Međuopštinska liga Srem – zapad: Razigrani mladi Rumljani

18.09.2019. 12:20 12:29

Sloven - Trgovački 5:0 (3:0)

RUMA: Stadion Slovena, gledalaca 150, sudija Petrović (Sremska Mitrovica).Strelci: Adamović u 5.i 31, Samardžić u 37, Batanjski u 75.i Puzić u 87. minutu. Žuti kartoni: Marin (Sloven), Debeljak, Nikolić (Trgovački).

SLOVEN: Vasović -, Marin 8 (Ljubinković 8), Birinji 8, Kalajdžić 8, Jović 8, Samardžić 8 (Batalo 8), Topić 8, Batanjski 8 (Putnik 8), Beronja 8, Adamović 9 (Vukelić 8), Vlajin 8 (Puzić 9).

TRGOVAČKI: Vuković 5, Đokić 5, Nikolić 5, Stanić 5, Mijatović 5, Debeljak 5, Bjedić 5 (Nedić),  Petrović 5 (Beganović), Drča 7 (Čubra), Galetić 5 (Grgić), Solarević 5.

Pet mladića iz kadetske škole Slovena, potuno su se razigrali i rival je primio čak pet golova. Uz to su mlađani Marin i Puzić prvi put nastupili od prvog minuta i potpuno opravdali što su se našli u timu.

M. Ivošević

Sremac (B) - Zeka Buljubaša 6:2 (1:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 50, sudija Zečević (Šid). Strelci: Levaja u 41. i 55, Mijatović u 66, Z. Smajić u 72. i Janković u 77. i 85. za Sremac, a Milovanović u 88. i Kopunović u 90. minutu za Zeku Buljubašu. Žuti kartoni: N. Smajić (Sremac), Milovanović (Zeka Buljubaša).

SREMAC: Milanović 9, Čavić 9, Vranov 9, Aleksić 9 (Ostojić 8), Subić 9, Levaja 9 (Dmitrov 7), N. Smajić 9, Z. Smajić 9 (Nenadović 7), Mijatović 9 (Vlaisavljević 8), Čalić 9 (Janković 8), Eror 9 (Jovanović 7).

ZEKA BULJUBAŠA: Hristov 7 (Jeftić), Stojaković 7, Belovuković 7, N. Pavlović 7, Kukić 7, D. Pavlović 7, Vuga 7 (Martinović 7), Miražić 7 (Samardžić 7), Vitorović 7 (Todorović), Č. Milovanović 7, Kapunović 7.

Utakmica, u kojoj su domaćini bili mnogo bolji rival, stvarali prilike, a postigli samo šest golova i to iz takoreći pravih školskih akcija.

Z. Vidović

Fruškogorac - BSK 3:2 (0:1)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 200, sudija Galić (Sremska Mitrovica). Strelci: R. Krstić u 59, Panić u 74.i Dušan Grabić u 76. za Fruškogorac, a Cvjetić u 15. i Skorupan u 84. minutu za BSK. Žuti kartoni: M. Gajić, Vukojević (Fruškogorac), B. Ćirić (BSK).

FRUŠKOGORAC: Herceg 8, N. Gajić 7, Vukojević 8, Trnić 9, I. Đorić 8 (Kočić), Dušan Grabić 8(D. Krstić), M. Gajić 7 (Dragoljub Grabić), R. Krstić 9, Panić 8, Đuričić 7 (Todić), Mačkić 8.

BSK: Rogić 6, T. Plemić 7, Ivković 6, Mrvičin 7, Cvjetić 7, Smajlović 6, D. Plemić 6, Dragojević 6, Skorupan 7, B. Ćirić 7 (Jakšić), Ž. Ćirić 7.

Obe ekipe igrale su dobro, posebno domaćini, a gost je igrao mnogo borbenije u prvom poluvremenu i plod takve igre je gol u mreži Hercega.U nastavku igrači Fruškogorca krenuli na sve ili ništa i došli do 3:1, uz to promašili, još nekoliko odličnih prilika za još ubedljivije vođstvo, a onda u finišu gosti su posle kontre postigli i drugi gol, ali domaćini zasluženo osvajaju sva tri boda.

V. Cvjetić

Bikić - Sloga (V) 1:1 (0.0)

BIKIĆ DO: Igralište Bikića, gledalaca 100, sudija Čekičević (Morović). Strelci: Dobrrić u 82. za Bikić, a Cvijanović u 88. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Dević, G. Momčilović, D. Momčilović, Jovičilić (Bikić), D. Marković, Stanić, Gemeri, Der, Bosančić (Sloga).

BIKIĆ: Klisurić 7, D. Momčilović 7, G. Momčilović 7, Basrak 7, Pavić 7, Jovičilić 7, Knežević 7, Rankić 7 (Nedić 7), Miletić 7, Dobrić 7, Dević 7 (Kladušić 7).

SLOGA: Der 8, Vučković 7, Jorgić 7, Branković 7, Vukomanović 7, Gemeri 7, Cvijanović 7 (Lazičić), Stanić 8 (Pupovac), A. Marković 7 (Ristić), D. Marković 7, Mijatović 7 (Bosančić).

Domaćini su postigli prvi gol. Dobrić iskoristio gužvu pred golom gostiju. Gosti su uspeli da izjednače. Cvijanović je bio najviši u kaznenom prostoru domaćina i glavom plasirao loptu u domaću mrežu.

B. Basrak

Graničar (A) - Sloboda 4:0 (0:0)

ADAŠEVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Borođi (Sremska Mitrovica).Strelci: Kulačanin u 54, Andriška u 60, Miliičić u 76. i V. Mijanović u 86. minutu. Žuti kartoni: Tepšić, Stanojević, Čevizović, Žegarac (Sloboda).

GRANIČAR: Kozeljac, Vasiljević, Trlajić, Skakavac, Simić, Radmanović, Papuga (Malić), Starčević (Bojanić), Končar (Opojevlić), Andriška (V. Mijanović), Kulačanin (Miličić).

SLOBODA: Ivanović, Šulaja, Stanojević, Tepšić (Poznan), Stanojević, Antonić, Čevizović, Tomić, Milanović, Nedeljković (Tot), Zmijanac (Žegarac), Radojčić (Mijatović).

Prava prvenstvena utakmica. Čvrstva i borbena igra rivala. Adaševčani mnogo bolji rival u drugom poluvremenu. Plod takve igre je samo četiri gola u mreži golmana Ivanovića, a imali su domaćini još nekoliko dobrih šansi.

P. Simić

Fruška gora - Jednota 4:0 (1:0)

RUMA: Igralište Fruške gore, gledalaca 100, sudija Dujić (Sremska Mitrovica). Strelci: Vuković u 32, Dejanović u 73. (iz penala), Lošić u 76. i Popović u 90. minutu. Žuti kartoni: Dejanović, Božić, Vuković, Cvetićanin (Fruška gora), Hrček, Stojadinović (Jednota).

FRUŠKA GORA: Mandić, Božić, Stoiljković, Roksa (Cvetićanin), Mijajlović, Vuković, Tešić (Popović), Borović, Samardžija (Matić), Dejanović (Karanfilović) Lošić.

JEDNOTA: Stojadinović, Đurđević, Šipka, Šumaruna, Hrček, Petrović (Stankić), Hančovski, Mitrović, Kotarlić, Nedić (Šolaja), Dumitrović, Gojković (Poluga).

Veoma dobra i zanimljiva utakmica. Gosti su iznenadili u prvom poluvremenu dobrom igrom, ali u nastavku obućari su došli do svoje igre. Imali su domaći još jedan dosuđeni penal. Roksa je bio slab izvođač najstrože kazne i golman Stojadinović je odbranio udarac.

D. Čučin

Sloga (Č) - Obilić 1:6 (1:2)

ČALMA: Igrališpte Sloge, gledalaca 50, sudija Filipović (Sremska Mitrovica). Strelci: Moconja u 36. za Slogu, Drobnjak u 10, Blažanović u 41, Janković u 63. i 90, Ognjanović u 71. i M. Zec u 83. minutu. za Obilić. Žuti kartoni: Majstorović, Timotijević (Sloga), Drobnjak, Stambolija (Obilić). Crveni karton: Timotijević (Sloga).

SLOGA: Arambašić, Pejaković, Bojanić, Timotijević, Petković, Moconja, Zec, Slobodan Kekić, Slavko Kekić,  Majstorović (Draganović), Miljenović.

OBILIĆ: Medaković, Šućak, M. Zec (Stambolija), Janković, Popović, Blažanović (Ognjanović), Drobnjak, R. Mikić, A, Zec, J. Mikić, Radivojšić (Gojković).

Tek u nastavku gosti iz Kukujevaca su se pošteno raspucali i postigli još četiri izvanredna gola posle uspelih i brzih kontri.

G. Malešević

IKIĆ DO: Bikić - Sloga (V) 1:1, BERKASOVO: Sremac -  Zeka Buljubaša 6:2, ADAŠEVCI: Graničar - Sloboda 4:0, RUMA: Sloven - Trgovački 5:0, MANĐELOS: Fruškogorac - BSK 3:2, ČALMA: Sloga - Obilić 1:6, RUMA: Fruška gora - Jednota 4:0.

1. Fruškogorac 4      3      1      0      13:6  10

2. BSK                4      3      0      1      11:4  9

3. Graničar (A)  4      2      1      1      7:2    7

4. Bikić             4      2      1      1      11:7  7

5. Z. Buljubaša  4      2      1      1      7:8    7

6. Fruška gora   4      2      0      2      10:5  6

7. Sloven           4      1      3      0      7:2    6

8. Sremac (B)     4      2      0      2      9:11  6