Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Brnabić: Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti euprave

01.10.2022. 18:59 19:00
Piše:
Foto: Youtube Printscreen

BEOGRAD: Ponosna sam na sve sto smo učinili u oblasti elektronske uprave i drago mi je što se napredak koji smo postigli prepoznaje širom sveta, navela je premijerka Ana Brnabić povodom najnovijeg izveštaja UN u kojem se Srbija svrstava među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave.

Premijerka je na Tviteru dodala da je, ipak, još mnogo posla pred nama.



"Želimo javnu upravu koja je na usluzi našim građanima i privredi 24 sata, sedam dana u nedelji, 365 dana u godini", dodala je ona.



"Srbija je među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave. Ovo kaže zvanični izveštaj UN i Srbiju svrstava ispred čak 16 EU zemalja po razvoju e-usluga. Nastavljamo da gradimo još efikasniju i transparentniju upravu u službi građana", navela je premijerka Brnabić.

Piše:
Pošaljite komentar