Međuopštinska liga Srem – Istok: Matoš iznenadio Krčedince

01.09.2021. 11:37 11:40

Fruškogorac - ČSK 0:1 (0:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Bjelan (Hrtkovci). Strelac: Matoš u 27. minutu. Žuti kartoni: Tuvedžić, Krneta, S. Vučić, Mesarović (Fruškogorac), Milosavljević, Tošić (ČSK).

FRUŠKOGORAC: Tuvedžić, Krneta, Vasiljević, Jovanović, Vidaković (D. Filipović), Lang, Dobijević, Trtica, Mesarović, Medić, S. Vučić.

ČSK: Gašić, V. Knežević, D. Subotin (Pejić), Đokić, Gajić, Vuković, Milosavljević, Stamenković, Šponja, Matoš (Tošić), Arsić.

Domaći su mogli i da slave posle dobre i agresivne igre, ali, propustili nekoliko povoljnih šansi. Gosti mogu biti srećni. Matoš je pobedonosni gol postigao posle gužve. Najbolje se snašao i loptu je samo ugurao u mrežu.

S. Ranitović

Graničar (O) - Srem (SM) 0:3 (0:2)

OBREŽ: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Šljepica (Novi Banovci).Strelci: Nović u 25, Krejić u 30. i Vučković u 54. minutu.

GRANIČAR: Samardžić (Petković), Čavić, Nikolić, Kekić, Vračev, Dražić, Rauković, Matić (Devrnja), S. Knežević (Krejić), Vesić (Lisulov), Mandarić (Andrić).

SREM: Štampar, Turčinović, Pilipović, Maričić, Paunković, Vučković, Alijagić, Nović (Bursać), Bežanović (Kurteš), Bajlović (Vukasović), Krejić (Puljić).

Vešti Nović, Vukasović i Krejić, bili su strelci za goste.

D. Orlović

PSK Putinci - Rudar 1:2 (1:1)

PUTINCI: Igralište kraj Kudeljare, gledalaca 100, sudija Pavlović (Ogar).Strelci: Mijajlović u 4. za PSK Putince, a Trivunčić u 41. i Manojlović u 81. minutu za Rudar. Žuti kartoni: Knežević, Sljepčević, Stanković, Prijović, Stojčević (PSK Putinci), Višnjovski, Gavrić (Rudar).

PSK PUTINCI: Mrkonjić 7, Prijović 7, Galijaš 7, Knežević 7, Stojčević 7, Stanković 7, Dereta 7, Alimanović 7, Ranđelović 7, Mijajlović 7 (Sljepčević), Ranitović 7 (Jovanović).

RUDAR: M. Gvoka 7, Mitić 7, Miloš Ninković 7, Manojlović 7, Lužajić 7, Marko Ninković 7, Višnjovski 7, Rutić 7 (Gavrić), Majkić 7 (Opačić), Trivunčić 7, N. Gvoka 7.

U dobroj, i zanimljivoj utakmici, gost je imao još neke šanse, ali se na kraju morao zadovoljiti sa samo dva postignuta gola.

N. Ugrčić

Krušedol - Polet 2:3 (0:1)

KRUŠEDOL: Igralište Krušedola, gledalaca 100, sudija Hemun (Inđija). Strelci: Jovanović u 76. (iz penala) i Stančić u 81. za Krušedul, a Savković u 43, I. Savić u 53. i Koraćević u 64. minutu za Polet. Žuti karton: (Krušedol), (Polet).

KRUŠEDOL: Radulović 9, Karas 7, Jelković 7, Hornjak 7, Krunić 7, Z. Klaić 7, N. Curković 7, M. Curković 7 (Marčetić), Moravek 7 (Novaković), Jovanović 7 (Belanović 7), Gardinovački 7 (Stančić).

POLET: Bašić 7, L. Milić 7, I. Savić 7, R. Savić (D. Milić), Stoisavljević 7 (Marinković), Šašić 7, Savković 8, Đorđević 7 (Kalezić 7), Koraćević 7 (Popović), R. Kesić 7 (Kovačević), Milenković 7.

Domaćini su igrali dosta dobro,  ali gosti su sve svoje šanse iskoristili. A, golman domaćih Radulović je dva puta briljirao.Zaustaviuo prvo snažan šut iz slobodnog udarca, a zatim je odbranio gostima  i najstrožu kaznu.

M. K.

Jedinstvo (P) - Mladost (B) 0:2 (0:1)

PLATIČEVO: Đigralište Jedinstva, sudija Stojković (Dobrinci). Strelac: Stošić u 12. i 71. minutu. Žuti kartoni: Bosiljkov (Jedinstvo), Stošić, Isailovski (Mladost).

JEDINSTVO: Sabo, N. Šofauzer (Hodak), Radović, G. Petrović, Stojanović, R. Jošić, Miletić, D. Šofauzer, Bosiljkov (Tomić), D. Petrović, Trumić (Stevanović).

MLADOST: Milošević, Ljuštinić, Jovanović, Dukić, Stojičević, Nešković, Prljić, Stošić, Bakić (Košutić), Krivošija (Lilić), Isailovski.

Da su domaći strelci bili bar malo precizniji možda bi krajnji rezultat mogao biti drugačiji.Ovako, spremniji gosti su zaslužili konačnu pobedu.

M. Pantović

Napredak (Ž) - Hajduk (Š) 2:1 (2:0)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, sudija Vasić (Irig). Strelci: M. Savić u 35. i 42. za Napredak, a Arsenović i 78. minutu za Hajduk (iz penala).

NAPREDAK: Krnić 8, Rek 7 (Šarac), Anđić 7, Kozlina 8, M. Savić 9, S. Božić 8, Topić 7, Devrnja 8,  Damnjanović 8, Gemeri 7, Đurđević 7.

HAJDUK: Ninić 7, Krstović 8, Belić 7, Arsenović 8, Zakić 7, Ilić 7, Uremović 7, Lalić 7, Tomić 7, Milovanović 7, Nenadov 7.

Domaćini su pružili dobru partiju u prvom poluvremenu iako, su postigli samo dva gola. U drugom poluvremenu gosti su bili ponovo nadigrani, ali domaći strelci su zatajili. A gosti su uspeli sa penala da podstignu počasni gol.

N. Krnić

Graničar (G) - Šumar 0:3 (0:2)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Đurić (Inđija). Strelci: Ivanović u 5. (iz penala), Mitrović u 8. i Lazić u 78. minutu. Žuti kartoni: Jović (Graničar), Obradović (Šumar).

GRANIČAR: Mijalčić 7, S. Jovanović 7 (Stević), Crnković 7 (Kostić), Ristivojević 7, Mitrović 7, Đurović 7, Stanojević 7 (Vukašinović), Samardžić 7, Đorđić 7, Taborović 6, Milovanović 7.

ŠUMAR: Mladenović 7, Vračević 8, Draganović 7 (Lazić), Tomić 7, Mitrović 7, Obradović 7, Petronijević 7 (G. Miličević), Ivanović 7, Draganić 7 (Simić), Ragastovac 7 (Maksić), Z. Miličević 7.

Domaćini su igrali odlično.Propustili su pet zicera, a pogodili su i stativu i prečku. A, slabi sudija nije dosudio domaćinima čak dva čista penala.

Gosti su  brzo poveli. Lazić je bio strelac posle centaršuta, a Vračević je šutirao s 40 metara, a odbijenu loptu sačekao je Mitrović i lako ubacio u mrežu. Ivanović je bio strelac sa penala.

D. Ristivojević

ŽARKOVAC: Napredak - Hajduk (Š) 2:1, GRABOVCI: Graničar - Šumar 0:3, KRČEDIN: Fruškogorac - ČSK 0:1, PLATIČEVO: Jedinstvo - Mladost (B) 0:2, OBREŽ: Graničar - Srem (SM) 0:3, KRUŠEDOL: Krušedol - Polet 2:3, PUTINCI: PSK Putinci - Rudar 1:2.

1. Polet    2      2      0      0      11:3  6

2. Šumar   2      2      0      0      8:0    6

3. Srem (SM)      2      2      0      0      5:0    6

4. ČSK       2      2      0      0      4:0    6

5. Napredak (Ž) 2      2      0      0      5:2    6

6. Hajduk (Š)     2      1      0      1      6:3    3

7. Mladost (B)   2      1      0      1      2:2    3

8. Graničar (O)  2      1      0      1      2:3    3