Opštinska liga Ruma–Irig: U režiji sudije Mušickog

08.05.2019. 09:23 09:25
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Borac (S) - Fruškogorac 1:2 (0:0)

STEJANOVCI: Stadion Borca, gledalaca 50, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: M. Ninković u 88. za Borac, a Kadar u 50. i Basara u 80. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Bežanović (Borac), Benežan, Dakić, Miokovi, Kadar (Fruškogorac).

BORAC: Jovanović 6, Maksić 7, V. Nešković 6, M.  Ninković 8, Arsenović 7, Spasojević 6, M. Đaković 6, Ristanović 7 ( M. Janković), Krstić 6, (D. Janković), Bežanović 6, Lukić 7 (Ž. Nešković).

FRUŠKOGORAC: Jovanović 6, Katanić 6 (Antonić), Basara 6 (Stojković), Benežan 7, Pavlović 7, Bajić 6 (B. Graovac), Bjeljac 7, Tornjanski 6, Kadar 7 (Dakić), Bakić 7, Mioković 7.

Glavni sudija Mušicki je mnogo uticao na konačan rezultat. Gol Basare je priznao iz čiste ofsajd pozicije. Domaćinima je poništio gol navodno zbog ofsaj pozicije, i nije svirao očigledan penal za domaćine.

D. Ninković

27. oktobar - Jedinstvo (R) 2:5 (0:4)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, gledalaca 150, sudija Poznan (Ruma). Strelci: Greč u 79. i 87. za 27. oktobar, Milić u 1, Zec u 9. i 33, Kolarović u 38. i Kuhar u 52. minutu za Jedinstvo.

27. OKTOBAR: Sulomar, Fekete, S. Juhas, Radojčić, Stanković, Madacki, Greč, Birinji, T. Hajnal, Mihajlik, Benežan (Brzak).

JEDINSTVO: Cvetković, Maćešić, Jović, Milić, Mirić, Kulušić (Vidaković), Alempić, Zec, Ljubišić, Kolarović, Rek (Kuhar).

Igrači Jedinstva veoma kvalitetno i efikasno su odigrali prvo poluvreme, a onda su potpuno stali, pa su ih skoro domaćini nadigrali u nastavku. Ustvari domaćini su drugo poluvreme dobili sa 2:1.

J. Juhas

Jedinstvo (K) - Jedinstvo (P) 0:8 (0:5)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija  Jovanović (Ruma). Strelci: Đurašević u 5. i 7, Jovanović u 12, 61. i 77, Žakula u 29. i 75. i D. Kljan u 44. minutu. Žuti karton: Spasojević, Cvitičanin (domaći).

JEDINSTVO (K): Jokić 5, Banda 6, Cvitičanin 6, Bogdanović 6, Tomić 6, Isaković 6, Čvorkov 6, Spasojević 6, D. Čestić 7, Rikanović 7.

JEDINSTVO (P): V. Sabo 7, Stojić 7, Petrović 7, Škara 7, Žakula 8, Stojanović 9 (Nastić 7), D. Kljajn 7, Popović 7, Đurašević 8, Crnković 7, Obrenović 7.

Gosti iz Platičeva su potpuno nadigali domaćine i napunili im mrežu do vrha. Izvrstan gol postigao je Boro Žakula. Sa više od 25 metra lobovao je domaćeg golmana Jokića.

B. Kordolup

Graničar (G) - Sremac (D) 0:2 (0:0)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Kavgić (Ruma). Strelci: Mitrovioć u 81. i LJ. Vukmanović u 86. minutu. Žuti kartoni: Lazić, Rajačić, Milić, S. Jovanović (Graničar), LJ. Vukmanović, Paunković, Dupor, Prljić (Sremac).

GRANIČAR: Paunović, Jovanović, Sekulić, Petković, Taborović (Milić), Jović (Mitrović), Bukorac, Gavrilović, Rajačić, Lazić,  Đ. Samardžić.

SREMAC: Simidžić, Maričić, Mitrović, Tomić, Paunković, Prljić, LJ. Vukmanović, Madžarac,  Tufegdžić (R. Ašćerić), Dupor (d. Čestić), Vučković.

Igrao se dobar fudbal. Gosti iz Dobrinaca tek u finišu su slomili snažan otpor domaćina. Čak su domaćini imali prilike da prvi i povedu.

V. Samardžić

Polet - Vojvodina 2:4 (2:1)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 50, sudija Dukić (Platičevo). Strelci: Lubaščik u 15  i 25. za Polet, a Radojčić u 20, Lekić u 75. i 89. i Bjelivuk u 79. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: M. Ilić, S. Jokić (Marić (Polet), Janjić (Vojvodina).

POLET: Veljović, Todorović, V. Jokić, Marić, Lubaščik, Damjanović, Marković, Milić, S. Jokić, N. Petrović (Vidić), Vasić.

VOJVODINA: Jovičić, Vunić, Mandić, Janjić, Ristić, Ćirić, Bjelivuk, Erkanović, Radojčić (Avramović),  M. Georgijević, Kolopić (Lekić).

Zaslužena pobeda gostiju iz Neradina od dva gola razlike. Imali su domaćini u prvom poluvremenu dobrih šansi da uvećaju svoje vođstva od 2:1 ali su se strelci u pet-šest navrata poropisno obrukali. Zato su ih gosti u nastavku pošteno kaznili.

B. Tadić

KRALJEVCI: Jedinstvo - Jedinstvo (P) 0:8, GRABOVCI: Graničar -Sremac (D), ŠATRINCI: 27.oktobar - Jedinstvo (R) 2:5, STEJANOVCI: Borac - Fruškogorac 1:2, NIKINCI: Polet - Vojvodina 2:4. Hrtkovci su bili slobodni.

1. Sremac (D)       16     11     3      1      49:13        36

2. Hrtkovci          16     11     2      3      34:20        35

3. Fruškogorac   16     10     4      2      39:20        34

4. Jedinstvo (R)  16     9      6      1      37:16        33

5. Jedinstvo (P)  16     7      6      3      41:22        27

6. Borac (S)         17     7      2      8      37:30        23

7. Vojvodina        17     7      2      8      43:36        23

8. Polet               17     4      2      11     25:48        14