OL Bačka Palanka: Raspoloženi Tasovac

25.08.2021. 11:10 11:11

Sokoli, su bili veoma raspoloženi za igru. Iako, su gosti pokušavali da brzim kontrama ugroze pouzdanog Crnčevića.

Soko - Slavija (P) 4:0 (2:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, gledalaca 100, sudija Jakić (Bačka Palanka). Strelci: Tasovac dva, V. Trivunović i Đurica. Žuti kartoni: M. Adamović, Gušić (Soko).

SOKO: Crnčević, Borković (Nešković), Smajić (Stojanović), Dragović (Tasovac), Gušić, M. Adamović, Đurica (Dušan Ratković), Komad (Rodić), S. Adamović, M. Adamović.

SLAVIJA: David Šuster, Baćanov, Aleksi, Blažek, Denis Šuster, Danilov, Vinković, Zejak, Samardžić (Đutkovo), Grnja (Belanji), Zelić (Zackalicki).

Ulazak u igru Tasovca doneo je pravi preokret u igri. postigao je dva efektna gola i u nastavku bio najbolji pojedinac na terenu.

M. Savčić

Slavija (B) - Orlovi 0:1 (0:1)

BOĐANI: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Iličić (Bačka Palanka).Strelac: Skeja u 32. minutu (autogol). Žuti karton: B. Horvat (Slavija).

SLAVIJA: Dević, Takač, Stefanović, Skeja, Duspara, Sekulić, Radojčić (Bjelogrlić), B. Horvat, M. Drača, Z. Jovanović, B. Jovanović.

ORLOVI: Klisarić, Miškov, Benka, Đurić, Maletin, Kovačević, Erak, Vignjević, Konkolj, Beljin, Stanišljević.

Da, Skeju, nije udarila lopta u glavu i odbila se u sopstvenu mrežu, favorizovani gosti jedva bi osvojili i bod.

A. Horvat

Neštin - Bački Hajduk (3:4 2:2)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 100, sudija Ševo (Čelarevo). Strelci: S. Đulibrk, Vujović i Jurišić za Neštin, M. Nikolić dva, I. Janović i O. Živanović za Bački Hajduk.

NEŠTIN: Petković, Valentik, Sič, Pudelka, S. Ćulibrk, Gnjatović, Uvačik, Moravac, Vukmirović (Bakoš), Jurišić,  S. Božin (Vujović).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, M. Janović, T. Nikolić, Bojić (Grubješić), Trifkanović (Marjanović), I. Janović (Malešić), M. Nikolić (D. Živanović), Drinić, Išković (Hadžić), O. Živanović, D. Nikolić (J. Nikolić).

I pored toga što su Neštinci vodili tri puta, gosti su na kraju imali više sreće  i neplanirano su odneli sva tri boda.Najmanji igrač na terenu Milan Nikolić, koji ima svega 160 santimetara, domaćinu je dva puta glavom, matirao golmana Petkovića.

N. Vasilić

Borac (V) - Tvrđava 0:4 (0:2)

VIZIĆ: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Janjić (Novi Sad). Strelci: Andrić u 39. i 41, Davidov u 84. i Bundalo u 90. minutu.

BORAC: Đurica,  Groznica (Dejan Šmitran), N. Arbutović, Živanović (Ninković), O. Međedović (B. Arbutović), Trebovac (Pokrajac), Darko Šmitran (Jelenić), M. Arbutović, Fabri, stojanov, N. Međedović.

TVRĐAVA: Nemet, Bundalo, Kovačević, Vučić, Šomoši, Andrić, Ćosić, Agbaba (Končar), Stajčić (Milinović), Vujinović (Bilobrk), Petrović (Davidov).

Napadački fudbal se isplatio i gosti su ubedljivo slavili.Ali, domaćini, su dali sve od sebe.Borili su se kao lavovi, i ni jednog trenutka nisu se predavali.

L. Komenić

Rezultati:

NOVA GAJDOBRA: Soko - Slavija (P) 4:0, NEŠTIN: Neštin - Bački Hajduk 3:4, BOĐANI: Slavija - Orlovi 0:1, VIZIĆ: Borac - Tvrđava 0:4.