Opštinska liga Šid: Efikasni mlađani Šiđani

29.08.2018. 09:07 09:08

​​​​​​​Jednota - Borac (I) 11:0 (5:0)

ŠID: Stadion 12.april, gledalaca 50, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Šolaja u 9, Kološanjaj u 15, Milutinović u 29. i 50, Đorđević u 44. i 70, Dumitrović u 45. i 72, Jovanović u 54. i Ostojić u 74. i 88.minutu.

JEDNOTA: Stojadinović, Đurđević (Poluga), Rukavina (Šumarulja), Trlajić, S. Jovanović, Šolaja, Petrović, Milutinović, Dumitrović (Ostojić), Đorđević (Radonjić), Kološnjaj (Janković.

BORAC: Stanković, Simeunović, I. Filipović, D. Filipović, Pejić, Stojšić, Šarkanović, Nikolić, Trivić, Sarap, Ivković (Medić).

Gosti nisu ni pokušali da budu dostojan rival u ovom meču, ali niko nije očekivao da će mlađani Šiđani igrati tako dobro i efikasno.

E. Hrček

Erdevik - Omladinac (B) 3:0 (2:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Miladinović (Šid). Strelci: Bojanić u 23, Cvetković u 29. i Matijević u 83. minutu. Žuti kartoni: Gerik (Erdevik), Kotarlić, Vlaisavljević, Kulačanin, Malivuk (Omladinac).

ERDEVIK: Janković, Gerik, Vukadinović, Cvijanović, Jelčić, Manojlović, Štrbac, Bojanić, Pap (Matijević), Cvetković, Šafarik.

OMLADINAC: Mitrović, Kotarlić, Vlaisavljević, Simić, Kulačanin, Manojlović, Lazić, Mijatovvić, Smajić, Popović (Malivuk), Vujić (Veinović).

Mnogobrojni gledaoci su mogli da vide dobru i dopadljivu igru rivala. Erdevičani su imali više želje  i htenja da slave i u tome su i uspeli.

M. Stanivuković

Jedinstvo (M) - OFK Bačinci 3:3 (2:2)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Končar (Erdevik). Strelci: Milovanović u 27, Malić u 40. i Šibalić u 78. za Jedinstvo,  a Ognjanović u 6. i 34. i Radeka u 68. minuitu za OFK Bačince. Žuti kartoni: Malić (Jedinstvo), Milinković, Ognjanović, Končar (OFK Bačinci).

JEDINSTVO: Lukić 7, Adamec 6, D. Janjatović 7, Ivković 6, Milovanović 7, Šibalić 7, Alimpijević 6, M. Janjatović 6, Malić 7, N. Janjatović 6, Nišević 7.

OFK BAČINCI: Barjaktarević 6 (Jovanović 7), Milinković 7, Tubić 6, Končar 6, Perišić 6, Radeka 7 (Radivojšić 7), Ilić 7, Dragiša 6, Ognjanović 8, Kalinić 7, Marković 7.

U fer i korektnoj igri gost iz Bačinaca vodio je tri puta bio bolji rival, ali na drugoj strani domaćini su bili raspoloženi za igru. I nisu se nijednom predali. Pa su na kraju i zaslužili bod baš zbog toga što su se srčano borili ceo meč.

Z. Lazarov

Sremac - OFK Bingula  7:0 (5:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 70, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Levaja u 9, 13, 18. i 24, Smajić u 43, Eror u 67. i Mijatović u 76. minutu. Žuti karton:  Eror (Sremac).

SREMAC: Kozeljac, Ostojić, Čalić, Parenta (Čalić), Smajić (Arežina), Vranov, Eror, Marčetić (Nenadović), Vlaisavljević (Janković), Levaja, Mijatović.

OFK BINGULA: Volić, Šućak, Pavlović, Farkaš, Kramar (Samaryić), Sitarević, Mikić, Stambolija, B. Radičević, Đerčan (Franciski), D. Vidović (Stanković).

Mlađani domaćini su bili bolje fizički pripremljeni, i više su želeli pobedu. Zasigurno je domaćin nebi došao do lake i visoke pobede da su gosti iskoristili neke svoje šanse.

S. Ćosić

Jedinstvo (LJ) - Sinđelić 2:2 (1:1)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 70, sudija Mirjana Uglješić (Berkasovo). Strelci: D. Ruman u 42. i Ž. Sremčić u 78. za Jedinstvo, Marčetić u 27. i Drenovac u 70. minutu za Sinđelić.

SINĐELIĆ: Đurić 8, Mraović 8, Stojković 7, Đ. Damjanović 7, Vudrak 8, V. Miletić 7, Sadžak 8 (Šarac), Drenovac 8, Savić 7, Marčetić 8 (Španović), Todorović 8 (Stojanović).

JEDINSTVO: Mrkonjić 8, Šili 8, Mrđanović 7, Laćarac 8 (Tadić), Punoš 8, Teležar 8, Ruman 8, Ž. Sremčić 9, P. Sremčić 7, Pavlović 8, Širadović 8.

Domaći sastav je pružio igru koju su svi očekivali. Inače svi golovi su padali posle izrađenih akcija, kako domaći, tako i gostojući.

D. Šagotlić

Graničar (J) - Napredak 1:1 (1:0)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 50, sudija Tadić (Sot). Strelci: Đurić u 40. za Graničar, B. Novaković u 84. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Milovanović (Graničar), Milekić ( Napredak).Crveni kartoni: Grozdanić (Graničar), Savić (Napredak).

GRANIČAR: Cvijanović,  D. Jović, Grozdanić, Večić, Đurić, Gojić 7, Rikić 7, Milovanović (G. Timarac), Stanivuković (Đokić), N. Timarac, Đukić (Pantić).

NAPREDAK: Jastrebić, V. Petrović, Gavrilović, Brekić, N. Petrović, Panić, A. Mladenović, Milekić (Čavić), B. Novaković, Savić, P. Petrović (Veinović).

Bilo je dosta šansi na obe strane, a samo je domaći strelac Đurić bio precizan. A i gostojući strelci su se ispromašivali.

M. Danilovlić

JAMENA: Graničar - Napredak 1:1, BERKASOVO: Sremac - OFK Bingula 7:0, LJUBA: Jedinstvo - Sinđelić 2:2, MOROVIĆ: Jedinstvo - OFK Bačinci 3:3, ŠID: Jednota - Borac (I) 11:0, ERDEVIK: Erdevik - Omladinac (B) 3:0. Omladinac iz Molovina je bio slobodan.

Opštinska liga Šid: Revija golova

23.05.2018. 08:39 08:47