UŽIVO

(VIDEO) Kraj utakmice: CRVENA ZVEZDA pokušavala, INTER pokazao klasu i postizao golove UBEDLJIV PORAZ CRVENO-BELIH OD 4:0 NA MEACI

01.10.2024. 19:53 23:13
лига шампиона

Fudbaleri Crvena zvezde gostuju Interu u Milanu u utakmici 2. kola novog formata Lige šampiona.

Inter - Crvena zvezda 4:0

90. min. + 5

Kraj utakmice

je završena, nakon što je glavni sudija produžio drugo poluvreme za 5 minuta. Na kraju, domaćin Inter je slavio protiv beogradske Crvene zvezde s ubedljivih 4:0.

87. min.

Ilić zamalo neprecizan

Luka Ilić jegolmana Zomera.

81. min.

GOL! 4:0 za Inter, Taremi sa bele tačke postiže

Penal za Inter nije propustio da iskoristi Taremi, dovevši svoj tim do za Zvezdu sada već nesumnjivo nedostižnih 4:0.

71. min.

GOL! Inter vodi 3:0, strelac Martinez

Novi kiks odbrane Zvezde,Spajićje ukrao loptu, a Martinez rutinski pogodio nebranjeni deo mreže.

69. min.

Trostruka izmena u timu Crvene Zvezde

je odjednom napravio trostruku izmenu, u pokušaju da osveži ekipu i stigne veliku prednost protivnika.

U igri su Radonjić, Duarte i Ilić, umesto Silasa, Šerifa i Maksimovića.

62. min.

Nova velika prilika za Inter

Šutirao je ponovo Arnautović, ali jeodbranio njegov udarac.

59. min.

GOL! Inter vodi 2:0, strelac Arnautović

kiks Zvezdine odbrane i doveo domaće u prednost od 2:0.

52. min.

Šutirao Krunić

ali ni on nije bio precizan.

49. min.

Zvezda tražila penal – ništa od toga

Šut Olajinke je nakon gužve u šesnaestercuZvezd tražili penal, smatrajući da je neko od igrača Intera igrao rukom. Sudija je samo odmahnuo glavom.

48. min.

Drugi žuti karton

De Fraj je dobio žuti karton nakon što je

46. min.

Utakmica je nastavljena

stadionu Đuzepe Meaca.

45. min. + 2

Poluvreme na Meaci

Glavni sudija je za 2 minuta produžio prvo poluvreme, koje je završeno prednošću domaćina 1:0.

41. min.

Velika prilika za Silasa i izjednačenje

Silasa je sOlajinka, a osa tri metrapogodi Zomera umesto gol.

39. min.

Mihtarijan promašio zicer

utakmice, bukvalno čist zicer, nakon velike greške Uroša Spajića u opasnoj zoni.

33. min.

Zjelinski šutirao pored gola

Poljak Zjelinski, pucavši sa ivice šesnaesterca, ali, srećom, šut je bio neprecizan.

28. min.

Maksimović ponovo u šansi

Maksimovića je uposlio Elšnik i usledio je dobar udarac, ali opet samo pored gola.

26. min.

Povredio se Vanja Drkušić

22. min.

Mihtarijan propustio veliku šansu

Mihtarijam, ali je sjajno intervenisao Omri Glazer.

18. min.

Zvezda napada, ali...

Crveno-beli pokušavaju da napadnu. Priliku za Zvezdu imao je mladi Maksimović, ali je šutirao zamalo pored gola Handanovića.

14. min.

Prvi žuti karton

Prvi kojeg je u svoju svesku upisao nemački sudija Feliks Cvajer bio je prvotimac Intera Mihtarijen, dodelivši mu prvi žuti karton na utakmici.

10. min.

GOL! Inter vodi 1:0, strelac Čalhanoglu

turski internacionalac Čalhanoglu iz slobodnog udarca! Lopta se od stative odbila u mrežu pored nemoćnog Glazera.

7. min.

Početna inicijativa Zvezde

Crveno beli imaju inicijativu u uvodnim minutima meča i pritiskaju Inter. Dobru priliku je imao Silas, ali je loše šutirao.

3. min.

Zvezdi poništen gol

Arnautović je već u 3. minutu postigao vodeći gol za crvenu zvezdu, ali je pogodak odmah poništen zbog ofsajda.

Zvezda je u prvom kolu poražena od Benfike na Marakani sa 1:2. dok je Inter odigrao 0:0 sa Mančester sitijem na gostovanju.

Utakmica se igra na stadionu "Đuzepe Meaca" u 21 čas.

Navijači Zvezde, uprkos zabrani, na stadionu

Nekoliko desetina navijača Crvene zvezde, uprkos zabrani italijanske policije, nalazi se na tribinama stadiona San Siro i gledaće utakmicu protiv Intera.

Na južnoj tribini uoči meča navijači, koji su uspeli da izbegnu zabranu, okačili su i transparent "Crvena zvezda - Bari 1991", koji je istina brzo sklonjen.

Zvezdaši su tokom dana pokušavali da pronađu "rupu u obezbeđenju" i očigledno uspeli, posebno što su mnogi stigli iz okolnih zemalja i imaju pasoše koji nisu srpski.

Zvezdini prvotimci u novim dresovima!

Drugo kolo ligaške faze Lige šampiona

Omladinci Crvene zvezde poraženi od Intera rezultatom 4:0

Izabranici Nenada Milijaša su pokazali da se nisu uplašili izazova, te su u uvodnim minutima bili primetno bolji protivnik na terenu. Izašli su veoma visoko, sa zadnjom linijom na polovini protivnika, pa su u nekoliko navrata oduzimali loptu protivniku pred njihovim golom. Uglavnom su naši omladinci kombinovali po bokovima, preko Đurića i Stojkovića. Prvu pravu priliku za udarac je imao Jovanović, koji je pokušao sa 20 metara, ali je bio izblokiran, te su crveno-beli stigli do drugog udarca iz ugla na meču. Potom je, posle uvodnih 10 minuta utakmice, usledio period igre, kada se naš tim branio u srednjem bloku, te je mudro čekao na grešku protivnika. Ponovo se Jovanović našao u prilici za šut, pošto je kompletirao lep dupli pas sa Sremčevićem, ali je i ovog puta bio izblokiran.

Inter je poveo u 23. minutu utakmice, a strelac je bio Topalović. Želeli su puleni Nenada Milijaša da što pre dođu do izjednačujućeg pogotka, te su nastojali da preuzmu terensku inicijativu. Pokušali su da izađu još agresivnije, te da povećaju greške protivnika, i samim tim maksimalno smanje posed lopte italijanske ekipe. Zbog povećane agresivnosti našeg tima, te nešto više linije stajanja našeg tima, ostajalo je više prostora za kontre Intera. Tu je na scenu stupio supertalentovani Draškić, koji je u nekoliko navrata sprečio našeg protivnika da poveća prednost, ali je ipak kapitulirao još dva puta do kraja prvog poluvremena. Koki je pogodio u 35, a De Pieri u 40. minutu.

Izašli su crveno-beli u drugom poluvremenu, kao i u prvom, veoma su bili agresivini, te nisu želeli da se predaju. Milijaš je promenio formaciju, pa je zaigrao sa četiri igrača u odbrani. Šljivić je uputio prvi udarac u drugom poluvremenu, tačnije, u 50. minutu meča, ali je bio izblokiran. Jovanoviću se isplatila upornost u 54. minutu, te je nakon izvršenog pritiska ukrao loptu desnom beku Intera, a zatim u šutirao, a njegov pokušaj je otišao preko gola.

Domaćin iz Italije je stigao i do četvrtog pogotka na meču, a strelac je bio Moskoni u 61. minutu. Veliku priliku je u 70. minutu imao Sremčević, ali je njegov udarac završio pored gola domaćina. Nisu se predavali naši fudbaleri, te su i pored velikog zaostatka nastavljali da napadaju i stvaraju prilike. Šanse su imali i Šljivić i Ranković, ali je rezultat ostao 4:0.