SUBOTIČKA LIGA Kucurani ponovo na vrhu

23.04.2024. 15:40 15:43
Izvor: pixabay.com

Iskra - Vinogradar 6:0 (4:0)

KUCURA: Igralište Iskre, gledalaca 300, sudija: K. Nikolić(Lovćenac), strelci: Serdar u 7. i u 28. Komazec u 35. Damjan Gubaš u 43. i u 60. i Bodonji u 74.minutu, žuti karton:  Engi (Vinogradar).

ISKRA: F. Hromiš, M. Sekulić, Serdar, Malacko, Komazec (Subotić), Maćiženski, Bodonji, N. Nađ(L. Milovanović), Damjan Gubaš, Gadžić (Bajčić), Mihnjak (Čovs).

VINOGRADAR: P. Krebs, Kekenj, Rafai, Engi, Pece (Antunović), Klebečko, Radulović, Temešvari, Sič, Šeregi, Salma.

Vratili su se fudbaleri kucuranske Iskre na pobednički kolosek. Ceh pred razigranim Kucuranima platili su gosti iz Hajdukova, čiji mladi golman Peter Krebs je u šest navrata izvadio loptu iz svoje mreže.

Đ. Št.

Budućnost  - Senta 1:2 (0:1)

SAVINO SELO: Igralište Budućnosti, gledalaca: 200, sudija: N. Gardašević(Bačka Topola), strelci: Đuričić u 72. za Budućnost, a Bauk u 22. i u 76. minutu za Sentu.

BUDUĆNOST: Ž. Jorgić, Dragan Pavlović, Kutlačić,  Klipić, S. Pavlović, Radević(Krstović), Đuričić, S. Kovačević, Pravuljac, Grubačić (Dušan Pavlović), Jokić.

SENTA: D. Tomašev, Barjaktarović, Đukić (Turi), Savić, Mandić, Bauk (Zavišić), Matić, Živković, D. Živanović, Žmukić, Aroksalaši(Dimić).

Mladi napadač Senćana Nebojša Bauk bio je fatalan za odbranu Savinoselaca.Dva puta je Bauk matirao golmana domaćeg tima Žarka Jorgića i tako dao je nemerljivi doprinos pomalo (ne)očekivanoj, ali potpuno zasluženoj pobedi gostiju.

Đ. Št.

Udarnik - Jadran 3:1, AFK - Sutjeska 3:0, Napredak - Proleter 2:2, Tavankut - Čoka 4:2, Njegoš - Srbobran 2:0, Iskra - Vinogradar 6:0, Budućnost - Senta 1:2, Jedinstvo - Tomislavci 2:0.

1. Iskra    23     17     5      1      58:17        56

2. Tomislavci   23     18     2      3      53:20        56

3. Udarnik 23     14     2      7      58:24        44

4. Srbobran      23     12     6      5      44:24        42

5. Čoka     23     13     2      8      48:39        41

6. Senta    23     11     3      9      40:42        36

7. Sutjeska        23     10     5      8      42:26        35

8. Proleter       23     8      8      7      41:36        32