfilda 1:2 (1:0).
Poveli su domaćini autogolom Otamendija u 45 1. minutu posle kornera lopta je zakačila štopera građana i prevarila golmana.
Siti je izjednačio golom Serhija Aguera iz penala u 47. minutu. Pobedonosni gol postigao je Sterling u 84. minutu nakon duplog pasa bio je precizan.