106.672

ОФЛ БАЧКА ПАЛАНКА Голман изједначио у надокнади

09.10.2024. 17:02 17:08

Борац - Тврђава 3:3 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 0, судија: Малић (Бачка Паланка), стрелци: Дарко Шмитран у 68. и 86. и Дејан Шмитран у 95. за Борац, а Петковић у 12. Дорошки у 57. и Аџић у 82. минуту за Тврђаву. Жути картони: Међедовић, Туцкешић,  Лукић и Дејан Шмитран (Борац), а Грубјешић, Петковић, Пераћ, Градина (Тврђава), црвени картон: Градина (Тврђава).
БОРАЦ: Дејан Шмитран,  Покрајац,  Арбутовић (Боснић), Међедовић (Туцкешић),  Лукач,  Дарко Шмитран,  Комад,  Фабри (Миклушев), Нинковић (Бошњак),  Батез (Марић), Лукић.
ТВРЂАВА: Квржић, Девић, Недимовић, Грубјешић, Градина, Петковић (Аџић),  Береш (Ружић),  Гњатовић (Марјанов), Ћорић, Пераћ,  Дорошки.
У дербију зачеља није било победника. Екипа Тврђаве постигла је први гол у овом првенству,  и поред  постигнута три гола,  освојила је само бод. Дарко Шмитран постигао је 2 гола за Борац а голман Дејан Шмитран у 95. минуту најбоље се снашао после корнера и изједначио је резултат.
    Ђ. Штрбац

Соко - Стари град 2:1, Маглић - Пролетер 5:0, Војводина - Наша звезда 4:2, Бачки  хајдук - Нештин 4:0, Борац - Тврђава 3:3, Бачка - Младост 2:3.

1. Маглић    7    6    1    0    32:2    19
2. Соко    7    6    0    1    29:5    18
3. Војводина    7    6    0    1    19:5    18
4. Младост    7    5    0    2    24:13    15
5.  Стари град    7    4    2    1    22:8    14
6. Бачки хајдук    7    4    1    2    19:9    13
7. Пролетер    7    2    2    3    9:18    8
8. Наша звезда    7    2    1    4    12:21    7