MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK Lider teško do bodova

29.03.2023. 11:24 11:27

Polet (NK) - Polet (N) 1:0 (0:0)

NOVI KARLOVCI: Igralište Poleta, gledalaca 150, sudija Ćirković (Stari Banovci).Strelac: R. Kesić u 47. minutu. Žuti kartoni: Nović, Njegoš, M. Savić (domaći), D. Petrović, Radović, Perić, Miletić (gosti).Crveni kartoni: M. Savić (domaći), Perić (gosti).

POLET (NK): Blagojević, Lukić (Nestorović), Mitrović, Vučković, M. Savić, R. Kesić, Vulić, Nović, Đorđević (Negoš), Marković, Lazić.

POLET (N): Veljović (Cvijanović), D. Petrović, Vukosavljević, Stojanović, Bojić (Blagojević), Jovanović (Damjanović), Radović, Vidić (N. Petrović), Obrenović, Miletić (Stevanović), Perić.

I pored toga što su doživeli poraz, igrači iz Nikinaca nisu se igrom obrukali protiv lidera. Igrali su borbeno i čak su propustili nekoliko lepih prilika.

B. Rađenović

Sremac (D) - Graničar (O) 0:3 (0:0)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 150, sudija Ćirić (Ruma).Strelci: Praljić u 76. i 80. i Minić u 86. minutu. Žuti kartoni: Jovanović, Balaban, Z. Ašćerić (Sremac).

SREMAC: Ivanović 6, Jovanović 6, Balaban 6, Spasojević 6, D. Vukmanović 6 (T. Ašćerić 6), Bjelivuk 7, Vukajlović 6 (Radojev), Čestić 6, Oluić 6, Z. Ašćerić 6, Škorić 6.

GRANIČAR: Samaryić 7, Dražić 7, S. Mihajlović 7, Draganović 7, Kurteš 7, Novaković 7, Đuran 7 (Minić), Praljć 7, Jakovljević 7 (Žeželj), Crnković 7, Komazec 7.

Domaćini su krenuli poletno i sve do 76. minuta igrali dobar fudbal, a onda stali i to su gosti iskoristili.

D. Radovac

Ljukovo - Fruškogorac 2:1 (0:1)

LJUKOVO: Igralište Ljukova, gledalaca 100, sudija Skakavac (Ruma). Strelci: Cvijanović u 53. (iz penala) i Lubaščik u 75. za Ljukovo, a Medić u 30. minutu za Fruškogorac.

LJUKOVO: Sladić, Blanuša, Zorić, Čučković, Trivić, Novaković, Cvetićanin, Lubaščik, Cvijanović (Živanović), Stojanović, Radić.

FRUŠKOGORAC: Đermacki, Mesarović, Dimitrijević (Kotolenko), Marinković, Jovanov, Pašić, Trtica, Krstović, Katić (Đorđević), Grković, Medić (Ćalić).

Gosti su poveli, ali su un astavku Ljukovačni uspeli da prokrenu rezultat.

M. Trkulja

Car Uroš - Krušedol 1:1 (1:1)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 150, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: V. Grujić u 33. za Car Uroš, a Radulović u 21. minutu za Krušedol. Žuti karton: Gostović, Janjuš, Krstić (Car Uroš), Klajić (Krušedol).

CAR UROŠ: Glišić, Bojić, Gostović, V. Grujić, Janjuš, Mladenović, Jordanovski (Opačić), Brkljača (Keravica), Krstić, Mrkalj, L. Grujić (Vukmirović).

KRUŠEDOL: Bagaš, Petrović, Pavkov, Jelković (Marković), Distl, Karas, Klajić, Plećaš, Radaković, Grubješić (M. Curaković), Marčetić (Radulović).

Domaći sastav je bio ravnopravan rival i na kraju osvojio veliki bod.  LJ. Bojić

Rudar - ČSK 0:4 (0:1)

VRDNIK: Igralište Rudara, gledalaca 150, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: D. Subotin u 17, Matoš u 56, Jelovac u 82. i D. N. Subotin u 85. minutu. Žuti kartoni: Popović, Rutić, Dubravac (Rudar), Milosavljević (ČSK).

RUDAR: Klisurić, Kuzmanović, Ninković, Gelo, Vuletić, Popović, Dubravac, Rutić, Jovanović, Manojlović, Pardovicki.

ČSK: Tuvegyić, Mirković, D. Subotin, Popović, Milosavljević, Dragičević, Matoš, Terzić, Lang, D. N. Subotin, Jelovac.

Gosti su nadigrali  domaćine. Vrdničani su čim su prvi gol primili predali.

A. Sretić

Kameni - Napredak (Ž) 1:1 (0:1)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 150, sudija Ipač (Maradik). Strelci: Pilipović u 80. (iz penala) za Kameni, a Kordolup u 42. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Jovanović (Kameni), F. Knažević, Stanković, P. Majstorović, Topić, Kordolup, Kozlina (Napredak).

KAMENI: Đ. Ivanović 6, Straživuk 5, Pilipović 7, Radovanović 6, Vasić 5, Sali 6 (Hlavča), Yanović 7, Vudragović 6 (Vukašinović 6), Bežanović 6, Čavić 7 (Asani 7).

NAPREDAK: Krnić, F. Knežević, Đurđević, Kordolup, Vujević, Mandić, Majstorović, Božić, Topić, Stojčević, Mijailović, Kozlina

Posle vođstva gostiju, domaćini su propustili dve dobre šanse,a izjednačili su sa penala.

M. R.

Hajduk (Š) - Mladost (B) 1:2 (0:0)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 150, sudija Belić (Irig). Strelci: Nikolić u 90. (iz penala) za Hajduk, a Đurđević u 47. i Jokić u 67. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Beraković, Vračević, Vidakov, V. Petrović, Vasiljević, Nikolić (Hajduk), Milošević, Jovanović, Čekić, Jokić (Mladost).

HAJDUK: Uzelac, Predragović, Tomić, Beraković, Vojkić (M. Petrović), Belić, Vidakov, Vasiljević, Vračević (V. Petrović), Bosančić (Nikolić), Savić.

MLADOST: Milošević, Đurđević (V. Jugović), Jovanović, Čekić, Stjepanović, Jokić, Vasiljević, Lalić (Tomić), Stošić (Lilić), Dukić, Stojićević.     Gosti iz dva šuta poveli su sa 2:0. Domaćini su uspeli da smanje rezultat posle najstrože kazne.