OPŠTINSKA LIGA ŠID: Rikić odbranio penal

20.10.2021. 16:11 16:13

Bratstvo - Graničar (J) 0:3 (0:1)

SOT: Igralište Bratstva, gledalaca 100, sudija Stanivuković (Erdevik). Strelci: Starčević u 17.  i  Ivković u 49.  i 57.  minutu za Graničar. Žuti kartoni: Župljanin, Budimir (Bratstvo), Večić (Graničar).

BRATSTVO: I.  Kiš, Sekulić, D.  Sklenar, Majher (Župljanin), N.  Ursuz, Bunčić, M.  Ursuz, N.  Kiš, Menđan, Budimir, Franjo.

GRANIČAR: Rikić, S.  Đurić, D.  Jović, Tomić, Stević, Starčević (Šainović), Večić, Gojić, Ivković, Stojanović, I.  Jurošević, (Danilović).

Već u 5.  minutu, golman gostiju Rikić, je skrivio penal, ali je uspeo, i da ga odbrani. Posle toga njegovi saigrači su zaigrali dobro i pobeda nije izostala.

MDanilović

Jedinstvo (LJ) - Omladinac (B) 1:2 (0:0)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Gavrilović (Višnjićevo). Strelci: Považan u 80.  za Jedinstvo, a Dujaković u 56.  i 74.  minutu za Omladinac.  Žuti kartoni: Dujaković, S.  Novak (Omladiinac).  Creveni karton: Teležar (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Marčok (Belan), Teležar, Punoš (Gavrilović), B.  Čalić, R.  Čalić, Toman, Ruman, Ž.  Sremčić, Tadić (Považan), Golub, Sarvaš.

OMLADINAC: Horvat, S.  Novak, Smajić, Simić, Milanković, Rukavina, P.  Novak, Kovačević, Savić, Dujaković, U.  Mijatović.

Utakmica je bila zanimljiva.  Bilo je lepih akcija, a gosti su zasluženo osvojili sva tri boda.  Bili su nadmoćniji u drugom poluvremenu.

DToman

Bingula - Sinđelić 0:2 (0:1)

BINGULA: Igralište Bingule, gledalaca 100, sudija Miljanović (Šid). Strelci: Sayak u 42.  i Grumić u 87.  minutu. Žuti kartoni: Farkaš (Bingula), Drenovac, Sabot (Sinđelić).

BINGULA: Volić, Ruman, Franciski, N.  Rajić, Farkaš, Lovas, Ognjenović, Sladojević, Petković,  Farkaš, Strešnjak, B.  Radičević (Stanković), Kramar.

SINĐELIĆ: Tomašević, Adamović, Todorović, Drenovac, Španović, Sabot, Uglješić, Dupalj, Grumić, Marčetić, Sayak.

Igrao se zanimljiv fudbal.  Gosti su slavili mada su i domaćini imali nekoliko lepih prilika.

NPajić

Borac (I) - Napredak 1:7 (1:3)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 50, sudija Milić (Bačinci). Strelci: M.  Đurić u 8.  za Borac, A.  Mladenović u 27.  i 30, Novaković u 42, 48.  i 65, Milekić u 62.  i B.  Mladenović u 86.  minutu za Napredak. Žuti kartoni: Pejić (Borac), Veinović, S.  Kulačanin, Gavrilović (Napredak).

BORAC: L.  Jovičić, Binder, Stepanović, Pejić (Filipović), Mitrović (Ostojić), M.  Jovičić, Božić (Medić), Stojšić, Moravac, Bogdanović (Panić), M.  Đurić.

NAPREDAK: Nedinić, Milekić, Brekić, Gavrilović (Jastrebić), N.  Petrović, Krtinić, B.  Mladenović, Novaković, A.  Mladenović, Veinović, S.  Kulačanin (Nanić).

Igrači Borca su poveli, ali posle toga sve je bilo u znaku strelaca iz Vašice.  Postigli su sedam golova, a mogli su još koji.

BSarap

Jedinstvo (M) - Jednota 7:0 (3:0)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Miljenović (Šid). Strelci: Ristić u 2, Nježić u 20.  i 61, Jović u 39, Balaško u 75.  i 77.  i Janjatović u 80.  minutu. Žuti kartoni: Tutić, Nebojša  Jakšić, Stankić, Farkaš (Jednota).

JEDINSTVO: Lukić, Pejić, Arbić, Adamec, Kotarlić, Mraović, Ristić, Jović (Balaško), Simić (Janjatović), Đokić (Ivanković), Nježić (Jovanović).

JEDNOTA: Harvličak, Radeka, Šuša, Hrček, Nebojša Jakšić, Nikola Jakšić (Grujić), Tutić (Kopčok), Dujković (B.  Jovanović), Valjevac, Miljenović (Valjevac), Farkaš (Stankić), Kotarlić.

Mogli su domaći strelci postići još golova, ali su uvek bili ili brzopleti ili neprecizni.

R. Kukić

SOT: Bratstvo - Graničar (J) 0:3 BINGULA: Bingula - Sinđelić 0:2, LJUBA: Jedinstvo - Omladinac (B) 1:2, ILINCI: Borac - Napredak 1:7, MOROVIĆ: Jedinstvo - Jednota 7:0.

1. Jedins. (M)    8      7      1      0      33:5  22

2. Napredak      7      7      0      0      28:4  21

3. Graničar (J)  8      4      2      2      27:7  14

4. Sinđelić      8      4      2      2      21:13        14

5. Bingula 7      4      1      2      16:10        13

6. Jedins. (LJ)   8      3      1      4      13:19        10

7. Omladi. (B)   8      3      1      4      10:20        10

8. Jednota 8      2      0      6      11:30        6