MOL Srem: Mesari nadigrali Višnjićane

26.09.2018. 17:33 17:35
Izvor: Ekipa Mitrosa iz Sremske Mitrovice

Bio je to zanimljiv i dopadljiv meč. Prava fudbalska predstava u kojoj domaći fudbaleri  u potpunosti nadigrali suparnike.

Mitros - Hajduk (V) 3:1 (1:0)

SREMSKA MITROVICA: Stadion Mitrosa, gledalaca 50, sudija Grozdanić (Ogar). Strelci: S. Simjanovski u 42. i Vukotić u 50. i 90. za Mitros, a Grbatinić u 60. minutu za Hajduk.

MITROS: Mošić 7, Mataruga 8, Santovac 7 (Maglić 8), Panić 8, Aćimović 8, Vukotić 8, Malinović 8, Šuman 7 (Vučenović 8), Karolić 7, Mirkov 8, S. Simjanovski 9 (Đukić 7).

HAJDUK: Mitrović 7, Bolić 7, Arbić 7, Antunović 7, Gavrilović 7, Stanković 7 (Tomašević), Kljajić 6, Veteha 8, Nježić 7 (Kuzmanovski), Perić 7 (Grbatinić 7), Radovanović 7.

Mesari su bili odlični u toku cele utakmice, a i gosti, su igrali dobro, onoliko koliko, su im domaćini dopuštali.Stevan Simjanovski je načeo mrežu gostiju iz šuta s 25 metara. Bio je pravi precizni projektil.

R. Petković

Mladost (B) - Fruška gora 0:7 (0:2)

BUĐANOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 100, sudija Kolyić (Nikinci).Strelci: Mijajlović u 3, 50, 76.i 86, Mušicki u 40. i 55. i Cvjetičanin u 83. minutu. Žuti karton: Gvoka (Mladost).

MLADOST: Simić 6, Božičković 6, V. Jugović 6, Benežan 6 (Lukić), D. Simić 6, Gvoka 6, Lilić 7, Miletić 8, Krivošić 6, Ljubinković 7, Čestić 6.

FRUŠKA GORA: Mandić 7, Knežević 8, Matić 7, Trnić 7 (Vlajsević 6), Mušicki 8, Mijajlović 8, Tešić 7, Borović 7, Marinković 7 (Cvjetičanin), Marković 6 (Božić), Samardžija 7. Domaćini nisu imalili snage da pariraju jakim Rumljanima. Na kraju domaćini mogu biti i zadovoljni što je krajnji rezultat samo 0:7.

S. Gavranović

Šumar - Bikić Do 0:2 (0:0)

OGAR: Igralište Šumara, gledalaca 50, sudija Katić (Ruma).Strelac: Dobrić u 60. i 81. minutu.  Žuti karton: Đokić (Šumar).

ŠUMAR: Petković 6, Vračević 7 (Trumić 7), Đokić 6, D. Vukić 7, Janković 6, Teodorović 7, Miličević 7 (Cvjetinović), Radovanović 7, Obradović 6, Ćopić 8 (Despotović 7), Babić 7.

BIKIĆ DO: Bratić 7, Aleksić 7, Tepšić 7, Čobanović 7, Basrak 8, Pavić 8 (Radmanovac), Solaković 7, Nedić 7, M. Subić 7 (S. Subić), Bajrami 7 (Mrvaljević), Dobrić 9.

Domaćini su i dobro prošli. Gosti su se pošteno ispromašivali.Samo je Dejan Dobrić iz dve kontre, bio, brži od domaće, odbrane, tako, da sva tri boda zasluženo, ipak, idu u Bikić Do.

J. Romanjak

Obilić - Krušedol 1:0 (0.0)

KUKUJEVCI: Stadion Obilića, gledalaca 250, sudija Bošković (Salaš Noćajski). Strelac: A. Zec u 86. minutu.  Žuti karton: Potkonjak (Krušedol).

OBILIĆ: Medaković, Rudić, Ilibašić, Medić, Popović, Bolić, Bertić, Meničanoin, A. Zec, Stefanović (Bastašić), Radivojšić (M. Zec).

KRUŠEDOL: Tuveyić, Potkonjak, Marčetić, Jovanović, Pejić, Radulović, Marčetić, Gostojić,  Z. Klajić, Tešić, Erkanović, Moravek, Plećaš (Vukojević).

U Kukujevcima viđen je borben fudbal.Sa, malo, šansi na obe strane.Više prilika imali su gosti. A, domaćini su bili sretniji u finišu utakmice.Jedinu grešku gostujuće odbrane, Aleksandare Zec je pretvorio u gol, šut je bio sa nekih šest metara.

M. Bolić

Fruškogorac - Napredak (Ž) 1:4 (0:1)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Pavlović (Ogar).Strelci: Kočić u 73.za Fruškogorac, a Božić u 42, Sekulić u 50, Topić u 82.i Jakšić u 88. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Grabić, Vuković, I. Đorić, M. Gajić, Kočić (Fruškogorac), Ristanović, Topić, Kovačević, Sekulić (Napredak).

FRUŠKOGORAC: Vuković 5, D. Krstić 6, Đukić 6, I. Đorić 6, Aleksandar Mladenović 6, Vukojević 6, Zarić 5,  M. Gajić 5 (Kočić 7), N. Trnić 6, Dragoljub Grabić 7, Đ. Krstić 6 (N. Gajić).

NAPREDAK: Krnić -, S. Višnjić 7, Vučetić 7, Sekulić 7, Miljković 7, A. Višnjić 7, Kovačević 8, M. Savić 8 (Jakšić), Topić 8, Božić 8 (N. Višnjić), B. Ristanović 7.

Gosti iz Žarkovca, su strpljivo čekali greške domaće odbrane. I tako su dočekali četriri puta. I bez većih muka savladali domaćine.

V. Cvjetić

Zeka Buljubaša - BSK 1:2 (1:0)

RAVNJE: Igralište Zeke Buljubaše, gledalaca 50, sudija Selaković (Laćarak).Strelci: Galetić u 25. za Zeku Buljubašu,  a Mitrović u 47. i Ž. Đorić u 53. minutu za BSK. Žuti kartoni: D. Plemić, Mrvčin (BSK).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić, Pavlović, M. Begović, Belić, M. Jovanović, Tojić, M. Martinović (Nikolić),  Vitas, Turudić, Galetić, Milan Kopunović ( D. Jovanović).

BSK: Teodorović, T. Plemić, Mrvčin (Kovanyić), Vitorović, M. Laketić (A. Laketić),  D. Plemić (Ivković), Mitrović, B. Ćirić 7, Ž. Đorić, Lukić, Ž. Ćirić .

Skoro, rutinska pobeda gostiju, nad nespremnim Ravnjancima, koji su ipak vodili u prvom poluvremenu. Mogli, su, gosti, slaviti, još, ubedljivije, da su bili malo precizniji, pred golom golmana Jeftića.

Ž. Relić

Sloga (V) - Donji Srem 1:1 (0:1)

VOGANJ: Stadion Sloge, gledalaca 100, sudija Šljepica (Novi Banovci).Strelci: Simić u 75. za Slogu, a N. Mitrović u 15. minuitu za Donji Srem.Žuti kartoni: Vukomanović, Milanović (Sloga), Štetić, Perišić, Ljubojević, N. Mitrović, Ristivojević (Donji Srem).

SLOGA: Pečilj, Branković, Ljubinković, Bjelobrk, Jović (Simić), Vučković, Vukomanović, Cvijanović,  Nedić, Mudrić (Milananović), Babić (Eror).

DONJI SREM: M. Mitrović, Ljubojević, Stojiljković, Perišić, N. Mitrović, Štetić, Vesić, Ristivojević, Nović (Radovanović, Beronja, Marković.

Igrači Sloge, uspeli su da osvoje bod protiv favorizovanih gostiju iz Pećinaca. U drugom poluvremenu bili su čak i bolji rival. Ipak, posle velike borbe, na kraju, konačan rezultat je i najrealniji.

G. Vasić

BUĐANOVCI: Mladost - Fruška gora 0:7, OGAR: Šumar - Bikić Do 0:2, KUKJEVCI: Obilić - Krušedol 1:0, SREMSKA MITROVICA: Mitros -Hajduk (V) 3:1, MANĐELOS: Fruškogorac - Napredak (Ž) 1:4, RAVNJE: Zeka  Buljubaša - BSK 1:2, OBREŽ: Graničar - Sloga (Č) 3:0 (gosti nisu došli), VOGANJ: Sloga - Donji Srem 1:1.