Opštinska liga Ruma–Irig: Rutinska pobeda Dobrinčana

03.04.2019. 11:32 11:34
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Sremac (D) - Vojvodina 4:2 (2:1)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 100, sudija  Kavgić (Ruma). Strelaci: LJ. Vukomanović dva, Madžarac i Tufegdžić za Sremac, Mitić i Radivojević za Vojvodinu.

SREMAC: Simidžić 7, Tomić 7, Paunković 7(D .Čestić), Prljić 7, LJ. Vukmanović 7, Madžarac 7, Šuljagić 7, Tufegdžić 7, R. Ašćerić 7, Z. Ašćerić 7 (Marčić), Vučković 7 (Lučić).

VOJVODINA: Jovičić 6, Šević 6, Tagliavia 7, Kalušević 7, Ristić 6, Radivojević 6, Ćirić 6, Škorić 6, Mitić 6, Bjelivuk 7, Radojčić 7.

Gosti su samo na trenutke igrali onako kako se od njih očekuje i to nije bilo dovoljno za pobedu, kako su najavljivali protiv lidera na tabeli. Ali, ni domaćini nisu imali izuzetne strelce. Ipak četiri postignuta gola bila su dovoljna za očekivanu, ali ne baš ubedljivu pobedu.

N. Lazarević

27. oktobar - Borac (S) 1:2 (1:1)

ŠATRINCI: Stadion 27.oktobra, gledalaca 100, sudija Dukić (Platičevo).Strelci: Segedi u 28. za 27.oktobar, a Krstić u 15. i Lukić u 84. minutu za Borac.

27. OKTOBAR: Pavin (Sabo), Mihajlik, V. Juhas, S. Juhas, Stanković, Madacki, Birinji,  Greč, Repaš (Varga), Segedi (V, Radojčić), Ribić (Sulomar).

BORAC: Jovanović, Krstić, V. Nešković, Arsenović, Spasojević, Ristanović, Zeljajić, Maletić, Janković), Kresojević, Bežanović, Lukić.

Jednostavno domaćina je u ovom meču zaobišla sportska sreća. Imali su lošu realizaciju. Gosti su iz dve šanse postigli i dva gola i osvojili sva tri boda.

J. Juhas

Fruškogorac - Jedinstvo (K) 6:0 (3:0)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Pavlović u 19. i 47, Bakić u 30, Mioković u 43. i Samardžija u 65. i 88. minutu.

FRUŠKOGORAC: Knežević, Katanić (Samardžija), Benežan  (M. Graovac) Antonić, Pavlović, B. Graovac, Bajić, Tornjanski, Kadar, Bakić, Mioković (Dakić).

JEDINSTVO: Jokić, Banda, Bogdanović, Grujić, Vasiljević, D. Čestić, Isaković, Lazarević, Marković, Spasojević, Nenadić (Milojević).

Dobra igra domaćina. Da su sve vreme igrali ovako kvalitetno i efikasno igrali sigurno bi bili u vrhu tabele. Inače, od gostiju se više očekivalo.

B. Knežević

N.  Lazarević

Jedinstvo (R) - Hrtkovci 0:3 (0:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 250, sudija Otašević (Ruma). Strelci: Savić u 68, Antonić u 81. i Stanojević u 90. minutu. Žuti kartoni: Alempić (Jedinstvo), Manojlović, Sušić, Savić (Hrtkovci). Crveni karton: Mirić (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Cvetković 7, Mađešić 7, L. Jović 6, Mirić 6, Trnić 7, Stojaković 7, Vrgotić 7 (Vidaković), Borović 6, Milić 6, Kolarević 7 (Sabo), Alempić 7 (Kulušić).

HRTKOVCI: Čiča 7, Međed 7, Pavličević 7, Kukić 7, Manojlović 7 ((Radić), Novaković –(Savić 8),  Obrovac 7, Antonić 8, Otržan 8 (Sušić), P. Glumčević 7 (Stanojević), M. Simovljević 7.

Derbi kola ispunio je očekivanja, ali su domaći navijači više očekivali od svojih fudbalera. Dok su imali kondicije i snage ipak, mogli su da pariraju razigranim Hrtkovčanima. Čim je toga ponestalo gosti su ih prosto pregazili za dvadesetak minuta.

D. Vidaković

Jedinstvo (P) - Polet 4:2 (2:1)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Stojanović u 10, Đurašević u 35, Stanojević u 50. i Žakula u 63 (iz penala) za Jedinstvo, a Lubaščik u 32. i Vuković u 48. minutu za Polet. Žuti kartoni: Stojić, Stojanović (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Jovanović, Jošić, Stanojević, Stojić (Obrenović), Petrović, Stojanović (D. Klajn), I. Klajn, Kulić, Đurašević, Crnković, Popović (Žakula).

POLET: Veljović, N. Petrović, D. Petrović, Vuković, Todorović, S. Jokić, Marić, Ljubaščik, Vasić, Damjanović, Marković (V. Jokić, Đurđević).

Domaćini su napali od prvog minuta, ali su gosti parirali sve do početka drugog dela i dva puta su uspeli da poravnaju rezultat. Ali, mlađani domaćini, uz nekoliko iskusnijih saigrača, pokazali su svoje umeće. Novi tim domaćina mnogo obećava, igra borben fudbal svih 90 minuta.

M. Pantović

MALI RADINCI: Fruškogorac - Jedinstvo (K) 6:0, RUMA: Jedinstvo -Hrtkovci 0:3, DOBRINCI: Sremac - Vojvodiina 4:2, PLATIČEVO: Jedinstvo -Polet 4:2, ŠATRINCI: 27.oktobar - Borac (S) 1:2. Graničar iz Grabovaca je bio slobodan.

1. Sremac (D)    12     8      3      1      30:12        27

2. Fruškogorac 12     7      4      1      31:14        25

3. Hrtkovci       12     8      1      3      26:17        25

4. Borac (S)      12     7      0      5      33:19        21

5. Jedinstvo (R) 12     5      6      1      21:13        21

6. Jedinstvo (P) 12     5      4      3      28:19        19

7. Vojvodina        12     5      2      5      30:21        17

8. Polet               12     4      2      6      20:31        14