Partizan u finalu Kupa, Natho rešio večiti derbi

10.06.2020. 19:45 22:06
Izvor: FoNet/Aleksandar Barda

Na Partizanovom stadionu u Beogradu završena polufinalna utakmica Kupa Srbije Partizan-Crvena zvezda. Natho doneo pobedu Partizanu u 57. minutu

102` Korner za Zvezdu, lopta u naručju golmana Partizana Stevanovića, sudija svira kraj

96` Kontra Partizana, šut Asana sa leve strane izblokiran

95` Igraće se još nekoliko minuta

88` Ben dobio žuti karton, nesportski zakačio Sumu

85` Suma dobio žuti karton zbog oštrog starta

83` Branko Jovičić u Zvezdi menja Njegoša Petrovića

78` Stojković izlazi zbog povrede, na gol Partizana staje Stevanović

76` U Zvezdi Radulović zamenio Ivanića

71` Ben dobro centrirao iz kornera, Zvezdin centarhalf Milunović zahvatio neprecizno loptu glavom. U Partizanu izašao Markovbić, ušao Strevanović

67` Asano u Partizanu dobio žuti, izlazi Natho, ulazi Suma

66` Odličan šut Sadika sa distance posle lepe akcije Partizana, korner za crno-bele

65` Tomane i Gavrić ulaze u Zvezdi, izlaze Jovančić i Boaći

61` Velika šansa za Zvezdu, Boaći vukao kontru, mogao da bira kako da doda i pogrešio . Potom usledio korner, Zvezda ponovio imala šansu

57` Prošao Sadik u kaznenom po levoj strani, uspeo loptu da doturi do Natha, koji je pogodio Zvezdinu mrežu, 1:0 za Partizan

54` Prodor Asana sa leve strane, šut po zemlji, Borjan lako kroti loptu

52` Brza akcija Partizana, Sadik šutira iskosa sa desne strane, Borjan brani

50` Vrlo visok ritam i u drugom poluvremenu

48` Lepa kontra Zvezde, Ben primio grudima tešku loptu, uputio pas ka Vukanoviću, ovaj ka Ivaniću lopta prolazi pored stative

47` Počelo drugo poluvreme, u znaku je bakljade na severnoj tribini

49` Boaći lepo šutirao sa dvadesetak metara, Stojković efektno odbranio. Sudija odsvirao kraj prvog dela, mnogo trčanja, tek u završnici i pravi fubalski potezi

48` Šut Ivanića sa distance, bez opasnosti za gol Partizana. Zvezda u završnici poluvremena ima inicijativu

46`  Ben šutira iz slobodnog udarca, pogađa stativu, Zvezda je zatresla mrežu iz ofsajda

44` Stojković, golman Partizana , dobio žuti karton, van kaznenog prostora faulirao je Zvezdinog napadača Vukanovića koji je pre stigao do lopte

40`  Kontra Partizana, Asano šutirao sa leve strane prilično meko, Borjan s mukom ukrotio šut jer je kiša pokvasila teren

37` Mnogo svađe oko jednog auta, na kraju žute kartone dobili Gobeljić iz Zvezde i Zđelar iz Partizana

36` Dosta grešaka na sredini terena, i dalje bez povezanih akcija

31` Ben posle faula izveo slobodnjak, Stojković lako hvata, Partizan pokušao kontru, prekinuta utakmica zbog mnogo baklji na jugu Partizanlvog stadiona

28`Zvezdin centarhalf Degenek dobio žuti karton, faulirao Sadika da bi sprečio kontru Partizana

23` Loptu vrlo često imaju stoperi, pošto vezni igrači obeju ekipa ne uspevaju dugo da je zadrže

21` Miletić šutira posle kornera, sjajno ga izblokirao Zvezdin bek Rodić

19` Sadik ušao u kazneni sa leve strane, dobar dribling, šutnuo u bliži ugao, Borjan brani

16` Prva opasna akcija Zvezde, Rodić zavrnuo sa leve strane, lopta šetala po Partizanovom petercu, korner

15` Nema povezanih akcija, igra se brzo, napadači se uglavnom traže dugim loptama, šansi za sada nema

11`Vrlo dinamična utakmica, igrači oba tima mnogo se kreću

9` Sadik dobro prodirao sa desne strane, faul Rodića, levi bek Crvene zvezde dobio žuti

7` Asano ušao sa leve strane u kazneni, Gobeljić dobro startovao i izbacio loptu u korner

6` Šut Sadika, Partizanovog napadača, lopta leti preko preečke

4` Za sada ispitivanje snaga, nema povezanijih akcija