GRADSKA LIGA SREMSKA MITROVICA U režiji Dragana Mijatovića

17.04.2019. 12:36 12:38

U sremskomitrovačkoj gradskoj ligi postignuti su sledeći rezultati:

Sloboda - Noćaj 4:1 (2:0)

ŠAŠINCI: Igralište Slobode, gledalaca 100, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Zmijanac u 17. i 73, Radojčić u 30. i Dragan Mijatović u 90. za Slobodu, a Jezdić u 55. minutu za Zmaj.

SLOBODA: Milanović 7, Šulaja 8, Blagojević 7, Dušan Mijatović 8, Antonić 8, Stajčić 8, Tomić 7, Nedeljković 7 (Savić 7), Zmijanac 8, Žegarac 7 (Dragan Mijatović 9), Radojčić 9.

NOĆAJ: Petrović 6, Jelikić 6, Aljić 6, Savić 6, Dostanić 6 (Rosić 6), Miloš Vladisavljević 6, Parmaković 6, Bogdanović 6, Ognjenović 6, Jezdić 6 (Gadžurić 6), Đurčić 6.

Tek kada je u igru ušao Dragan Mijatović, domaćini su uspeli da nametnu igru i došli do ubedljive pobede.        G. Malenković

Sloga (Z) - Planinac 4:2 (1:0)

ZASAVICA: Igralište Sloge, gledalaca 38, sudija  Novaković (Sremska Mitrovica). Strelci: Miražić u 19, 60. i 82. i Vranković u 70. za Slogu, a B. Novak u 78. i D. Čevizović u 86. minutu (iz penala) za Planinac. Žuti karton: Vuga (Sloga).

SLOGA: Hristov 7, Nastić 7, Ostojić 7, Simić 7, Vuga 7 (Tot), Petrić 8, Rapoti 7 (Stojković), Miražić 9, Nedimović 6, Mitrović 7, Vranković 7.

PLANINAC: Pejčinović 7, Milić 7, D. Čevizović 7, Rankić 7, Đ. Gršić 7, M. Novak 7, Dronić 7,  Mićić 7, Panić 7 (B. Novak 7), Milekić 7 (Lazić), D. Gršić 7 (Đokić 7).

Sigurna pobeda Zasavčana. Miražić je savladao golmana gostiju Pejčinovića tri puta iz lob udaraca. I, promašio je još nekoliko lepih prilika.

M. Dobrić

Poletarac - Graničar (K) 2:6 (1:2)

LAĆARAK: Igralište Poletarca, gledalaca 50, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: Miličević u 5. (iz penala) i 75. za Poletarac, a D. Bosanac u 40.(iz penala), 41. i 83, Šojić u 53, M. Bosanac u 63. i Živanović u 85. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Predojević (Poletarac), Belić (Graničar).

POLETARAC: Ignjatić 6, B. Ilić 6, Predojević 6, Popović 6, I. Ilić 6, Kuzminac 6, Krnetić 6, Marinković 6 (Kostadinović), G. Vladisavljević 6 (Durać), Milićević 6, Đ. Vladisavljević 6.

GRANIČAR: Mergl 7, Vladisavljević 7, Šojić 8, M. Simić 8, A. Simić 7, M. Bosanac 8, Pečenica 8, Kovačević 7 (Nedić 7), D. Bosanac 8, Mitrović 7 (Savić 7), Belić 7 (Živanović).

Mlađani satav Graničara iskorisio je sve slabosti Poletaraca, i sasvim zasluženo slavio ubedljivim rezultatom.

I. Ilić

Borac (VR) - Srem (SR) 2:3 (1:1)

VELIKI RADINCI: Stadion Borca, gledalaca 100, sudija Malešvić (Laćarak). Strelci: Branislav Cerovac u 18.i 94. (iz penala) za Borac, a Jocić u 28. (autogol), Radosavljević u 76. i 89. minutu za Srem. Žuti kartoni: Vujinović (Borac), Narandžić, Grubiša (Srem).Crveni karton: Bojan Cerovac (Borac).

BORAC: Jocić 5, Danojlić 7, Ivković 6 (Ostojić), Graovac 7 (Jelić), Todorović 7, Laćarački 7 (Nikolić 6), Bojan Cerovac 7, Stanišić 6, Vujinović 7, Branislav Cerovac 7, Selaković 6.

SREM: Trivunić 7, Marijanović 7, Tešić 7, Ostojić 7, Todorović 8, Narandžić 7, Vujić 7, Gvero 7, Radosavljević 8, Grubiša 7 (Živić), Sedlarović 7 (Šupurić).

Dosta čudan izjednačujući gol gostiju kada je golman domaćih Jocić, sam sebi postigao gol i tako vratio goste u igru za pobedu. Posle iskljčenja Bojana Cerovca, kapitena domaćih, zbog dva žuta kartona to je bilo još lakše. U finišu su gosti postigli još dva gola preko brzongog Radosavljevića i overili pobedu.       B. Laćarac

Borac (R) - Zmaj 0:1 (0:1)

RADENKOVIĆ: Igralište Borca, gledalaca 30, sudija Golubović (Gregurevci).Strelac: Mijajlović u 10. minutu. Žuti kartoni: Savić (Borac), Gospović, Živković, Vučenović, M. Bugarski (Zmaj).Crveni karton:Živković (Zmaj).

BORAC: Čupić 7, Vukojević 7, Jokić 7, Simić 7, Rudić 7 (S. Vladisavljević 7), Stanisavljević 7, Glišić 7, Savić 7,  Petrović 7 (Mitrović 7), Stepanović 7, Drljača 7.

ZMAJ: Mihajlović 7, Vučenović 7, Šumarević 7, Gospović 7, Živković 7, Zackalicki 7, N. Savić 7, Parmaković 7, Mijajlović 7, S. Savić 7, M. Bugarski 7.

Igrači Borca celu utakmicu su napadali,  igrali bolji fudbal, ali gosti su slavili posle jedne uspele kontre.Uz to domaćini nisu iskoristili ni penal. Rudić je slabo izveo najstrožu kaznu.       D. Stanić

Srem (SM) - Trgovački 1:2 (1:0)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Srema, gledalaca 60, sudija  Đokić (Sremska Mitrovica).Strelci: Prijić u 30. za Srem, a Alimanović u 82. i Krstić u 85. minutu za Trgovački.

SREM: Dudić, Barić, Lužajić, Čonjagić, Jovanović, Pajić, Milošević, Dragić, Prijić, Nikolić, Šivoljicki.

TRGOVAČKI: Lukić, Alimanović, N. Nikolić (Čubra), Trifunović, Stanić, Debeljak, Solarević (Nedić),  Jakovljević, Petrović, Krstić, S. Nikolić.

Domaćini su igrali dopadljiv fudbal, dok su imali snage. Na drugoj strani trgovci su tek u finišu susreta dokazali da su bolji rival.Alimanović je iz gužve glavom poravnao rezultat, Krstić je odbitak pokupio i loptu samo vratio u nebranjeni deo mreže.      Prokić-S. Vojnović

ŠAŠINCI: Sloboda - Noćaj 4:1, ZASAVICA: Sloga - Planinac 4:2, SREMSKA MITROVICA: Srem - Trgovački 1:2, RADENKOVIĆ: Borac - Zmaj 0:1, LAĆARAK: Poletarac - Graničar (K) 2:6, VELIKI RADINCI: Borac - Srem (SR) 2:3.