105.2585

Б тим Војводине поражен у пријатељском дуелу од Земуна

01.07.2017. 20:48 20:51
Извор: Dnevnik.rs

ВЕТЕРНИК: Фудбалери новог суперлигаша Земуна таман за један гол били су бољи од Б тима новосадске Војводине.

Тренер црвено-белих Владимир Буач имао је на располагању младе играче, као и момке који су на провери, што се и видело у игри. Они су се пуно трудили, али им је неуиграност био проблем.

Имао је Земун предност од 2:0, али су играчи Војводине за само два минута у финишу утакмице успели да изједначе. Међутим, некадашњи играч и младић поникао у Новом Саду - Елмир Асани искористио је минут пре краја контру своје екипе и поставио коначан резултат 3:2 за Земун.

А. П.

Војводина - Земун 2:3 (0:1)

ВЕТЕРНИК: Игралиште ФЦ “Вујадин Бошков”, гледалаца 200, судија: Стојић (Нови Сад). Стрелци: Френцис и Берић за Војводину, а Димић, Радочај и Асани за Земун.

ВОЈВОДИНА: Перић, Кнежевић, Ћуковић, Веселиновић, Берић, Ђуришић, Јовић, Вујановић, Цебара, Пантовић, Бачанин. Играли су још: Ивић, Батар, Ковачевић, Стојановић, Стојаковић, Милетић, Гајић и Френцис.

ЗЕМУН: Крунић, Божовић, Бубања, Цветковић, Луковић, Ђаловић, Милосављевић, Вучић, Димић, Марковић, Бељић. Играли су још: Остојић, Јовановић, Николић, Шуберт, Стојановић, Чађеновић, Смоловић, Попара, Асани, Глигоров и Радочај.