OFL BAČKA PALANKA Golman izjednačio u nadoknadi

09.10.2024. 17:02 17:08

Borac - Tvrđava 3:3 (0:1)

VIZIĆ: Igralište Borca, gledalaca 0, sudija: Malić (Bačka Palanka), strelci: Darko Šmitran u 68. i 86. i Dejan Šmitran u 95. za Borac, a Petković u 12. Doroški u 57. i Adžić u 82. minutu za Tvrđavu. Žuti kartoni: Međedović, Tuckešić,  Lukić i Dejan Šmitran (Borac), a Grubješić, Petković, Perać, Gradina (Tvrđava), crveni karton: Gradina (Tvrđava).
BORAC: Dejan Šmitran,  Pokrajac,  Arbutović (Bosnić), Međedović (Tuckešić),  Lukač,  Darko Šmitran,  Komad,  Fabri (Miklušev), Ninković (Bošnjak),  Batez (Marić), Lukić.
TVRĐAVA: Kvržić, Dević, Nedimović, Grubješić, Gradina, Petković (Adžić),  Bereš (Ružić),  Gnjatović (Marjanov), Ćorić, Perać,  Doroški.
U derbiju začelja nije bilo pobednika. Ekipa Tvrđave postigla je prvi gol u ovom prvenstvu,  i pored  postignuta tri gola,  osvojila je samo bod. Darko Šmitran postigao je 2 gola za Borac a golman Dejan Šmitran u 95. minutu najbolje se snašao posle kornera i izjednačio je rezultat.
    Đ. Štrbac

Soko - Stari grad 2:1, Maglić - Proleter 5:0, Vojvodina - Naša zvezda 4:2, Bački  hajduk - Neštin 4:0, Borac - Tvrđava 3:3, Bačka - Mladost 2:3.

1. Maglić    7    6    1    0    32:2    19
2. Soko    7    6    0    1    29:5    18
3. Vojvodina    7    6    0    1    19:5    18
4. Mladost    7    5    0    2    24:13    15
5.  Stari grad    7    4    2    1    22:8    14
6. Bački hajduk    7    4    1    2    19:9    13
7. Proleter    7    2    2    3    9:18    8
8. Naša zvezda    7    2    1    4    12:21    7