FUDBALERI TSC-a DEKLASIRALI NAPREDAK 6:0 Odigran meč poslednjeg kola Superlige Srbije

23.05.2024. 20:54 11:14
Izvor: pixabay.com

BAČKA TOPOLA: Fudbaleri TSC-a pobedili su Napredak rezultatom 6:0 u meču poslednjeg kola Superlige Srbije

Lako su fudbaleri TSC –a  u poslednjoj utakmici ovog prvenstva savladali Napredak, za sve vreme meča Topolčani su imali punu inicijativu i stvarali prilike, a na kraju postigli su i šest pogodaka, mada su mogli i mnogo više.

Asistent za prva dva gola domaćina bio je Ifet Đakovac, a strelci Aleksandar Ćirković u 6. i Petar Stanić u 42. minutu. Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje Stojića, Miloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na 5:0 Ćirković drugim golom na meču u 79. Rezervista Bence Sos je golom u 81. minutu postavio konačan rezultat, posle treće asistencije Đakovca na meču.

Ovom pobedom TSC je stigao do 75. osvojenog boda,  a učinak Topolčana je isti kao i u minulom  prvenstvu kada su bili drugi.

Preostali mečevi poslednjeg kola plej-ofa igraju se u subotu, kad će Crvena zvezda dočekati Čukarički, Partizan kragujevački Radnički, a Vojvodina lučansku Mladost.

Dnevnik/ G. K. /Tanjug

BAČKA TOPOLA: TSC arena, gledalaca oko 1.000, sudija: Stamenković (Beograd), strelci: Ćirković   u 6. i 78. Stanić u 42. i 53. i Pantović u 58. i Šoš u 81. minutu.

TSC: Ilić – Krstić, Stojić (Popović), Vlalukin – Petrović (Šoš, Jovanović), Milosavljević, Vulić (Pejić) – Ćirković, Đakovac,  Pantović (Rakonjac)– Stanić.

NAPREDAK: Balević – Blagojević, Gajić, Sadiković, Miladinović, Tomić – Bastajić, Marjanović, Jović, Stanojlović  – Skočajić (Stanković).