FUDBALSKA TRENING UTAKMICA U SUBOTICI Svakome po poluvreme

18.11.2023. 16:26 16:37
Izvor: Dnevnik.rs

Na klupi Spartaka debitovao je Nenad Lalatović, a svi oni koji pažljivo prate „plave golubove“ složili su se da je njegov rad već posle tri dana.

Igra Subotičana bila je dinamična i tečna, pa je domaćin prvo poluvreme rešio u svoju korist.

U nastavku je Vojvodina bila bolji rival i uspela je da anulira prednost Spartaka i na kraju je utakmica završena bez pobednika, rezultatom 3:3.

Trener crveno-belih Ranko Popović, baš kao i Lalatović na drugoj strani, iskorstili su priliku da na delu vidi sve snage na koje mogu da računaju u nastavku prvenstva.

A. P. – M. N.

Spartak ŽK – Vojvodina 3:3 (2:0)

Gradski stadion, gledalaca: 50, sudija: Jeknić (Subotica).

Strelci: Mudrinski u 16, Todoroski u 29. i Bijelović u 51. za Spartak, a Zukić u 47, Malbašić u 49. i Nikolić u 67. minutu za Vojvodinu.

SPARTAK: Prijović, Stanojev, Kerkez, Ćalasan, Tanasijević, Mijić, Tošeski, Todoroski, Babić, Mudrinski. Igrali su još: A. M. Đurasović, Kolarić, Stajković, Kolins, Krstić, Bijelović, Jocić, Frensis, Ubiparip, Lukić.

VOJVODINA: Toroman, Lazarević, Jeličić, Rosić, Đorđević, Miletić, Indio, Nikolić, Kajević, Vukić, Kembel. Igrali su još: Puškić, Malbašić, Giorbelidze, Crnomarković, Jovanović, Tanjga, Bjeković Zukić, Milosavljević, Butraković, Kovačev.