Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Sređuju se kolovozi i školska dvorišta

18.08.2018. 13:37 13:38
Piše:
Foto: JKP Put

Presvlačenje kolovoza asfaltom u Ulici Gavrila Principa je gotovo, a pošto su taj posao završile, građevinske ekipe JKP „Put” preselile su se u Šangaj.

Naime, u toku ove sedmice počeli su pripremni radovi u tri ulice u pomenutom naselju, te je trenutno u toku struganje asfltnog sloja, nakon čega kreće asfaltiranje. 

Građevinske ekipe angažovane su i u krugu osnovnih škola „Nikola Tesla” i „Jovan Popović”, budući da se uređuju prilazni putevi, saobraćajnice i platoi. U narednom periodu isti posao JKP „Put” obavljaće i u vrtiću „Dunavski cvet” na Telepu.

Sanacija trotoara u Ulici Koste Nađa u Petrovaradinu je pri kraju, a u Futogu je u toku kopanje i pročišćavanje kanala za odvodnjavanje u ulicama koje su u prethodnom periodu asfaltirane.

J. V.

 

Piše:
Pošaljite komentar