Novosadska liga: Petica Bukovčana

17.09.2021. 10:48 10:50

Fudbaleri Fruškogorskog partizana peticom su ispratili rivale iz Budisave.

Ono što je interesantno je to što je trener domaćih u većem delu igre šansu dao i onima koji kucaju na vrata prvog tima i oni su je iskoristili.

Gosti su se borili, ali nisu mogli da ugroze domaće. Već u 17. minutu pogodio je novajlija Bojan Malinović, a izuzetni Jovan Tešanović je tri minuta pre kraja prvog dela odlično reagovao na centaršut i povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu domaći su potpuno dominirali terenom  i mladi Tešanović je u 61. minutu ponovo bio precizan. Iskusni Bojan Kantar postigao je gol sezone. Sa svoje polovine lobovao je gostujućeg golmana. Takođe, Dejan Dević, koji igra konstantno dobro, je tri minuta pre kraja utakmice, s nekih 25 metara, uputio snažan šut  i lopta se zakoprcala u mreži.

M. Pavlović

Fruškogorski partizanDinamo 5:0 (2:0)

BUKOVAC: Igralište Fruškogorskog partizana, gledalaca 150, sudija: Grgurović (Petrovaradin). Strelci: Malinović u 17, Tešanović u 43. i 61, Kantar u 62. i D. Dević u 87. minutu.

FRUŠKOGORSKI PARTIZAN: Georgijević, D.Dević, Tešanović, Nestorović, V. Dević, Nikolić (Babić), Milovanović (Čavić), Čergić (Sladojević), Kantar, Grubišić (Bjelić), Malinović (J. Dević).

DINAMO: Martinović, Potkonjak, Subotin, Kuzmanović, Ilić (Mitrić), Šeguljski, Ristić, Mihajlović, Preradović (Umićević), Miškić (Grujić), Sladić.

Novosadska liga: Koviljčani preuzeli vrh

14.09.2021. 11:07 11:11