108.1722

Међуопштинска лига Срем – Исток: Матош изненадио Крчединце

01.09.2021. 11:37 11:40

Фрушкогорац - ЧСК 0:1 (0:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци). Стрелац: Матош у 27. минуту. Жути картони: Тувеџић, Крнета, С. Вучић, Месаровић (Фрушкогорац), Милосављевић, Тошић (ЧСК).

ФРУШКОГОРАЦ: Тувеџић, Крнета, Васиљевић, Јовановић, Видаковић (Д. Филиповић), Ланг, Добијевић, Тртица, Месаровић, Медић, С. Вучић.

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Д. Суботин (Пејић), Ђокић, Гајић, Вуковић, Милосављевић, Стаменковић, Шпоња, Матош (Тошић), Арсић.

Домаћи су могли и да славе после добре и агресивне игре, али, пропустили неколико повољних шанси. Гости могу бити срећни. Матош је победоносни гол постигао после гужве. Најбоље се снашао и лопту је само угурао у мрежу.

С. Ранитовић

Граничар (О) - Срем (СМ) 0:3 (0:2)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Новић у 25, Крејић у 30. и Вучковић у 54. минуту.

ГРАНИЧАР: Самарџић (Петковић), Чавић, Николић, Кекић, Врачев, Дражић, Рауковић, Матић (Деврња), С. Кнежевић (Крејић), Весић (Лисулов), Мандарић (Андрић).

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Паунковић, Вучковић, Алијагић, Новић (Бурсаћ), Бежановић (Куртеш), Бајловић (Вукасовић), Крејић (Пуљић).

Вешти Новић, Вукасовић и Крејић, били су стрелци за госте.

Д. Орловић

ПСК Путинци - Рудар 1:2 (1:1)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 100, судија Павловић (Огар).Стрелци: Мијајловић у 4. за ПСК Путинце, а Тривунчић у 41. и Манојловић у 81. минуту за Рудар. Жути картони: Кнежевић, Сљепчевић, Станковић, Пријовић, Стојчевић (ПСК Путинци), Вишњовски, Гаврић (Рудар).

ПСК ПУТИНЦИ: Мркоњић 7, Пријовић 7, Галијаш 7, Кнежевић 7, Стојчевић 7, Станковић 7, Дерета 7, Алимановић 7, Ранђеловић 7, Мијајловић 7 (Сљепчевић), Ранитовић 7 (Јовановић).

РУДАР: М. Гвока 7, Митић 7, Милош Нинковић 7, Манојловић 7, Лужајић 7, Марко Нинковић 7, Вишњовски 7, Рутић 7 (Гаврић), Мајкић 7 (Опачић), Тривунчић 7, Н. Гвока 7.

У доброј, и занимљивој утакмици, гост је имао још неке шансе, али се на крају морао задовољити са само два постигнута гола.

Н. Угрчић

Крушедол - Полет 2:3 (0:1)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 100, судија Хемун (Инђија). Стрелци: Јовановић у 76. (из пенала) и Станчић у 81. за Крушедул, а Савковић у 43, И. Савић у 53. и Кораћевић у 64. минуту за Полет. Жути картон: (Крушедол), (Полет).

КРУШЕДОЛ: Радуловић 9, Карас 7, Јелковић 7, Хорњак 7, Крунић 7, З. Клаић 7, Н. Цурковић 7, М. Цурковић 7 (Марчетић), Моравек 7 (Новаковић), Јовановић 7 (Белановић 7), Гардиновачки 7 (Станчић).

ПОЛЕТ: Башић 7, Л. Милић 7, И. Савић 7, Р. Савић (Д. Милић), Стоисављевић 7 (Маринковић), Шашић 7, Савковић 8, Ђорђевић 7 (Калезић 7), Кораћевић 7 (Поповић), Р. Кесић 7 (Ковачевић), Миленковић 7.

Домаћини су играли доста добро,  али гости су све своје шансе искористили. А, голман домаћих Радуловић је два пута бриљирао.Зауставиуо прво снажан шут из слободног ударца, а затим је одбранио гостима  и најстрожу казну.

М. К.

Јединство (П) - Младост (Б) 0:2 (0:1)

ПЛАТИЧЕВО: Ђигралиште Јединства, судија Стојковић (Добринци). Стрелац: Стошић у 12. и 71. минуту. Жути картони: Босиљков (Јединство), Стошић, Исаиловски (Младост).

ЈЕДИНСТВО: Сабо, Н. Шофаузер (Ходак), Радовић, Г. Петровић, Стојановић, Р. Јошић, Милетић, Д. Шофаузер, Босиљков (Томић), Д. Петровић, Трумић (Стевановић).

МЛАДОСТ: Милошевић, Љуштинић, Јовановић, Дукић, Стојичевић, Нешковић, Прљић, Стошић, Бакић (Кошутић), Кривошија (Лилић), Исаиловски.

Да су домаћи стрелци били бар мало прецизнији можда би крајњи резултат могао бити другачији.Овако, спремнији гости су заслужили коначну победу.

М. Пантовић

Напредак (Ж) - Хајдук (Ш) 2:1 (2:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Васић (Ириг). Стрелци: М. Савић у 35. и 42. за Напредак, а Арсеновић и 78. минуту за Хајдук (из пенала).

НАПРЕДАК: Крнић 8, Рек 7 (Шарац), Анђић 7, Козлина 8, М. Савић 9, С. Божић 8, Топић 7, Деврња 8,  Дамњановић 8, Гемери 7, Ђурђевић 7.

ХАЈДУК: Нинић 7, Крстовић 8, Белић 7, Арсеновић 8, Закић 7, Илић 7, Уремовић 7, Лалић 7, Томић 7, Миловановић 7, Ненадов 7.

Домаћини су пружили добру партију у првом полувремену иако, су постигли само два гола. У другом полувремену гости су били поново надиграни, али домаћи стрелци су затајили. А гости су успели са пенала да подстигну почасни гол.

Н. Крнић

Граничар (Г) - Шумар 0:3 (0:2)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: Ивановић у 5. (из пенала), Митровић у 8. и Лазић у 78. минуту. Жути картони: Јовић (Граничар), Обрадовић (Шумар).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, С. Јовановић 7 (Стевић), Црнковић 7 (Костић), Ристивојевић 7, Митровић 7, Ђуровић 7, Станојевић 7 (Вукашиновић), Самарџић 7, Ђорђић 7, Таборовић 6, Миловановић 7.

ШУМАР: Младеновић 7, Врачевић 8, Драгановић 7 (Лазић), Томић 7, Митровић 7, Обрадовић 7, Петронијевић 7 (Г. Миличевић), Ивановић 7, Драганић 7 (Симић), Рагастовац 7 (Максић), З. Миличевић 7.

Домаћини су играли одлично.Пропустили су пет зицера, а погодили су и стативу и пречку. А, слаби судија није досудио домаћинима чак два чиста пенала.

Гости су  брзо повели. Лазић је био стрелац после центаршута, а Врачевић је шутирао с 40 метара, а одбијену лопту сачекао је Митровић и лако убацио у мрежу. Ивановић је био стрелац са пенала.

Д. Ристивојевић

ЖАРКОВАЦ: Напредак - Хајдук (Ш) 2:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Шумар 0:3, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - ЧСК 0:1, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Младост (Б) 0:2, ОБРЕЖ: Граничар - Срем (СМ) 0:3, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Полет 2:3, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Рудар 1:2.

1. Полет    2      2      0      0      11:3  6

2. Шумар   2      2      0      0      8:0    6

3. Срем (СМ)      2      2      0      0      5:0    6

4. ЧСК       2      2      0      0      4:0    6

5. Напредак (Ж) 2      2      0      0      5:2    6

6. Хајдук (Ш)     2      1      0      1      6:3    3

7. Младост (Б)   2      1      0      1      2:2    3

8. Граничар (О)  2      1      0      1      2:3    3