ФСГ Нови Сад/ Екипа Борца из Новог Сада
Извор: ФСГ Нови Сад/ Екипа Борца из Новог Сада

Фудбалери Цемента имају и те како за чим да жале.

Цемент -  Борац (НС) 1:2 (1:0)

БЕОЧИН: Стадион Цемента, гледалаца 70, судија: Кукуда (Петроваради), стрелци: Н. Сапунџић у 30. (из пенала) за Цемент, а Пожарев у 76. и Дракулић у 90. минуту за Борац. Жути картони: Јованов, Старчевић, Станић, Кошћан (Цемент), Танкосић, Кнежевић, Мирић, Пожарев, Убипарип (Борац).

ЦЕМЕНТ: Божић 6, В. Сапунџић 6, Шаренац 7, Јованов 7, Костић 6, Старчевић 7, Стевановић 6 (Никић 6), Н. Сапунџић 7 (Ивковић 6), Станић 7, Јевтић 6 (Балетић 6), Кошћан 6.

БОРАЦ: Танкосић 7, Дугоњић 6 (Дракулић 7), Кнежевић 7, Ћулум 7, Стојић 6 (Убипарип 6), Асани 7, Карановић 7, Мирић 7, Куртиш 6 (Пожарев 7), Савић 6 (Павловић 6), Поповић 6 (Загорац 6).

Имали су вођство и много много прилика, али стрелци нису реализовали. Пред крај уткамице дошло је до пада у игри што је искористила искусна екипа из Новог Сада, тренера Церовића и преокренули су резултат.  Победоносни гол је постигао искусни Дракулић с линије пенала.

Б. Старчевић

Софекс - Славија 1:3 (1:1)

ФУТОГ: Игралиште Софекса, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Ђелић у 21. за Софекс, а Ђаковић у 33. (из пенала), и 48. и Вучковић у 50. минуту за Славију. Жути картон: Гајић (Славија).

СОФЕКС: Ивић, Јовановић (Самарџић), Токин, Шумар, Ерор, Кутањац, Маринковић, Милић, Блешић (Станчевић), Попадић, Ђелић.

СЛАВИЈА: Чавић, Лазаревић, Гајић, Жакула, Батинић, Стојановић, Вулетић, Ђаковац (Теофиловић), Татић (Берић), Тришић (Кувекаловић), Вучковић (Иконић).

Иако су током недеље остали без тренера Ненада Рајића који је изненада напустио клуб. Салајчани су одиграли добар меч и славили у Футогу. Додуше, гости су повели преко Ђелића, међутим, гости су успели прво да изједначе, а почетком другог дела да преокрену резултат.

Г. К.

Фрушкогорац - Сириг 1:2 (1:2)

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Влајић (Буковац), стрелци: Лакић у 11. за Фрушкогорац, а Вучковић у 28. и Ивановић у 38. минуту за Сириг. Жути картони: Делушић, Лакић, Малешевић (Фрушкогорац), Ферати, Полић (Сириг).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранков, Вајагић (Малешевић), Радић, Рађеновић, Крповић, Глишић, Делушић, Лакић (Дукић), Туцаков (Обренчевић), Ранисављевић (Младић), Миловановић.

СИРИГ: Црнојевић, Рајачић, Б. Брежњак, Петровић, Ивановић, Дражић, С. Брежњак, Вучковић (Којовић), Ферати, Радовић (Срдановић), Полић (Јаћимовић).

Повели су Каменичани лепим голом Лакића. Међутим, у наставку меча Сирижани су били бољи и преокренули резултат.

Д. К.

Југовић - Стражилово 5:1 (3:0)

КАЋ: Спортски центар Сигет, гледалаца 120, судија: Јовановић (Нови Сад), стрелци: Л. Веселиновић у 3. 25. 35. и 79. и Илић у 81. за Југовић, а Вуковић у 91. минуту за Стражилово. Жути картон: Зељковић (Југовић), Драгољевић (тренер Стражилова). Црвени картон: Коста на клупи (Стражилово).

ЈУГОВИЋ: Јањин, Срдић (Митровић), Вулетић (Касаповић), М. Зељковић, Васовић, Јевтић (Благојевић), Д. Зељковић (Илић), Бурка, Милојевић, Л. Веселиновић (Гаврилов), Николић.

СТРАЖИЛОВО: Ралић (Б. Смиљанић), Станковић (Дубајић), Кнежевић (Вулетић), Недић, Влајисављевић, Маливук, Коста (Малијар), Радонић (Вуковић), Ћирковић, Звекан.

Лако су Каћани дошли до високе победе. Блистао је ветеран Лазар Веселиновић који је постигао четири поготка.

М. Г.

Индекс - Хајдук 10:0 (6:0)

НОВИ САД: Ђачко игралиште, гледалаца 100, судија. Каплијев (Нови Сад), стрелци: Радаковић у 6. Паповић у 9. 33. и 40. Вукашиновић у 12. и 21. Каурин у 57. и 63. и Ренић у 75. минуту. Жути картони: Радаковић (Индек), Пеленгић (Хајдук).

ИНДЕКС: Бузаџија, Зеленак (Стојановић), Живановић (Шашић), Вукашиновић, Ренић, Радаковић (Папак), Живановић, Миличковић, Бараћ, Станковић (Хајризи), Паповић (Каурин).

ХАЈДУК: Бајт, Томић, Лазић, Рондовић, Марковић (Поповић), Дамјановић, Марков, Пеленгић, Тегелтија (Николић), Киш. Михајловић.

Студенти су играли најбоље ове јесени и са 10 голова испратили нејаке Чуружане.

Д. К.

Фрушкогорски партизан - Футог 3:0 (0:0)

БУКОВАЦ: Игралиште Фрушкогорског партизана, гледалаца 100, судија: Бакић (Нови Сад), стрелци: Папрић у 56. Убовић у 66. и Куља у 92. минуту (из пенала). Жути картони: Познановић (Фр. партизан), Ардалић, Иванишевић, Чепић (Футог).

ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН: Лалић, Д. Девић, Убовић, В. Девић, Гаџић, Илић (Клинцов), Познановић (Станков), Кантар, Папрић, Бјелић, Куља.

ФУТОГ: Иванишевић, Радосављевић, Медић, Јазић (Пагач), Стевановски, Чепић, Трифуновић, Вулић, Радуловић, Ардалић, Џамбас (Веселиновић).

Сигурном игром Буковчани су стигли до убедљиве победе.

М. Р.

Јединство - Бачка (Ђ) 4:2 (0:1)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 120, судија. Мачкић (Каћ), стрелци: Боберлић у 53. и 94. Клинцов у 81. и Ћирин у 86. за Јединству, а рац у 38. и Срданов у 72. минуту за Бачку. Жути картони: Клинцов, Вечански (Јединство), Ж. Тривуновић, Љ. Тривуновић, Срданов (Бачка).

ЈЕДИНСТВО: Дисић, Додић, Михајловић, О. Тепић, Клинцов, Боберлић, Станчић (Вечански), Виторац, Клисара (М. Тепић, Р. Тепић), Ћирин, Малиновић.

БАЧКА: Лишић, Чегар, Дејановић, Станковић, Љ. Тривуновић, Д. Тривуновић, Ж. Тривуновић (Станковић), Срданов, Рац, С. Тривуновић, Деј. Тривуновић.

Гости из Ђурђева водили су све до 81. минута када је Лука Клинцов погодио мрежу Лишића и изједначио, а у финишу Госпођинчани су постигли још два гола и решили меч.

М. К.

ЖСК -Омладинац 1:0 (1:0)

ЖАБАЉ: Игралиште ЖСК-а, гледалаца око 100. Судија: Паштар (Ветерник). Стрелац: Хорват у 45. минуту. Жути картони: Пињо, Солдат (ЖСК), Ристић, Мартиновић, Хернаус, Пецељ (Омладинац). Црвени картон: Хернаус у 90. минуту Омладинац.

ЖСК: Савановић 7, Вукановић 7 (Везилић), Хорват 8, Ðурђић 7, Јерковић 7, Танасић 8, Попржен 7, Грбић 7 (Мијатов), Јовановић 7 (Исаковски), Солдат 7, Пињо 7.

ОМЛАДИНАЦ: Зељковић 7, Мартиновић 7, Родић 7, Пилиповић 7, Бецић 7 (Тојагић), Хернаус 7, Томљановић 7, Суботић 6 (Живојинов 7), Ристић 6 (Пецељ 7), Пешко 6 (Бакић), Савић 6.

Жабаљци после добре игре против солидних гостију из Степановићева остварили су минималну али заслужену победу.

П. Бундало

Резултати и табела:

Софекс - Славија 1:3, Фрушкогорац - Сириг 1:2, Југовић - Стражилово 5:1, Индекс - Хајдук 10:0, Фрушкогорски партизан - Футог 3:0, Цемент - Борац 1:2, ЖСК - Омладинац 1:0, Јединство - Бачка (Ђ) 4:2.