OFL Irig, Inđija - Stara Pazova: Kontrama do bodova

19.04.2022. 10:27 10:30

U Jarkovcima je odigrana odlična utakmica. Domaćini su igrali i stvarali šanse, a gosti su igrali na kontre, što im je dva puta urodilo plodom.

Borac (J) - Sloga (K) 1:2 (1:2)

JARKOVCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Mandić (Inđija). Strelci: Vujičić u 15. za Borac, Grujić u 25, Mišanović u 35. minutu za Slogu.

BORAC: Prica 7, Bobić 7, Jež 7, Sremac 7, Dimitrijević 7, Bomeštar 7, Piljević 7, Lazarević 7, Narandžić 7, Kuprešanin 7, Vujčić 7.

SLOGA: Tarbuk 7, Dučić 7, Božić 7, D. Popadić 7, A, Popadić 7, Laban 7, Grujić 7, Nikolić 7, Jovanović 7, Beader 7, Mišanović 7.

D. Trifunović

Planinac - Sloga (M) 2:1 (0:1)

RIVICA: Igralište Planinca, gledalaca 100, sudija Lukić (Inđija). Strelci: Ilić u 55. i Basara u 80. (iz penala) za Planinac, Mujić u 1. minutu za Slogu.Žuti karton: Ilić, Šabić (Planinac), Detelin, Bogunović (Sloga).

PLANINAC: Jovanović 8, Milanović 8, Živančević 8, Žugić 9, Ilić 8, Petrović 8, Stepanov 8, Popović 8, Nikolić 8 (Šabić 7), Basara 8 (S. Ćirić 7).

SLOGA: Perić 7, Bogunović 7, Milenković 7, Mujić 7, Detelin 7, Kravljača 7, Kotolenko 7 (Živković), Kusić 7 (Andrić), Vokić 7 (S. Živanović), Lončar 7, Živančević 7.

Gosti poveli već u 1. minutu. Mujić je snažno i iznenada šutirao s 16 metara,tako da golman Jovanović nije mogao intervenisati. Žugić je poravnao rezultat sa nekih šest metara. A, pobedu je domaćinu doneo Basara sa penala. Prethodno je srušen Ilić nadomak mreže gostiju.

I. Smiljanić

Vojvodina - Dunav 1:2 (1:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 80, sudija Repajić (Inđija). Strelci: Mitić u 4. za Vojvodinu, Tomašević u 63. i Popadić u 80. minutu za Dunav. Žutu kartoni: Doroslovački, J. Erkanović (Vojvodina), Mrđa (Dunav).

VOJVODINA: Lekić, Potkonjak, Kostić, Limanović, Subotin, N. Erkanović, J. Erkanović, Mitić, Doroslovački, Bjelac, Tagliavia.

DUNAV: Tarbuk, Vučenović, Milinković, Jovanović, Tomašević, Bugarin, Medić, Popadić, Stančić, Srjemac, Mrđa.

Zaslužena pobeda gostiju. I pored toga što su igrači Vojvodine vodili u prvom poluvremenu. I kada im je ponestalo snage, gosti su preokrenuli rezultat u svoju korist.

B. Vujaklija

Car Uroš - 27. oktobar 2:0 (1:0)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Jurišić  u 15. i Papović u 55. minutu (iz penala). Žuti karton: Gostović, Grujić (Car Uroš), Marković (27.oktobar).

CAR UROŠ: Gubranski 8, Gostović 8, Popović 8 (Janjuš 8), Jurišić 9, Keravica 8, Jordanovski 8, Kresojević 8 (Vukmirović 7), Papović 9 (Drača 7), Mladenović 7, Grujić 9.

27.OKTOBAR: Sabo 6, Marković 7, K. Birinji 7, V. Radojčić 6 (Segedi), Madacki 7 (Mihajlik 6), Greč 8, (Jović 6), Vujević 6 (Višnjić 6), I. Birinji 7, Gemeri 6, D. Radojčić 8, Božić 6.

Bila je to veoma kvalitetna i do samog kraja veoma zanimljiva utakmica. Gosti su pružili snažan otpor favorizanim domaćinima mada, su domaći strelci imali još nekoliko dobrih prilika da ubedljivije slave.

LJ. Bojić

Rezultati:

JAZAK: Car uroš - 27.oktobra 2:0, RIVICA: Planinac - Sloga (M) 2:1, JARKOVCI: Borac - Sloga (K) 1:2, NERADIN: Vojvodina - Dunav 1:2.