105.7964

Кикинда – Житиште: Горан Живков чува врх

30.09.2020. 08:57 08:59

Пролетер - Рохам  2:1 (2:1)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, судија: Мијатовић (Житиште). Стрелци: Г.  Живков у 17. и 19. за Пролетер, а Беложански у 38. минуту за Рохам. Жути картони: Попадић (Пролетер), Ћирић Тодор (Рохам). Црвени картон: Ваштаг (тренер  Рохама).

ПРОЛЕТЕР: Танасић 8, А. Живков 7.5, Попадић 7, Радиновић 7.5, Трипић 7 (Сарваш 7,5), Вујовић 7,5, Борош 7, Коснић 8 (Станковић 7,5), Г. Живков  9 (Ружин 7,5), Мршић 7,5 (Гаврић 7), Становић 8.

РОХАМ: Јовин 8, Ж. Ћирић 7,5 (Карачоњи 7), Колдан 7,5, Тодор 7,5, Н. Ћирић 7, Хорват 7,5 (Ујвари 7), Живковић 8, Челекетић 7,5, Фазекаш 8 (Апро 7,5), Панић 8, Беложански 8,5.

Фудбалери Пролетера забележили су ниову победу и то захваљуујући Горану Живкову који је два пута матирао легендарног голмана гостију Јоцу Јовина. Било је шанси на обе стране, а гости су могли и до ремија.

П. Ст.

Напредак - Омладинац  2:1 (1:1)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напретка, судија: Чолак (Башаид). Стрелци: Секереш у 39. и Ердег у 85. за Напредак, а А. Капур у 24. минуту за Омладинац. Жути картони: Секереш и Зец (Напредак), а А Рајлић (Омладинац).

НАПРЕДАК: Грбић 7,5, Шврака 6,5, Зец 6, Ханђа 7, Тинтор 7,5, Секереш 8 (Алар 6), Ердег 8,5, Барта 6, Фехер 7, Мирков 7,5 (Вујин 7), Сабо 6,5 (Ђурђевић 7).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 8, Банацан 7,5, З. Капур 8, Михајловић 7,5 (Влаховић 7), Сакал 7, Рајлић 7,5, (Зекировић 7), Пудар 8 (Ћировски 7,5), Џемајловски 7,5, Надаждин 7, 5, Миловац 7, М. Капур 8, 5.

Чврсти гости из Равног Тополовца били равноправни ривал током већег дела меча, Напредковој одбрани највише проблема задавали су Милош Капур, Љубиша Пудар и Зоран Капур.

П. Ст.

Напредак (БТ) - Омладинац 2:1, Напредак (Ч) - Тереквес 4:0, Пролетер - Рохам 2:1.

1. Пролетер       4      3      0      1      7:6    9

2. Напредак (БТ)        3      2      0      1      5:3    6

3. Напредак (Ч)  2      1      1      0      5:1    4

4. Омладинац     4      1      1      2      10:9  4

5. Рохам    4      0      2      2      5:9    2

6. Тереквеш      3      0      2      1      5:9    2

МФЛ Кикинда – Житиште: Погоци у финишу

23.09.2020. 11:42 11:44