Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig: Živićeva majstorija

10.10.2018. 10:21 10:25
Izvor: Dnevnik.rs

Borac (J) - Fruškogorac 0:3 (0:1)

JARKOVCI: Stadion Borca, gledalaca 30, sudija Radić (Inđija). Strelci: Živić u 7. i D. Filipović u 57. i 65. minutu. Žuti kartoni: Varda, Narandžić (Borac).

BORAC: Vidanović, Dimitrijević, Varda, Inđić, Narandžić, Radulović, (Gaković), Nestorović, Penev, Trbojević, Marčić, Mandić (Srjemac).

FRUŠKOGORAC: N. Filipović, Ranđelović, Radenović, Krneta, Petković, D. Filipović, Petrović, Živić, Trtica (Makovski), Vujičić (D. Vučić), S. Vučić (Krcanović).

U 7. minutu Živić je lobovao golmana Vidanovića za vođstvo Fruškogorca. U nastavku kapiten gostiju Dragan Filipović iz dve kontre postigao je i dva gola što je gostima donelo ubedljivu pobedu.

S. Ranitović

Sloga (K) - Sloga (M) 1:0 (1:0)

KRNJEŠEVCI: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Radić (Irig). Strelac: Belić u 9. minutu. Žuti kartoni: Kundak, Belić, Milovanović (domaći).

SLOGA (K): Trifunović 7, Milovanović 6, Karakljajić 7, Lešić 7, Maho 8, J. Jovanović 7 (S.Jovanović 7), Kundak 7, Dukić 6 Belić 7, Kotolenko 5, Niketić 5.

SLOGA (M): Perić 7, Lagundžić 7, Detelin 7, Bogunović 7, Živanović 6, Belanović 6, Radošević 6, Vokić 7, Milin 6, N. Curković 6, M. Curković 6.

Gosti ništa nisu pokazali šta znaju. Domaćini su igrali odlično. Takvom igrom su i zaslužili očekivanu pobedu, ali minimalnu. Mada je ona mogla biti još ubedljivija. Pobednika je odlučio odličan šut Belića sa deset metara. Odbrana gostiju ostavila je Belića samog, pa mu  nije bilo teško da savlada nemoćnog golmana Perića.

D. Trifunović

ČSK - Planinac 4:0 (2:0)

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, gledalaca 52, sudija Kalinić (Inđija). Strelci: Stamenković u 30, Subotin u 41. i Simić u 62. i 70. minutu. Žuti karton: Mitrović (Planinac).

ČSK: Vojnović 8 (Dobrojević), Knežević 8, Stanišljević 7, Bošnjaković – (Simić 8), Dušan Dimić 7, Gajić 7,  Matoš 7, Peršić 7 (Kovač), Stamenković 8, P. Subotin 8, Šponja 8.

PLANINAC: Kizić 7, Milošević 7, Živančević 7, D.Ćirić 7, Ratković 7, Cikota 7, Mitrović 7, Ilić 7, Pejić 7, Miškulin 7.

U borbenoj igri domaćini zasluženo slavili. Po propuštenim šansama igrači ČSK-a mogli su ubedljivije pobediti. Zato gosti iz Rivice mogu biti srećni konačnim rezultatom. Uz to gosti su celu odigrali sa samo deset igrača.

P. Stančev

Radnički (I) - Dunav 0:0

IRIG: Stadion Radničkog, gledalaca 100, sudija Džombić (Stara Pazova). Žuti kartoni: Stanković, Šević, Matić (Radnički), Surdučki, M. Milešević, Janković, Jokić (Dunav).

RADNIČKI: Vasić (Malešev), Mitrović, Nikolić, Bakai, Kerleta, Pazarski, Stanković, Borojević, Popović, Matić, Šević.

DUNAV: Tarbuk, M. Milešević, Tošković, Surdučki (Dudić), U. Milešević, Janković, Stančić (Ninić), Radulović, Jokić, Koračević (Popović), Nikolić.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici gosti iz Novog Slankamena došli su po bod.

B. Vujaklija

SRIG: Radnički-Dunav 0:0, JARKOVCI: Borac-Fruškogorac 0:3, ČORTANOVCI: ČSK-Planinac 4:0, KRNJEŠEVCI: Sloga-Sloga (M) 1:0.Car Uroš iz Jazaka je bio slobodan.

1. Dunav                5      4      1      0      9:2    13

1. Car Uroš         5      4      0      1      16:7  12

3. Radnički (I)    6      3      3      0      12:4  12

4. ČSK                   5      2      2      1      13:6  8

5. Fruškogorac    5      2      0      3      8:10  6

6. Sloga (K)           5      2      0      3      5:12  6

7. Borac (J)            5      1      2      2      7:11  5

8. Sloga (M)           6      1      2      3      8:14  5