Gradska liga Sremska Mitrovica: Odluka u nastavku

24.04.2019. 08:58 08:59

Graničar (K) - Borac (R) 4:2 (1:1)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Malešević (Laćarak). Strelci: D. Bosanac u 3. i 62, Belić u 70. i M. Bosanac u 75. za Graničar, a Drljača u 44. i 71. minutu za Borac. Žuti kartoni: M. Bosanac (Graničar), Mitrović, Petrović, Janković (Borac).

GRANIČAR: Mergl 7, Vladisavljević 6, Šojić 6, M. Simić 6, A. Simić 5, M. Bosanac 6, Mitrović 7 (Rakić), Pečenica 6, Kovačević 7 (Ognjenović), D. Bosanac 7, Belić 6 (Veselinović).

BORAC: Čupić 6, Ž. Vladisavljević 6, M. Vladisavljević 6 (Mitrović 6), Rudić 6, Stanisavljević 6 (S. Vladisavljević 6), Savić 6, Petrović 6, Vićentić 6, Stanić 6 (Janković), Drljača 7, Jokić 6.

Mlađani sastav Graničara iskorisio je sve slabosti borčevih fudbalera, ali tek u drugom poluvremenu i sasvim zasluženo slavio.

B. Cvetičanin

Srem (SR) - Poletarac 7:3 (4:2)

SREMSKA RAČA: Stadion Srema, gledalaca 100, sudija Novaković (Sremska Mitrovica). Strelci: Vujić u 8, Todorović u 12, Radosavljević u 22, 75. i 77. i Sedlarović u 42. i 82. za Srem, a Milićević u 24. i 78. i Krnetić u 39. minutu za Poletarac.

SREM: Trivunić 6, Radosavljević 9, Marijanović 7, Ostojić 6, Vujić 8, Jović 7, Todorović 8, Gvero 6,  Grubiša 5 (Tešić), Živić 6,  Sedlarović 7 (Golubović), Grubiša 5.

POLETARAC: I. Ilić  5, B. Ilić 6, Šajić 6, Popović 6, Bućko 5, Durać 6, Kuzminac 6, Krnetić 6, G. Vladisavljević 6, Milićević 7, Đ. Vladisavljević 7.

Brzonogi Radosavljević prosto je rasturio gostujuću odbranu i golmana I. Ilića. Postigao je tri efektna gola i dva puta je asistirao kod golova.

S. Vasiljević

Noćaj - Borac (VR) 3:1 (2:1)

NOĆAJ: Igralište u Noćaju, gledalaca 120, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: Parmaković u 41. i 43. i Pandurević u 62. minutu za Noćaj, Tešanović u 36. za Borac. Žuti kartoni: Savić (Noćaj), Ostojić (Borac).

NOĆAJ: Petrović 8, Aljić 8, Savić 8, Dostanić 8, Ognjenović 8, Jezdić 8 (Simić 8), Parmaković 9, Bogdanović 8, M. Gadžurić 8, D. Gadžurić 8, Ilić 6 (Pandurević 8).

BORAC: Jocić 8, Danojlić 7, Graovac 7, Ostojić 7, Laćarački 7, Stanišić 7, Jelić 7, Svilokos 7 (Tešanović 8), Selaković 7, Kovačević 7, Todorović 7 (Lukić 7).

Tek kada su gosti uspeli da povedu domaćini su se trgli i do kraja poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist. A bili su do kraja susreta bolji. Uz to postigli su i gol preko Pandurevića.

Z. Vladisavljević

Trgovački - Sloga (Z) 2:1 (1:1)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Srema, gledalaca 200, sudija  Đokić (Sremska Mitrovica). Strelci: Trifunović u 41. i S. Nikolić u 85. za Trgovački, Miražić u 5. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Malešević (Trgovački), Miražić (Sloga). Crveni karton: Miražić (Sloga).

TRGOVAČKI: Lukić, Alimanović, N. Nikolić (Čubra), Trifunović, Stanić, Debeljak, Jakovljević, Malešević, Petrović, Krstić, S. Nikolić (Drča).

SLOGA: Hristov, Đonlić, Ostojić, Rapoti, Simić (Stojković), Petrić, Jovanić (Ilić), Mitrović, Vranjković (Miščević), Miražić, Nedimović.

Trgovci su igrali dobar fudbal, a i gosti donekle, dok su imali snage. Ipak, na kraju trgovci su tek u finišu susreta dokazali da su bolji rival od aktuelnog lidera. Inače, na utakmici sva tri gola pala su iz brzih akcija.

S. Vojnović

Planinac - Sloboda 1:1 (1:0)

LEŽIMIR: Igralište Planinca, gledalaca 68, sudija  Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: D. Gršić u 45. za Planinac, a Šulaja u 51. minutu za Slobodu. Žuti kartoni: Katafaj, Čevizović, Rankić (Planinac), Antonić, Ivanović, Šulaja (Sloboda).Crveni karton: Antonić (Sloboda).

PLANINAC: Pejčinović 7, Milić 8, Rankić 8, Đ. Gršić 6, Katafaj 8, M. Novak 7, B. Novak 7, Milekić 8, D. Gršić 8, Panić 7, Čevizović 8 (Mandić).

SLOBODA: Ivanović 6, Milanović 7, Šulaja 8, Dušan Mijatović 7, Antonić 5, Grujić 6, Tomić 6, Blagojević 7, Zmijanac 8, Dragan Mijatović 7, Lazić 7.

Svakom po jedno poluvreme. U prvom delu Ležimirci su imali prilike da ubedljivijim rezultatom završe poluvreme. U nastavku sigurna igra gostiju. Izjednačili su rezultat, a mogli su i bolje proći, ali su im strelci zakazali.

Ž. Vujanić

NOĆAJ: Noćaj - Borac (VR) 3:1, KUZMIN: Graničar - Borac (R) 4:2, SREMSKA RAČA: Srem - Poletarac 7:3, NOĆAJ: Zmaj - Srem (SM) 3:0 (gosti nisu došli), SREMSKA MITROVICA: Trgovački - Sloga (Z) 2:1, LEŽIMIR: Planinac - Sloboda 1:1.

1. Sloga (Z)        16     12     2      2      53:18        38

2. Trgovački        16     11     3      2      38:17        36

3. Srem (SR)       16     10     2      4      45:31        32

4. Graničar (K)   16     9      1      6      31:21        28

5. Sloboda         16     9      1      6      29:21        28

6. Planinac       16     7      4      5      39:27        25

7. Zmaj                 16     6      4      7      39:35        22

8. Borac (R)        16     5      2      9      29:42        17