Opštinska liga Šid: Revija golova u Berkasovu

12.09.2018. 11:26 11:29

Sremac - Napredak 6:3 (3:1)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 100, sudija Danilović (Šid). Strelci: Janković u 10. i 40, Arežina u 33, Mijatović u 59,  Nenadović u 90. i Vladisavljević u 90. za Sremac, a P. Petrović u 57, A. Mladenović u 64. i Novaković u 84. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Vranov, Eror (Sremac), A. Mladenović, Gavrilović, Veinović,Čavić, V. Petrović (Napredak).

SREMAC: Kozeljac, Ostojić, Čalić, Arežina (Parenta, D. Vidović), Smajić, Vranov, Eror, Vlaisavljević (Levaja) Marčetić (Nenadović), Mijatović, Janković.

NAPREDAK: Opojevlić, V. Petrović, N. Petrović, Gavrilović,  Čavić, Panić, A. Mladenović, B. Mladenović (Milekić), Bošnjaković, B. Novaković, P. Petrović (Veinović).

Mnogobrojni gledaoci su mogli da vide dobru dopadljivu i efikasnu igru domaćina. Uz to domaćini su imali više želje i htenja da slave i u tome su i uspeli.

D. Jastrebić

Erdevik - OFK Bačinci 4:0 (1:0)

ERDEVIK: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Stojecki (Šid). Strelci: Pap u 6. (iz penala), Anđelić u 54, Cvetković u 57. i Cvijanović u 63. Žuti kartoni: Tubić, Kalinić (OFK Bačinci).

ERDEVIK: Janković 8, Babić 8, Gerik 8 (Vukadinović 7), Cvijanović 8, Jelčić 8, Štrbac 8, Bojanić 7 (Toman), Pap 8 (D. Šafarik 7), Anđelić 8 (S. Šafarik 7), Nenadović 8, Cvetković 8 (Vezirović 7).

OFK BAČINCI: Jovanović 6, Milinković 6, Tubić 7, Ilić 7, Džunja 7 (Šopalović 6), Perišić 6, Radeka 7, Radivojšić 6 (Vurdelja 6), Ognjanović 7 (Cetić 7), Kalinić 7, Marković 7.

Bačinčani nisu ni mogli pokušali da budu dostojan rival u ovom meču. Erdevičani su igrali onoliko koliko im je bilo potrebno za rutinsku pobedu od 4:0.

M. Stanivuković

Jednota - Sinđelić 2:0 (0:0)

ŠID: Igralište 12. april, gledalaca 100, sudija Končar (Erdevik). Strelci: Dumitrović u 80. (iz penala) i Kološnjai u 90. minutu. Žuti kartoni: Mraović, Marčetić (Sinđelić). Crveni karton: V. Miletić (Sinđelić).

JEDNOTA: Stojadinović, Đurđević, Smajić, S. Jovanović (Stankić), Trlajić, Šolaja, Petrović, Milutinović (Šumaruna), Kolašnjaj (Tutić), Dumitrović.

SINĐELIĆ: Trninić, Adamović, Gubić, V. Miletić, Vudrak (Drenovac), Đ. Damjanović, Marčetić, Savić, Sayak, Mraović (Todorović), Uglješić (Stojanović).

U dosta tvrdoj igri Šiđani su bili  bolji rival, ali na drugoj strani gosti su bili raspoloženi za igru. I nisu se nijednom predali. Ni kada su ostali u igri sa deset igrača. A pali su u posled njih deset minuta.

E. Hrček

Jedinstvo (LJ) - Graničar (J) 1:3 (1:1)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 70, sudija Gavrilović (Šid). Strelci:  Petrović u 7. za Jedinstvo, a Stojanović u 44, Milovanović u 52. i Lukić u 84. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Laćarac (Jedinstvo), Cvijanović (Graničar).

JEDINSTVO: Mrkonjić 8, Šili 6 (Mrđanović), Petrović 6, Laćarac 6, Punoš 6, Ramić 7, D. Ruman 7, Ž. Sremčić 7, P. Sremčić 6 (Ćalić), Cigankov 6 (Zečević), Širadović 6 (Radivojević).

GRANIČAR: Cvijanović 7, D. Jović 6, Večić 6, I. Đurić 6 S. Đurić 6 (Lukić), Gojić 6, Rikić 7 (Škorić), Milovanović 6,  N. Timarac 6, Stanivuković 6, Stojanović 6.

Gosti su iskoristili tri prilike i osvojili bodove.

D. Šagotlić

Jedinstvo (M) - OFK Bingula 0:3 (0:1)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Minja Mitrović (Erdevik). Strelci: Radičević u 37. i 80. i Mikić u 87. minutu. Žuti kartoni: Malić (Jedinstvo), Pajić, Mikić (OFK Bingula).

JEDINSTVO: Lukić, Ivković, N. Janjatović, M. Janjatović, Jovanović, Malić, Šibalić, Jović, Nišević, Almpijević, Rankić (Adamec).

OFK BINGULA: Volić, Džever, Šućak, Kramar, Palić, Mikić, Nikolić (Pavlović), Farkaš, Stambolija, B. Radičević (Stanković), Pajić.

Domaći sastav nije pružio igru koju su očekivali domaći navijači. Inače svi golovi su pali su posle izrađenih akcija, a Branko Radičević je postigao dva efektna gola. Prvi iz šuta s 18 metara, a drugi glavom je prosto uneo u mrežu iznenađenog golmana Lukića.

R. Kukić

Omladinac (B) - Borac (I) 6:1 (3:1)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 100, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Gačić u 18, Manojlović u 27, Vujaković u 33, Papuga u 83. i 89. i Kotarlić u 88. za Omladinac, a D. Filipović u 32. minutu za Borac.

OMLADINAC: Pavlović, Farkaš, Smajić, Gačić, Kotarlić, Simić, Sarić, Kulačin, Manojlović (Andrić), Dujaković (Papuga), Popović.

BORAC: Stanković, Simeunović, I. Filipovoić, N. Filipović, Pejić, Stojšić (Medić), Sarapa,  Šarkanović, M. Đurić, Trivić, Panić.

Igrači Omladinca igrali su onako kako se od njih očekuje. Stalno napadački, uz efikasnost. Ustvari gosti iz Ilinaca i dobro su prošli.

G. Pavlović

BERKASOVO: Sremac - Napredak 6:3, LJUBA: Jedinstvo - Graničar (J) 1:3, MOROVIĆ: Jedinstvo - OFK Bingula 0:3, ŠID: Jednota - Sinđelić 2:0, ERDEVIK: Erdevik - OFK Bačinci 4:0, BATROVCI: Omladinac - Borac (I) 6:1.

1. Jednota               3      3      0      0      17:2  9

2. Sremac               3      3      0      0      14:3  9

3. Erdevik              3      3      0      0      11:0  9

4. Graničar (J)       3      1      1      1      4:3    4

5. Jedinst.(M)        3      1      1      1      7:8    4

6. Jedinst. (LJ)      3      1      1      1      4:5    4

7. Omladin. (B)     2      1      0      1      6:4    3

8. Bingula             3      1      0      2      3:8    3