108.3501

Општинска лига Шид: Лидер потонуо у Кукујевцима

25.04.2018. 10:00 10:02

Обилић - Напредак 4:0 (3:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Степановић у 9. и 65, Медић у 15. и Бертић у 44. минуту. Жути картони: Тргић, Медић, Степановић (Обилић), П. Петровић, Станојчић (Напредак).

ОБИЛИЋ: Панић, Рудић, Илибашић, Медић, Поповић, Дробњак (Марић), Болић, Бертић (Љуљак, Басташић), Степановић (Вајагић), Тргић (Крамар), Зец.

НАПРЕДАК: Ненадић, В. Петровић, Гавриловић, Брекић, Станојчић, П. Петровић (Панић), Кулачин (Башић),  Б. Младеновић (Ивковић), Марковић, А. Младеновић (Милекић), Б. Новаковић.

У фер и коректној игри домаћин је заслужено славио.

Лидер из Вашице ниједног тренутка није могао да парира пред јачим и бољим домаћинима.

М. Болић

Ердевик - Бачинци 4:0 (2:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Ђуркић (Шид). Стрелци: Радмановац у 36. и 44, Шафарик у 74.и Цветковић у 81. минуту. Жути картон: Јелчић (Ердевик).

ЕРДЕВИК: Мркоњић 7, Герик 7, Цветковић 7, Цвијановић 7, Јелчић 8, Арежина 7 (Петровић 7), Бабић 8, Штрбац 7, Пап 6 (Шафарик 8), Радичевић 7, Радмановац 9 (Манојловић 7), Радивојевић 7.

БАЧИНЦИ: Барјактаревић 6, Џуња 6, Цетић 7 (Дудић 6), Илић 6 (Тубић 6), Милинковић 6 (Тодић 6),  Блажановић 6, Радека 6 (Перишић 6), Меничанин 7, У. Радивојшић 6, Марковић 6.

Домаћини су на почетку сусрета имали неколико лепих прилика, али први гол су постигли тек у 36. минуту.

М. Станивуковић

Синђелић - Граничар 4:1 (1:1)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 50, судија Марчок (Ердевик). Стрелци: Дреновац у 15. и 65, Марчетић у 47. и В. Милетић у 85. за Синђелић, а Зарић у 20. минуту за Граничар. Жути картон: Губић (Синђелић).

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић 8, Стојановић 8 (Мраовић), Савић 7, Дреновац 7, Вудрак 7, Тодоровић 7, Губић 7, Саџак 7 (Дупаљ), Бошњаковић 7 (Шарац) Марчетић 7, В. Милетић 7.

ГРАНИЧАР: Пантић 6, Д. Јовић 6, Грозданић 6, Вечић 6, Ђурић 6, Миловановић 6, Рикић 6, Гојић 6 (Шкорић), Зарић 6 (Јурошевић), Станивуковић 6 (Николић), Н. Тимарац 6 (Јанковић).

Гости су нападали стихијски и без праве шансе. Успели су да искористе само једну прилику изједначивши резултат у првом полувремену. С друге стране домаћи су одиграли на исксуство, мирно чекајући грешке гостујуће одбране. Дреновац, Мачетић и В. Милетић су били неумољиви.

В. Милетић

Сремац - Јединство (Љ) 4:0 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 70, судија Алимпијевић (Моровић). Стрелци: Јанковић у 45, 62. и 77. и Влаисављевић у 54. минуту Жути картони: Рамић, Д. Руман (Јединство).

СРЕМАЦ: Филиповић (Угреновић), Остојић, Чалић (Ђачанин), Миличић, Вранов, Мијатовић (Парента), Јанковић, Субић, Ерор (Новак), Влаисављевић, Леваја (Видовић).

ЈЕДИНСТВО: Шили, Томан, Тадић, Тележар, Пунош, Циганков, Рамић, Д. Руман, Ж. Сремчић (П. Сремчић), Будимир, Павловић (Добрић).

Одлична утакмица у Беркасову. Док су гости имали снаге били су равноправан ривал. Потом су стали, а домаћини су то искористили и дошли су до убедљиве победе. Домаћини су били боље физички припремљени и то је одлучило победника.

Д. Шаготлић

Једнота - ОФК Бингула 4:0 (1:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 50, судија Стевић (Шид). Стрелци: Думитровић у 42, Милутиновић у 61, Д. Јанковић у 65. и Полуга у 67. Жути картони: Петровић (Једнота), Микић, Рајић (ОФК Бингула).

ЈЕДНОТА: Влаисављевић 8 (Стојадиновић), Грујић 7, Шумаруна 7, В. Јанковић 7, Трлајић 7, С. Јовановић 8, Петровић 8, Полуга 7 (Остојић 7), Милутиновић 8 (Ђенић 7), Д. Јанковић 7 (Јакшић), Думитровић 9 (Милановић).

ОФК БИНГУЛА: Воолић 7, Џевер 6, Н. Рајић 6, Фаркаш 6, Палић 7, Чалић 6, Микић 6, Николић 6, Шућак 6 (Ситаревић), Галетић 6, Мицић 6.

Домаћи играчи су се много трудили, али су домаћини били много конкретнији. Сваку шансу су претворили у гол.

Д. Ћосић

Јединство (М) - Омладинац (Б) 4:2 (2:1)

МОРОВИЋ: Стадион Јединства, гледалаца 50, судија Гркинић (Шид). Стрелци: Суботић у 35, Н. Сарић у 39, Нешковић у 57. и Смајић у 85. за Јединство, Бодо 29. и Манојловић у 48. за Омладинац.

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Ј. Сарић, Пејић, Малић, Б. Ковачевић, Јањатовић, Н. Сарић, Суботић, Нешковић, Смајић (Нишевић), Јовановић.

ОМЛАДИНАЦ: Митровић, Мијатовић, Смајић, Лазић, Котарлић, Панић, Стојић,  Бодо, Манојловић, Ж. Малешевић, Тривковић.

Доста добра представа у Моровићу. Било је много шанси на обе стране, а стрелци су шест пута погодили противничке мреже. У фер игри бољи ривал је славио.

Р. К.

КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Напредак 4:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Јединство (Љ) 4:0, МОРОВИЋ: Јединство - Омладинац (Б) 4:2, ШИД: Једнота - ОФК Бингула 4:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - ОФК Бачинци 4:0, ГИБАРАЦ: Синђелић -  Граничар 4:1.

1. Напредак         15     12     2      1      42:15        38

2. Обилић             15     12     1      2      53:13        37

3. Ердевик            15     12     1      2      36:12        37

4. Синђелић         15     7      3      5      32:28        24

5. Једнота            15     7      2      6      34:26        23

6. Једин. (М)        15     7      2      6      25:25        23

7. Бачинци           15     6      4      5      30:25        22

8. Сремац            15     5      3      7      32:29        18