OL - Šid: Raspucani Morovićani

20.04.2022. 11:21 11:22

Utakmica je bila zanimljiva. Bilo je lepih akcija, a domaći igrači su zasluženo osvojili sva tri boda.

Jedinstvo (M) - Sinđelić 7:1 (4:1)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Miljanović (Šid). Strelci: Janjatović u 26. i 38, Ristić u 27, 37. i 90, Arbić u 58. i Jović u 78. za Jedinstvo, a Drenovac u 41. minutu (iz penala) za Sinđelić. Žuti kartoni: Jović, Adamec (Jedinstvo), Đ. Damjanović (Sinđelić).

JEDINSTVO: Protić, Arbić, Adamec, Jović, Mraović, Ristić, Simić, Janjatović, Nežić (Medić), Đokić, Smajić (Pejić).

SINĐELIĆ: Tomašević, Drenovac, Savić, Sabot, Vudrak, Đ. Damjanović, Uglješić, Sadžak (Španović),  Miletić, Seke, Lazić.

R. Kukić

Borac (I) - Graničar (J) 2:1 (2:0)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Milić (Bačinci). Strelci: Binder u 5. i M. Jovičić u 35.  za Borac, a Janković u 80. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Binder, Kladušić, Filipović (Borac), Jovković, Milovanović, Stojanović (Graničar).

BORAC: L. Jovičić, Kladušić, Binder, Bjelić, Cigankov, M. Đurić, M. Jovičić (Panić), Narandžić, Filipović (Topić), Stojšić (Stepanović), Tomić (Vukelić).

GRANIČAR: Pavlović, Večić, Jović, Tomić (Jovković), Stević, Subotić, Rikić, Mitrović, Milovanović (Jurošević), Stojanović (Janković), Starčević. Igrao se zanimljiv fudbal. A, domaćini su slavili zasluženo, mada su i gosti u drugom poluvremenu imali svoje šanse.

B. Sarap

Jedinstvo (LJ) - Bingula 2:2 (0:2)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Šili (Šid). Strelci: Tadić u 70. i Rajić u 75. (autogol) za Jedinstvo, Stanković u 14. i Velimir u 36. minutu za Bingulu.

JEDINSTVO: Dubovski (Živanović), Toman,  Sarvaš, R. Čalić, Punoš, Šili, Ruman, Sremčić, Považan, Tadić, Golub.

BINGULA: Volić, Stanković, Vukmanović, Džever, Rajić, Franciski, Ognjenović, Rajić, Farkaš (Kramar), Bojanić, Velimir.

Gosti iz Bingule poveli sa 2:0, pa stali,  a domaći su smanjili pa im gosti pomogli sa autogolom da dođu do boda.

J. Toman

Jednota - Omladinac (B) 4:2 (1:1)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 150, sudija Stević (Bačinci). Strelci: Nikola Jakšić u 35, 47. i 55. i Nedić u 72. za Jednotu, Medić u 4. i Manojlović u 70. minutu za Omladinac.

JEDNOTA: Grujić, Radeka, Šuša, Nebojša Jakšić, Nikola Jakšić, Dujković, Nedić, Farkaš, Miljenović, Kopčak (danilović).

OMLADINAC: Novak, Milinković, Medić, Rukavina, Andrić, Ž. Malešević, Manojlović, Simić, Savić (Adamov), Mijanović (Bjelić), Dujaković.

Igrači Jednote mogli su  da savladaju rivala iz Batrovaca još ubedljivije.

E. Hrček

Napredak - Bratstvo 5:0 (0:0)

VAŠICA: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: A. Mladenović u 70, Novaković u 74, Gavrilović u 77, P. Petrović u 80. i Vezirović u 84. minutu. Žuti karton: S. Kulačanin (Napredak), N. Kiš (Bratstvo).

NAPREDAK: Nedinić, V. Petrović, Brekić, Gavrilović, P. Petrović, Krtinić, B. Mladenović (Ivković), S. Kulačanin (A. Mladenović), Čavić (Vezirović), Novaković (Šolaja) Maletić (Jastrebić).

BRATSTVO: I. Kiš, D. Sklenar, Sekulić, Majher, Budimir (Grkavac), Župljanin, N. Ursuz, M. Ursuz, Trivić, Milovančević (Marjan), N. Kiš (Považan).

Mogli su domaći strelci postići još golova, ali su bili brzopleti ili neprecizni.

D. Jastrebić

Rezultati:

VAŠICA: Napredak - Bratstvo 5:0, ŠID: Jednota - Omladinac (B) 4:2, MOROVIĆ: Jedinstvo - Sinđelić 7:1, ILINCI: Borac - Graničar (J) 2:1, LJUBA: Jedinstvo - Bingula 2:2.