Gradska liga Novog Sada: Revija golova

07.11.2017. 13:56 13:58
Izvor: Dnevnik.rs

Centar - Hajduk 8:2 (3:1)

NOVI SAD: Igralište Kabela, gledalaca 100, sudija: Begović (Novi Sad), strelci: Vućurević u 8. 25. i 55. Papić u 43. Šašić u 60. Ponjević u 65. Besermenji u 74. i Čalija u 85. za Centar, a Jovanović u 27. i Milenković u 63. minutu (iz penala) za Hajduk. Žuti karton: Papić (Centar).

CENTAR: Vulin, Milić, Banjanin, Jurić (Dalmacija), Vućurević (Šašić), Markov, Besermenji, Čalija, Ponjević, Papić (Luković), Šljukić.

HAJDUK: Krstić, Jovčić, Vrcelj, Ilić, Rakić, Smiljanić, Mindić, Jovanović, Milenković, Cvetković, Stojanović.

Fudbaleri Centra protiv slabe ekipe Hajduka zabeležili su najubedljiviju pobedu ove jeseni. Posebno je u prvom poluvremenu bio raspoložen Marko Vućurević postigao je dva gola, a nakon toga Jovanović je smanjio rezultat, da bi Papić golom doneo opipljivu prednost domaćinu.

U nastavku je ekipa Centra „dodala” gas, Šašić je bio neumoljiv, a Milenković kod Hajduka iskoristio je opravdano dosuđeni kazneni udarac. Do kraja meča neumoljivi su bili Ponjević, Besermenji i Čalija.

M. Po.

Titel - Železničar  0:3 (0:2)

TITEL: Sportski centar, gledalaca 50, sudija: Tepić (Šajkaš), strelci: Maksimović u 9. Lalović u 18. i 79. minutu. Žuti kartoni: Kukrić (Titel), Cvetković (Železničar).

TITEL: Đuričić 7, Kukrić 6 (Ćirko), J. Karataševski 6, Fodor 7, Trkulja 6, Babić (Berar 5), Ilić 6, (N. Karataševski), Pavlov 6, Pajić 6.

ŽELEZNIČAR: Kampić 7 (Lukić), Plavšić 7, Popović 7, Knežević 7, Berić 7, Cvetković 7, Kovačević 7, Vajinac 6 (Marković), Lalović 9, Sladić 7, Maksimović 7.

U lepoj fudbalskoj predstavi bolji i uspešniji tim Železničara nosi zasluženo bodove iz Titela.

Već u uvodnom delu meča gosti su pripretili sa nekoliko prilika, da bi u 9. minutu Maksimović postigao pogodak. Devet minuta kasnije Đoko Lalović je udvostručio rezultat.

U nastavku susreta domaći su imali tri kolosalne šanse, ali udarci su završavali van okvira gola. U 79. minutu Lalović postavio konačan rezultat.

Ž. Marković

Susek - Čenej 0:5 (0:3)

SUSEK: Igralište Suseka, gledalaca 100, sudija: Kaplijev (Novi Sad), strelci: Ćelić u 15. i 23. Stojković u 35. i 53. Arsić u 85. minutu.

SUSEK: Jakšić, Dragić, Jurišić, B. Vukmiroivć, Nićetić, Šipka, B. Begojević, M. Vukmirović, Stanojević, Lalović, V. Begojević.

ČENEJ: Kostić, Jovanović, Maletić, Mojsilović, Lukić, Dragin, Stojković, Vilotijević, Milošev (Ćurčić), Brzak (Rogić), Ćelić (Arsić).

Kao i u prethodnim utakmicama treba odati veliki trud igrača i uprave Suseka koji krajnjim naporima uspevaju da sačuvaju klub od gašenja.

U fer i korektnoj igri gosti su lako i zasluženo došli do ubedljive pobede. Mrežu Jakšića prvi je načeo Ćelić, a do kraja meča su se u strelce pored strelca vodećeg gola upisali i Stojković dva puta i Arsić.

M. Po.

Moskva - Miletić 1:1 (1:0)

NOVI SAD:  Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: Lazarević (Novi Sad), strelci: Gašić u 5. za Moskvu, a Prugić u 57. minutu za Miletić. Žuti kartoni: Rakičević, Komazec, Čambor (Moskva), Đurić, Rogić, Prugić (Miletić).

MOSKVA: Čambor, Komazec, Lečić, Rakičević, Đurić, Gašić, D. Dragić, P. Dragić (Salihu, Vrkotić), Plavšić (Kremenović), Perinović, Relić.

MILETIĆ: Slavnić, Kalaković, Prugić, Banjac, Bagić, Do. Trivunović, Pavkov, Rogić, Ivčić (Požarev), De. Trivunović, Đurić.

Iako su na početku meča golom Marka Gašića stigli do prednosti domaći nisu uspeli da je sačuvaju.

Srčani gosti uspeli su u nastavku golom Gene Prugića da izjednače rezultat. Do kraja meča i pored nekoliko prilika mreže su mirovale.

M. Po.

Borac - Bačka 3:2 (1:0)

RAKOVAC: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija: Čobanov (Rumenka), strelci: Božić u 41. Miladinović u 65. i Idrizi u 87. za Borac, a Linjački u 75. (iz penala), Pavlov u 78. minutu za Bačku.

BORAC: Sakan 7, Stratin 7, Vukmirović 7 (Miljković 6), Božić 8, Rapić 7, Dragić 7 (Bursać 6), Sapunyić 7, Jovanović 7, Mesaroš 7, Miladinović 8, Idrizi 7 (Jung 6).

BAČKA: Janošev 7, Majstorović 7, Glišić 6, Gavranić 7, Antić 7,  Inđić 7, Siriški 6, Linjački 7, Ledinac 7, Latinović 7, Pavlov 7.

Vrlo dobra utakmica za rang takmičenja. Bilo je lepih akcija i kombinacija takođe sa jedne i druge strane, pa je publika uživala svih 90. minuta.

Viđeno je pet golova gde treba izdvojiti gol Vladimira Miladinovića u 65. minutu iz slobodnog udarca sa preko 25 metara.

B. Starčević

Centar - Hajduk 8:2, Fruškogorac - Obilić 1:0, Borac - Bačka 3:2, Susek - Čenej 0:5, Moskva - Miletić 1:1, Titel - Železničar 0:3. Slobodan je bio Dinamo.

1. Fruškog.        10     7      2      1      31:8  23

2. Miletić        10     6      3      1      34:8  21

3. Bačka             10     6      2      2      30:12        20

4. Obilić           9      6      1      2      16:6  19

5. Moskva            10     6      1      3      17:11        19

6. Centar           10     5      3      2      18:10        18

7. Borac             10     5      2      3      19:10        17

8. Železnič.     10     4      2      4      20:12        14