OPŠTINSKA LIGA – ŠID: Ubedljivi Vašičani

13.10.2021. 16:18 16:20

Napredak - Jedinstvo (LJ) 5:1 (4:0)

VAŠICA: Igralište Napredka, gledalaca 100, sudija Miljenović (Šid).Strelci: A. Mladenović u 3, Novaković u 15, B. Mladenović u 28. i 87. i N. Petrović u 38. za Napredak, a R. Čalić u 48. minutu za Jedinstvo. Žuti karton: Milekić (Napredak).

NAPREDAK: Nenadić, Milekić, Brekić, Gavrilović, Jastrebić, S. Kulačanin, N. Petrović, Krtinić, B. Mladenović, Novaković, A. Mladenović (Veinović).

JEDINSTVO: Marčok, Belan, Teležar, Punoš, B. Čalić, R. Čalić, Ramić, Ruman, Ž. Sremčić, Toman,  Golub (Sarvaš).

Utakmica je bila zanimljiva. Bilo je lepih akcija, a domaćini su zasluženo osvojili sva tri boda.

D. Jastrebić

Omladinac (B) - Bingula 0:2 (0:0)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 100, sudija Gavrilović (Šid).Strelci: stanković u 60. I Strešnjak u 70. minutu.

OMLADINAC: U. Mijatović, Kovačević, Ž. Malešević, Teslić, Simić, Savić, S. Novak, Dujaković, Smajić, Rukavina, Milanković.

BINGULA: Volić, Ruman, Yever, Kramar, Sladojević, Farkaš, N. Rajić, Ognjenović, Strešnjak, B. Radičević, Stanković (Pajić).

Igrao se zanimljiv fudbal. Gosti, su mogli slaviti još ubedljivije.Stanković je bio strelac iz šuta s 16 metara, a Strešnjak glavom.

N. Pajić

Sinđelić - Graničar (J) 1:1 (0:0)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 100, sudija Milić (Bačinci).Strelci: Marčetić u 60. za Sinđelić, a I. Jurošević u 90. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Dupalj, Grumić (Sinđelić), Jović, Tomić, S. Janković (Graničar).

SINĐELIĆ: Tomašević, Drenovac, Đ. Damjanović, Dupalj, Grumić, Marčetić, Todorović, Vudrak, Sadžak (Miočinović), Lazarov (J. Damjanović), Seke (Milijaš).

GRANIČAR: Pavlović, S. Đurić, D. Jović, Tomić, Subotić, Ivković, S. Janković (Ž. Zarić), Gojić, L. Zarić,  Stojanović, I. Jurošević.

Iako su domaćini igrali veoma dobro, više od jednog poluvremena, i imali dosta dobrih prilika iskusni gosti su uspeli da postignu gol u poslednjim sekundama utakmice, što je najrealniji rezultat.

M. Danilović

Jednota - Borac (I) 4:1 (1:0)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 50, sudija Stanivuković (Erdevik).Strelci: B. Jovanović u 22, Tutić u 58, Radeka u 67. i Nikola Jakšić u 75. za Jednotu, Cigankov u 60. minutu za Borac. Žuti kartoni: Nikola Jakšić, Farkaš (Jednota), L. Jovičić, Filipović, Cigankov, Bogdanović, M. Đurić (Borac).

JEDNOTA: Harvličak, Hrček, Nebojša Jakšić, Nikola Jakšić, Grujić, Dujković, B. Jovanović (Valjevac), Miljenović (Tutić), Zagorec, Radeka, Farkaš.

BORAC: L. Jovičić, Pejić, Filipović, Binder, Cigankov (Ostojić), Medić, Božić, M. Đurić (Moravac), Stojšić, M. Jovičić (Bogdanović), Panić.

Igrači Jednote su pružili očekivanu dobru partiju, i pobeda nije izostala.

E. Hrček

Jedinstvo (M) - Bratstvo 7:0 (3:0)

MOROVIĆ: Igralište  Jedinstva, gledalaca 100, sudija Vasiljević (Adaševci).Strelci: nježić u 5, 24. i 75, Ristić u 26, Arbić u 53. i Jović u 73. i 77. minutu.

JEDINSTVO: Sekulović (Protić), Pejić, Arbić, Adamec, Kotarlić, Mraović, Ristić (Jović), Đokić, Balaško, Simić (Janjatović), Nježić (Jovanović).

BRATSTVO: I. Kiš, Sekulić, D. Sklenar, Majher, Župljanin, N. Kiš, M. Ursuz, Bunčić, Budimir, Franjo, S. Sklenar.

Mogli su domaći strelci postići još golova.

R. Kukić

MOROVIĆ: Jedinstvo - Bratstvo 7:0, ŠID: Jednota - Borac (I) 4:1, VAŠICA: Napredak - Jedinstvo (LJ) 5:1, BATROVCI: Omladinac (B) - Bingula 0:2, GIBARAC: Sinđelić - Graničar (J) 1:1.

1. Jedinstvo (M)      7      6      1      0      26:5  19

2. Napredak      6      6      0      0      21:3  18

3. Bingula 6      4      1      1      16:8  13

4. Graničar (J)7 3      2      2      24:7  11

5. Sinđelić      7      3      2      2      19:13        11

6. Jedinstvo (LJ)       7      3      1      3      12:17        10

7. Omladinac (B)       7      2      1      4      8:19  7

8. Jednota 7      2      0      5      11:23        6