B tim Vojvodine poražen u prijateljskom duelu od Zemuna

01.07.2017. 20:48 20:51
Izvor: Dnevnik.rs

VETERNIK: Fudbaleri novog superligaša Zemuna taman za jedan gol bili su bolji od B tima novosadske Vojvodine.

Trener crveno-belih Vladimir Buač imao je na raspolaganju mlade igrače, kao i momke koji su na proveri, što se i videlo u igri. Oni su se puno trudili, ali im je neuigranost bio problem.

Imao je Zemun prednost od 2:0, ali su igrači Vojvodine za samo dva minuta u finišu utakmice uspeli da izjednače. Međutim, nekadašnji igrač i mladić ponikao u Novom Sadu - Elmir Asani iskoristio je minut pre kraja kontru svoje ekipe i postavio konačan rezultat 3:2 za Zemun.

A. P.

Vojvodina - Zemun 2:3 (0:1)

VETERNIK: Igralište FC “Vujadin Boškov”, gledalaca 200, sudija: Stojić (Novi Sad). Strelci: Frencis i Berić za Vojvodinu, a Dimić, Radočaj i Asani za Zemun.

VOJVODINA: Perić, Knežević, Ćuković, Veselinović, Berić, Đurišić, Jović, Vujanović, Cebara, Pantović, Bačanin. Igrali su još: Ivić, Batar, Kovačević, Stojanović, Stojaković, Miletić, Gajić i Frencis.

ZEMUN: Krunić, Božović, Bubanja, Cvetković, Luković, Đalović, Milosavljević, Vučić, Dimić, Marković, Beljić. Igrali su još: Ostojić, Jovanović, Nikolić, Šubert, Stojanović, Čađenović, Smolović, Popara, Asani, Gligorov i Radočaj.