Opštinska liga: Šid: Razigrani Šiđani postigli šest golova

17.05.2023. 09:52 09:54

Da su domaći strelci bili malo precizniji gosti bi doživeli još teži poraz.

Jednota - Bratstvo 6:0 (3:0)

ŠID: Igralište Jednote, gledalac 100, sudija Klisurić (Šid). Strelci: Lazić u 10. 15. i 20, Medić-Nedić u 60. i 70. i Stankić u 80. minutu.

JEDNOTA: Dujković, Cigankov, Blagojević, To Softić, Miljenović (Stankić), Medić-Nedić, Lazić, Šuša, Nedić, Tarlać, Hrček.

BRATSTVO: I. Kiš, S. Slenar, D. Sklenar, N. Ursuz, B. Kolar, M. Menđan, Balać, Franjo, Sekulić, Bunčić, S. Menđan.

J. Hrček

Jedinstvo (LJ) - Bingula 3:1 (3:0)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Mijanović (Šid). Strelci: R. Čalić u 8, Ruman u 34. i B. Čalić u 39. za Jedinstvo, a Džever u 85. minutu za Bingulu.

JEDINSTVO: Dubovski, Zec, Sarvaš (Šafarik), Rajić, B. Čalić, Ruman, Sremčić (Teležar), R. Čalić, Radić, Šili, V. Toman.

BINGULA: Volić, Maoduš, Francisti, Džever, Z. Dragić, Pavlović, Stanojević, Lovas, Stanković,  Krmar, Popović.

Da su domaći strelci bili malo precizniji konačan rezultat bio zasigurno duplo veći.

D. Toman

Borac (I) - Sinđelić 1:4 (0:3)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Aškić (Šid). Strelci: Jovičić u 51. za Borac, a Jakšić u 10. Bojanić u 15. Uglješić u 19. i Dmitrović u 57.  minutu za Sinđelić. Žuti karton: Panić (Borac), Gojković, (Sinđelić).

BORAC: B. Đurić, Pejić (Vilić), Filipović (Bogdanović), Binder, Budimir, Jovičić, J. Tomić, Stojšić, R. Tomić, Panić.

SINĐELIĆ: Barjaktarović, Radivojšić, Savić  (Medaković), Jakšić (Grujić), Džunja, Dmitrović (Todorović), Saboci, Stanković (Španović), Gojković, Bojanić (Vezirović), Uglješić.

Gosti su krenuli organizovanije. Stvorili su dosta šansi. Na kraju prvog poluvremena vodili su sa 0:3 što je bilo diovoljno za novi trijumf.

B. Sarap

Graničar (J) - Sremac (B) 5:1 (3:0)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Gavrlović (Šid). Strelci: S. Janković u 12. 23, Stanković u 34, Pejić u 65. i Popović u 80. za Graničar, a Novak u 70. minutu za Sremac.

GRANIČAR: Starčević, Đurić, D. Jović, Večić, Petrović, Rikić, Gojić, S. Janković, Popović, Stanković, Pejić.

SREMAC: Ćetojević, Malić, Vranov, Ostoić, S. Vidović, Rankić, Radosavljević, Malivuk, Jovanović, Bilić, Novak.

Od prvog minuta igre domaćini su krenuli ofamnzivno i postigli pet pogodaka.

D. Jokić

Tabela i rezultati:

ŠID: Jednota - Bratstvo 6:0, LJUBA: Jedinstvo - Bingula 3:1, ILINCI: Borac - Sinđelić 1:4. JAMENA: Graničar - Sremac (B) 5:1. Omladinac iz Batrovaca je bio slobodan.