ФСГ Нови Сад/ Екипа Борца из Новог Сада
Izvor: FSG Novi Sad/ Ekipa Borca iz Novog Sada

Fudbaleri Cementa imaju i te kako za čim da žale.

Cement -  Borac (NS) 1:2 (1:0)

BEOČIN: Stadion Cementa, gledalaca 70, sudija: Kukuda (Petrovaradi), strelci: N. Sapundžić u 30. (iz penala) za Cement, a Požarev u 76. i Drakulić u 90. minutu za Borac. Žuti kartoni: Jovanov, Starčević, Stanić, Košćan (Cement), Tankosić, Knežević, Mirić, Požarev, Ubiparip (Borac).

CEMENT: Božić 6, V. Sapundžić 6, Šarenac 7, Jovanov 7, Kostić 6, Starčević 7, Stevanović 6 (Nikić 6), N. Sapundžić 7 (Ivković 6), Stanić 7, Jevtić 6 (Baletić 6), Košćan 6.

BORAC: Tankosić 7, Dugonjić 6 (Drakulić 7), Knežević 7, Ćulum 7, Stojić 6 (Ubiparip 6), Asani 7, Karanović 7, Mirić 7, Kurtiš 6 (Požarev 7), Savić 6 (Pavlović 6), Popović 6 (Zagorac 6).

Imali su vođstvo i mnogo mnogo prilika, ali strelci nisu realizovali. Pred kraj utkamice došlo je do pada u igri što je iskoristila iskusna ekipa iz Novog Sada, trenera Cerovića i preokrenuli su rezultat.  Pobedonosni gol je postigao iskusni Drakulić s linije penala.

B. Starčević

Sofeks - Slavija 1:3 (1:1)

FUTOG: Igralište Sofeksa, gledalaca 100, sudija: Čobanov (Rumenka), strelci: Đelić u 21. za Sofeks, a Đaković u 33. (iz penala), i 48. i Vučković u 50. minutu za Slaviju. Žuti karton: Gajić (Slavija).

SOFEKS: Ivić, Jovanović (Samardžić), Tokin, Šumar, Eror, Kutanjac, Marinković, Milić, Blešić (Stančević), Popadić, Đelić.

SLAVIJA: Čavić, Lazarević, Gajić, Žakula, Batinić, Stojanović, Vuletić, Đakovac (Teofilović), Tatić (Berić), Trišić (Kuvekalović), Vučković (Ikonić).

Iako su tokom nedelje ostali bez trenera Nenada Rajića koji je iznenada napustio klub. Salajčani su odigrali dobar meč i slavili u Futogu. Doduše, gosti su poveli preko Đelića, međutim, gosti su uspeli prvo da izjednače, a početkom drugog dela da preokrenu rezultat.

G. K.

Fruškogorac - Sirig 1:2 (1:2)

SREMSKA KAMENICA: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija: Vlajić (Bukovac), strelci: Lakić u 11. za Fruškogorac, a Vučković u 28. i Ivanović u 38. minutu za Sirig. Žuti kartoni: Delušić, Lakić, Malešević (Fruškogorac), Ferati, Polić (Sirig).

FRUŠKOGORAC: Rankov, Vajagić (Malešević), Radić, Rađenović, Krpović, Glišić, Delušić, Lakić (Dukić), Tucakov (Obrenčević), Ranisavljević (Mladić), Milovanović.

SIRIG: Crnojević, Rajačić, B. Brežnjak, Petrović, Ivanović, Dražić, S. Brežnjak, Vučković (Kojović), Ferati, Radović (Srdanović), Polić (Jaćimović).

Poveli su Kameničani lepim golom Lakića. Međutim, u nastavku meča Sirižani su bili bolji i preokrenuli rezultat.

D. K.

Jugović - Stražilovo 5:1 (3:0)

KAĆ: Sportski centar Siget, gledalaca 120, sudija: Jovanović (Novi Sad), strelci: L. Veselinović u 3. 25. 35. i 79. i Ilić u 81. za Jugović, a Vuković u 91. minutu za Stražilovo. Žuti karton: Zeljković (Jugović), Dragoljević (trener Stražilova). Crveni karton: Kosta na klupi (Stražilovo).

JUGOVIĆ: Janjin, Srdić (Mitrović), Vuletić (Kasapović), M. Zeljković, Vasović, Jevtić (Blagojević), D. Zeljković (Ilić), Burka, Milojević, L. Veselinović (Gavrilov), Nikolić.

STRAŽILOVO: Ralić (B. Smiljanić), Stanković (Dubajić), Knežević (Vuletić), Nedić, Vlajisavljević, Malivuk, Kosta (Malijar), Radonić (Vuković), Ćirković, Zvekan.

Lako su Kaćani došli do visoke pobede. Blistao je veteran Lazar Veselinović koji je postigao četiri pogotka.

M. G.

Indeks - Hajduk 10:0 (6:0)

NOVI SAD: Đačko igralište, gledalaca 100, sudija. Kaplijev (Novi Sad), strelci: Radaković u 6. Papović u 9. 33. i 40. Vukašinović u 12. i 21. Kaurin u 57. i 63. i Renić u 75. minutu. Žuti kartoni: Radaković (Indek), Pelengić (Hajduk).

INDEKS: Buzadžija, Zelenak (Stojanović), Živanović (Šašić), Vukašinović, Renić, Radaković (Papak), Živanović, Miličković, Barać, Stanković (Hajrizi), Papović (Kaurin).

HAJDUK: Bajt, Tomić, Lazić, Rondović, Marković (Popović), Damjanović, Markov, Pelengić, Tegeltija (Nikolić), Kiš. Mihajlović.

Studenti su igrali najbolje ove jeseni i sa 10 golova ispratili nejake Čuružane.

D. K.

Fruškogorski partizan - Futog 3:0 (0:0)

BUKOVAC: Igralište Fruškogorskog partizana, gledalaca 100, sudija: Bakić (Novi Sad), strelci: Paprić u 56. Ubović u 66. i Kulja u 92. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Poznanović (Fr. partizan), Ardalić, Ivanišević, Čepić (Futog).

FRUŠKOGORSKI PARTIZAN: Lalić, D. Dević, Ubović, V. Dević, Gadžić, Ilić (Klincov), Poznanović (Stankov), Kantar, Paprić, Bjelić, Kulja.

FUTOG: Ivanišević, Radosavljević, Medić, Jazić (Pagač), Stevanovski, Čepić, Trifunović, Vulić, Radulović, Ardalić, Džambas (Veselinović).

Sigurnom igrom Bukovčani su stigli do ubedljive pobede.

M. R.

Jedinstvo - Bačka (Đ) 4:2 (0:1)

GOSPOĐINCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 120, sudija. Mačkić (Kać), strelci: Boberlić u 53. i 94. Klincov u 81. i Ćirin u 86. za Jedinstvu, a rac u 38. i Srdanov u 72. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Klincov, Večanski (Jedinstvo), Ž. Trivunović, LJ. Trivunović, Srdanov (Bačka).

JEDINSTVO: Disić, Dodić, Mihajlović, O. Tepić, Klincov, Boberlić, Stančić (Večanski), Vitorac, Klisara (M. Tepić, R. Tepić), Ćirin, Malinović.

BAČKA: Lišić, Čegar, Dejanović, Stanković, LJ. Trivunović, D. Trivunović, Ž. Trivunović (Stanković), Srdanov, Rac, S. Trivunović, Dej. Trivunović.

Gosti iz Đurđeva vodili su sve do 81. minuta kada je Luka Klincov pogodio mrežu Lišića i izjednačio, a u finišu Gospođinčani su postigli još dva gola i rešili meč.

M. K.

ŽSK -Omladinac 1:0 (1:0)

ŽABALJ: Igralište ŽSK-a, gledalaca oko 100. Sudija: Paštar (Veternik). Strelac: Horvat u 45. minutu. Žuti kartoni: Pinjo, Soldat (ŽSK), Ristić, Martinović, Hernaus, Pecelj (Omladinac). Crveni karton: Hernaus u 90. minutu Omladinac.

ŽSK: Savanović 7, Vukanović 7 (Vezilić), Horvat 8, Ðurđić 7, Jerković 7, Tanasić 8, Popržen 7, Grbić 7 (Mijatov), Jovanović 7 (Isakovski), Soldat 7, Pinjo 7.

OMLADINAC: Zeljković 7, Martinović 7, Rodić 7, Pilipović 7, Becić 7 (Tojagić), Hernaus 7, Tomljanović 7, Subotić 6 (Živojinov 7), Ristić 6 (Pecelj 7), Peško 6 (Bakić), Savić 6.

Žabaljci posle dobre igre protiv solidnih gostiju iz Stepanovićeva ostvarili su minimalnu ali zasluženu pobedu.

P. Bundalo

Rezultati i tabela:

Sofeks - Slavija 1:3, Fruškogorac - Sirig 1:2, Jugović - Stražilovo 5:1, Indeks - Hajduk 10:0, Fruškogorski partizan - Futog 3:0, Cement - Borac 1:2, ŽSK - Omladinac 1:0, Jedinstvo - Bačka (Đ) 4:2.