117.0531
108.1722

ОФЛ Ириг, Инђија - Стара Пазова: Контрама до бодова

19.04.2022. 10:27 10:30

У Јарковцима је одиграна одлична утакмица. Домаћини су играли и стварали шансе, а гости су играли на контре, што им је два пута уродило плодом.

Борац (Ј) - Слога (К) 1:2 (1:2)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Вујичић у 15. за Борац, Грујић у 25, Мишановић у 35. минуту за Слогу.

БОРАЦ: Прица 7, Бобић 7, Јеж 7, Сремац 7, Димитријевић 7, Бомештар 7, Пиљевић 7, Лазаревић 7, Наранџић 7, Купрешанин 7, Вујчић 7.

СЛОГА: Тарбук 7, Дучић 7, Божић 7, Д. Попадић 7, А, Попадић 7, Лабан 7, Грујић 7, Николић 7, Јовановић 7, Беадер 7, Мишановић 7.

Д. Трифуновић

Планинац - Слога (М) 2:1 (0:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 100, судија Лукић (Инђија). Стрелци: Илић у 55. и Басара у 80. (из пенала) за Планинац, Мујић у 1. минуту за Слогу.Жути картон: Илић, Шабић (Планинац), Детелин, Богуновић (Слога).

ПЛАНИНАЦ: Јовановић 8, Милановић 8, Живанчевић 8, Жугић 9, Илић 8, Петровић 8, Степанов 8, Поповић 8, Николић 8 (Шабић 7), Басара 8 (С. Ћирић 7).

СЛОГА: Перић 7, Богуновић 7, Миленковић 7, Мујић 7, Детелин 7, Крављача 7, Котоленко 7 (Живковић), Кусић 7 (Андрић), Вокић 7 (С. Живановић), Лончар 7, Живанчевић 7.

Гости повели већ у 1. минуту. Мујић је снажно и изненада шутирао с 16 метара,тако да голман Јовановић није могао интервенисати. Жугић је поравнао резултат са неких шест метара. А, победу је домаћину донео Басара са пенала. Prеthodno је срушен Илић надомак мреже гостију.

И. Смиљанић

Војводина - Дунав 1:2 (1:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 80, судија Репајић (Инђија). Стрелци: Митић у 4. за Војводину, Томашевић у 63. и Попадић у 80. минуту за Дунав. Жуту картони: Дорословачки, Ј. Еркановић (Војводина), Мрђа (Дунав).

ВОЈВОДИНА: Лекић, Поткоњак, Костић, Лимановић, Суботин, Н. Еркановић, Ј. Еркановић, Митић, Дорословачки, Бјелац, Таглиавиа.

ДУНАВ: Тарбук, Вученовић, Милинковић, Јовановић, Томашевић, Бугарин, Медић, Попадић, Станчић, Срјемац, Мрђа.

Заслужена победа гостију. И поред тога што су играчи Војводине водили у првом полувремену. И када им је понестало снаге, гости су преокренули резултат у своју корист.

Б. Вујаклија

Цар Урош - 27. октобар 2:0 (1:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Јуришић  у 15. и Паповић у 55. минуту (из пенала). Жути картон: Гостовић, Грујић (Цар Урош), Марковић (27.октобар).

ЦАР УРОШ: Губрански 8, Гостовић 8, Поповић 8 (Јањуш 8), Јуришић 9, Керавица 8, Јордановски 8, Кресојевић 8 (Вукмировић 7), Паповић 9 (Драча 7), Младеновић 7, Грујић 9.

27.ОКТОБАР: Сабо 6, Марковић 7, К. Бирињи 7, В. Радојчић 6 (Сегеди), Мадацки 7 (Михајлик 6), Греч 8, (Јовић 6), Вујевић 6 (Вишњић 6), И. Бирињи 7, Гемери 6, Д. Радојчић 8, Божић 6.

Била је то веома квалитетна и до самог краја веома занимљива утакмица. Гости су пружили снажан отпор фаворизаним домаћинима мада, су домаћи стрелци имали још неколико добрих прилика да убедљивије славе.

Љ. Бојић

Резултати:

ЈАЗАК: Цар урош - 27.октобра 2:0, РИВИЦА: Планинац - Слога (М) 2:1, ЈАРКОВЦИ: Борац - Слога (К) 1:2, НЕРАДИН: Војводина - Дунав 1:2.