Kikinda – Žitište: Goran Živkov čuva vrh

30.09.2020. 08:57 08:59

Proleter - Roham  2:1 (2:1)

MEĐA: Igralište Proletera, sudija: Mijatović (Žitište). Strelci: G.  Živkov u 17. i 19. za Proleter, a Beložanski u 38. minutu za Roham. Žuti kartoni: Popadić (Proleter), Ćirić Todor (Roham). Crveni karton: Vaštag (trener  Rohama).

PROLETER: Tanasić 8, A. Živkov 7.5, Popadić 7, Radinović 7.5, Tripić 7 (Sarvaš 7,5), Vujović 7,5, Boroš 7, Kosnić 8 (Stanković 7,5), G. Živkov  9 (Ružin 7,5), Mršić 7,5 (Gavrić 7), Stanović 8.

ROHAM: Jovin 8, Ž. Ćirić 7,5 (Karačonji 7), Koldan 7,5, Todor 7,5, N. Ćirić 7, Horvat 7,5 (Ujvari 7), Živković 8, Čeleketić 7,5, Fazekaš 8 (Apro 7,5), Panić 8, Beložanski 8,5.

Fudbaleri Proletera zabeležili su niovu pobedu i to zahvaljuujući Goranu Živkovu koji je dva puta matirao legendarnog golmana gostiju Jocu Jovina. Bilo je šansi na obe strane, a gosti su mogli i do remija.

P. St.

Napredak - Omladinac  2:1 (1:1)

BANATSKA TOPOLA: Igralište Napretka, sudija: Čolak (Bašaid). Strelci: Sekereš u 39. i Erdeg u 85. za Napredak, a A. Kapur u 24. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Sekereš i Zec (Napredak), a A Rajlić (Omladinac).

NAPREDAK: Grbić 7,5, Švraka 6,5, Zec 6, Hanđa 7, Tintor 7,5, Sekereš 8 (Alar 6), Erdeg 8,5, Barta 6, Feher 7, Mirkov 7,5 (Vujin 7), Sabo 6,5 (Đurđević 7).

OMLADINAC: Kordić 8, Banacan 7,5, Z. Kapur 8, Mihajlović 7,5 (Vlahović 7), Sakal 7, Rajlić 7,5, (Zekirović 7), Pudar 8 (Ćirovski 7,5), Džemajlovski 7,5, Nadaždin 7, 5, Milovac 7, M. Kapur 8, 5.

Čvrsti gosti iz Ravnog Topolovca bili ravnopravni rival tokom većeg dela meča, Napredkovoj odbrani najviše problema zadavali su Miloš Kapur, Ljubiša Pudar i Zoran Kapur.

P. St.

Napredak (BT) - Omladinac 2:1, Napredak (Č) - Terekves 4:0, Proleter - Roham 2:1.

1. Proleter       4      3      0      1      7:6    9

2. Napredak (BT)        3      2      0      1      5:3    6

3. Napredak (Č)  2      1      1      0      5:1    4

4. Omladinac     4      1      1      2      10:9  4

5. Roham    4      0      2      2      5:9    2

6. Terekveš      3      0      2      1      5:9    2

MFL Kikinda – Žitište: Pogoci u finišu

23.09.2020. 11:42 11:44